Merhaba hocalarım bugün yaşadığım bir deneyimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Normalde antrenman öncesi sadece sr9009+cardarine alırdım gayet müthiş enerji verirdi , gençliğime yenik düştüm bunların üstüne 1 hap yohimbine + 30 ml big joy thermonator + bebek aspirini 100 ekledim . Neyse aradan 20 dakika geçti 2 Gr tuzumu da aldım Bisiklete bindim Spor salonuna gidiyorum .. Gözlerim açılmaya, kalbim dehşet hızlı çarpmaya başladı daha bisiklete binmenin ilk dakikasında ..  hemen durdum nabzı ölçtüm 147 diyordu .. Kenara çektim oturdum derin derin nefes aldım .. yok abi nabzım düşmüyor .. otururken bile 143 Ama böyle canavar gibi hissediyorum kendimi , bindim bisiklete , bisikletim de yarış bisikleti abanırsanız iyi hızlanır , normalde 30-40 ile sürerim , spor salonuna gidene kadar 55-65 arasının altına düşmedim . Salona geldim , direk girişte dayanışmadaki hoca ; sen ne kullandın olum dedi bende hocam kafeini biraz a abarttım diyip geçistirdim. 135x12 olan deadlift 135x20-25 arası bir tekrar çıktı öyle jet hızında kalktı ki tekrarlar , 140 taktım 12-15 arası çıktı .. Antrenman bitti gerçekten hakkını verdim antrenmanın ama enerjim bitmedi abi .. Öyle bir enerji patlaması varki 1.5-2 saat arası antrenman yaptım hala patlıyorum sabah sadece 100 Gr yulaf yedim carb olarak .. Kardiyo'ya başladım 25-30 hızda bisiklet sürüyorum , elime aldım telefonu dalmışım 25-30 hızda tam 3 saat kardiyo yapmışım.. halen enerji TAVAN, UÇUYORUM i can fly..  Nabzım 140 ın altına halen düşmüyor .. ama nefes almam çok rahat , hiç nefes nefese kalmıyorum .. sanki yatıyormuşcasına rahat nefes alıyorum .. Bindim bisiklete eve gitmeye başladım , 12 km yolu direk vardım bi baktım evin kapısı.. Enerjim hala vardı gittim ilçe yolunda bir tur bisiklet sürdüm u dönüşü yapıp geri eve geldim .. Yok hocam enerji bitmiyor .. Eve girdim durunca bir anda aşırı tuvaletim geldi , gülmeyin ama mutfaktaki çöp kovasına işemişim işedikten sonra farkettim .. aşırı dikkat bozukluğum var şu anda .. gittim marketten papatya çayı aldım 3 poşet içtim şimdi biraz sakinlestim ama nabzım hala 140 larda.. şuan bunu yazarken bile 140 larda .. bıraksanız 10 saat daha kardiyo yaparım valla    Artık antrenmandan önce sadece sr9009+cardarine alıcam başka bir şey asla ve asla almıcam .. yohimbineyi sabah öğle akşam yemekler arası alıcam .. @metinav @Bay-T Şuan evde yatarken ki nabzım: 
    • Beğen
    • ahahaha
    • Üzgün
    4