Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hkaplan

İlk deneyim :)

Önerilen İletiler

hkaplan    0

12 hafta 250 mg testo enantat

10 hafta 200 mg boldenon

4 hafta 30 mg dianabol

Boy 1.80

Kilo:80

Daha önce kısa bir spor geçmişim oldu birşeyler elde etmeye başlarken araya ramazan girdi ve bırakmak zorunda kaldım.

1. Sorum bunları nerden temin edebiliriz?

2. Bunları uygularken ayrı şırıngalar ile mi yoksa kokteyl mi yapıyoruz?

Yardımlarınız için teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hkaplan    0

İkinci aklımda olan ise

1.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

2.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

3.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

4.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

5.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

6.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca

7.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca

8.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca

9.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

10.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

11.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

12.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

14.Hafta30 mg Nolvadex+5.000 i.e. hcg

15.Hafta30 mg Nolvadex+5.000 i.e. hcg

16Hafta30 mg Nolvadex17.Hafta30 mg Nolvadex

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba, ilk kür için deca olmaz hocam onu çıkar aklından :)

Hoşgeldin foruma.

12 haftalık kür güzel. Ancak dozajlar tatminkar değil. 200 250mg ile 12 haftada olsa çok bir fark göremeyebilirsin. Standart 500mg testo 400 500mg de boldenon alabilirsin. Boldenon yumuşak ilaçtır zaten yan etkisi minimize, 10. haftadan sonra çalışmaya başlar.

Enjeksiyon konusunda testo ve bolde aynı enjektörde yapılabilir testo hafif yakar normalde, bolde onun acısını alır güzel karışırlar sorun olmaz. Kalçadan yada bacaktan kas içine enjekte edebilirsin.

Son olarak ikinci yazdığında

5000ıu pregnyl birden vücuda almak risklidir. Bu kürü zaten sen forumlardan bulmuşsun amatör işi bundan 8 sene önce yapılan kürler böyleydi. 5000lik pregnylşi 1er hafta arayla vururlardı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hkaplan    0

Söylediklerinden ilk kür ile başlamam gerektiğini anlıyorum, evet acemiyim forumlara baktım en son bu forumda karar kıldım ama o kadar çok kür çeşidi var ki aklıma yatanı olduğu kadar yazmak istedim.

Hocam benim amacım belli bir hacme ulaşıp seneye pepdit kürlerine geçmek.

Önümüzdeki 1 yıl içinde yapmayı planladığım, 12 hafta hacim, 12 hafta ara verip 10 hafta definasyon kürüne girmek. Daha sonrasında bütçem daha uygun bir hale geleceğin dolayı pepdit kürüne girmek istiyorum. Bu strateji sizce uygun mudur?

2. Sorum ise anabolik stroidleri nereden temin edebilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Hocam yanlış anlama 12 haftalık hacim kürü ben pek önermem. Hacim uzun vadede alınacak birşey özellikle kas kütlesi. 20 24 haftalık kür dene ki bir yol alabilesin. Ben 2009dan beridir en az 5 aylık kürlere girmeye başladım ve aldığım verim mükemmel. 8 aylık gh kürüydü en son yaptığım sonuç muntazamdı. Sanada önerim vücudun alışında 3. ve sonraki kürleri uzun vade yap.

Steroid temini konusunda ben kendim getiriyorum çıktığımda sürekli ülkede satış yapan çok insan var güvenip alamadım ben açıkçası. Site adminleri yardımcı olursana bu konuda onlara ulaşmayı dene yardımcı olacaklardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İkinci aklımda olan ise

1.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

2.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

3.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

4.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

5.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

6.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca

7.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca

8.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca

9.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

10.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

11.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

12.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

16Hafta30 mg Nolvadex17.Hafta30 mg Nolvadex

Hoş geldiniz :nol 2. kür daha mantıklı geldi bana tek enjeksiyona winstrol hariç çekip vurabilirsiniz.

info@peptidturkiye.com mail atıp temin edebilirsiniz ben öyle ettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hkaplan    0
Hocam yanlış anlama 12 haftalık hacim kürü ben pek önermem. Hacim uzun vadede alınacak birşey özellikle kas kütlesi. 20 24 haftalık kür dene ki bir yol alabilesin. Ben 2009dan beridir en az 5 aylık kürlere girmeye başladım ve aldığım verim mükemmel. 8 aylık gh kürüydü en son yaptığım sonuç muntazamdı. Sanada önerim vücudun alışında 3. ve sonraki kürleri uzun vade yap.

