Jump to content

 

 

 

 

 

 

 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

  Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

 • Reklam

Loving

Diğer satıcılara ve markalara bakış açım! edeple gelen, lütufla gider.

Önerilen İletiler

Loving    1.344

Edep hem insanların kişiye karşı saygı beslemesine sebeptir hem de yaratanın kuluna lütuf ile muamele etmesine vesiledir. O yüzden diyor ya hani; Yunus Emre '' Yaratılanı severim, Yaradan'dan ötürü '' derken bizlere; Yaradan'ın yarattığı her şeye hoşgörü ile yaklaşmamızı tavsiye ediyor.

Bende bu hoş görü ile sizlerden bir isteğim arzum olacak forumun sol alt köşesine whatsapp ikonuna tıklayarak bana ulaştığınız da çokça;

 • Hocam bu marka sizce nasıl?
 • Hocam bu satıcı sizce nasıl?
 • Hocam bu dolandırıcı mı?
 • Hocam bu ilaçları kullanıyorum sizce iyi mi?

Gibi sorular çokça geldiğin den konuya '' EDEP '' ile başladım sebebi bu sorularınıza vereceğim yanıtlar '' BEN SATICILAR VEYA MARKALAR HAKKINDA YORUM YAPMIYORUM KENDİMDEN SORUMLUYUM '' dan ibaret olacaktır tam olarak 11 yıldır! Herkes kendi ekmeğini yer arkadaşlar ben başkasına nasıl kötü diyebilirim? Nasıl sahte diyebilirim? Nasıl onun tezgahına iftira atabilirim? Bu bizim sektör de çokça yapılan bir şey maalesef ki. 

Hocam falanca kişiyi tanıyor musunuz? Diye sorarsınız adam daha o falanca kişiyi hayatında görmemiştir ama diyalog şöyle gelişir;

 • YA BIRAK O SAHTEKARI! İŞİ GÜCÜ DALAVERE! İLAÇLARI DA ÇAKMA! KAÇTANE ÇOCUK ORGANLARINI ELİNE ALDI!

Gibi bir sürü benzer diyalog duyarsınız. :) Ama bu edepsizliktir, hayasızlıktır.. O yüzden kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi asla başkasına yapmam yapılmasını da tasvip etmem. Lütfen bana satıcı ve x markalar hakkında soru sormayın! Marka Analizleri kategorisi var forum da oraya girin konu açın tecrübeli herkes yorumlar markaları zaten. Zira satıcı önerimi veya tartışması art niyetli diyaloglar doğabileceğinden sebep forum da yasaklanmıştır.

'' HERKESİN İŞİ RAST GELSİN ''

 8.thumb.jpg.9331bafa09d3f45415c192b4609238f3.jpg 10.thumb.jpg.560f8578f83b164d09742d8cc16d8d27.jpg  12.thumb.jpg.fa7ddeccd92298ee7ccdae103a1f6dc0.jpg

Sevgilerimle, Keyifli forumlar.

 • Beğen 7

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş


Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×