Steroid temini konusunda ben kendim getiriyorum çıktığımda sürekli ülkede satış yapan çok insan var güvenip alamadım ben açıkçası. Site adminleri yardımcı olursana bu konuda onlara ulaşmayı dene yardımcı olacaklardır.

İlk attığım kürü dozaj arttırıp uyguladığımda gözle görülür bir fark alabilir miyim ve 12 hafta vereceğim arada kaybım çok fazla olur mu ? Beslenme antreman ve uykuya dikkat etsem bile?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Hocam hacim istiyorsanız kim ne derse desin 200 250mg ile hacim olmaz. Millet 1000mg lara çıkıyor artık hacim için.

Herşeyin başı beslenmedir zaten beslenmeyi ben şöyle yaparım herzaman. Hani ilaç kullanırken derler sana 5000 6000 kalori al ilaç çalışsın falan onlara inanma okadar kaloriyi alsan zaten ilaca gerek yok gelişirsin.

Günlük yatar halde vücudunun yaktığı kalori + hareketli halini topla diyelim 2000 mi çıktı. Bunun üzerine 1000 1200 kalori daha alırsan gayet hacim yapmaya başlarsın.

"12 hafta vereceğim arada kaybım çok fazla olur mu ? " bunu anlamadım hocam nedemek istediğinizi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hkaplan    0

ilk kürümün bitiminde 12 hafta küre ara vericem bu süre zarfında

Bcaa

Amino

Gulutamine

Aol

Creatine

Kullanmayı düşünüyorum ve beslenme ile sıkı antremana devam edersem, kür sonrasındaki kayıbım yine çok olur mu? Bunu en aza nasıl indirebilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Kür sonu kayıpları kişiye bağlıdır, ben %10 bile kaybetmedim sadece kullandığım sustanon su tuttuğu için suyu atıyordu vücut o oldu. Onun harici beslenme düzenin kaybolmazsa ve idman kaçırmazsan kaybetmen zor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bcaa

Amino

Gulutamine

Aol

Creatine

Kullanmayı düşünüyorum ve beslenme ile sıkı antremana devam edersem, kür sonrasındaki kayıbım yine çok olur mu? Bunu en aza nasıl indirebilirim?

Hocam yanlış anlamada bunlara paranı verme yazık BCAA hariç hepsi çöp bence git kırmızı ete balığıa ver daha makbul inan bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Bcaa

Amino

Gulutamine

Aol

Creatine

Selamlar,

Öğünlerinizi aksatmazsanız kas kaybı neredeyse hiç olmayacaktır. Ayrıca american-story hocamın dediği gibi bol miktarda et ve balık tüketmek supplementlerden daha faydalı olacaktır ama para sıkıntınız yoksa ek olarak supplement kullanmanızda bir sakınca görmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hkaplan    0

Cevaplarınız için teşekkür ederim çok beni aydınlattınız:)

Peki bu supplementleri kür içinde ve sonrasında devamlı olarak kullanmamın herhangi bir sakıncası olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856
Cevaplarınız için teşekkür ederim çok beni aydınlattınız:)

Peki bu supplementleri kür içinde ve sonrasında devamlı olarak kullanmamın herhangi bir sakıncası olur mu?

Olmaz çünkü bu ürünler destekelyici ürünlerdir. Karaciğeri dönem dönem yorabilir o kadar. :col

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.