Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ferhat59

500 Mg sustanon 300mg primbolon PCT YARDIM

Önerilen İletiler

ferhat59    8

500iu pregnly bulabilirsem alcam yoksa 1500 alıp 3 e bölücem veyatta 1500+1500 olarak 5 er gün arayla alacağım ben tek seferde 5000iu almıştım büyük bi hata yaparak 1500 te çok yüksek mi dozaj mı formlarda vs araştırmalarımda bu sekilde uygulayan insanlar gördüm bilgi bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TreXiaNos    5

Hocam ben yukarıda ne yazdım :D 500ıu yok, onu sen yapıyosun. Yani 500ıu olarak satılmıyor. 1500ıu alırsan 3e böleceksin. 5000 alırsan 10a. Amacın günlük 500ıu almak.

1500 5000 hiçbirisi tek seferde alınmamalı. Türkiyede araştırma bu konuyu, avrupa forumlarını vücut sitelerini gez onlar daha ileride bizden. Bizimkilere kalsa 2 tane 5000ıu yap aradan 1 ay geçsin 1 tane daha 5000 yap işi garantile derler. Ama sorsan pregnyl'in içeriğini bilmezler. O yüzden banada inanmıyorsan araştır derim, yabancı kaynakları sadece TR değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
Hocam ben yukarıda ne yazdım :D 500ıu yok, onu sen yapıyosun. Yani 500ıu olarak satılmıyor. 1500ıu alırsan 3e böleceksin. 5000 alırsan 10a. Amacın günlük 500ıu almak.

1500 5000 hiçbirisi tek seferde alınmamalı. Türkiyede araştırma bu konuyu, avrupa forumlarını vücut sitelerini gez onlar daha ileride bizden. Bizimkilere kalsa 2 tane 5000ıu yap aradan 1 ay geçsin 1 tane daha 5000 yap işi garantile derler. Ama sorsan pregnyl'in içeriğini bilmezler. O yüzden banada inanmıyorsan araştır derim, yabancı kaynakları sadece TR değil.

Yok hocam estağfurullah öyle uyguluyacam da bunun sıvısı falan vardı nasıl ayarlıcam kafam karıstı şöyle çözeltisiz bişi olsa 500iu bölmekte kafam karışmazdıda ben ordayım o yüzden yani ek olarak bunlari hergün 500iu olarak 10 günmü uygulucam yoksa 6 gün yeterlimi 3000iu toplamada ?

Bide dolapta saklayınca bozulmaz mı açıldıktan sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8

Klomen ve novaldex günlük kaç mg ve prengly ile birliktemi başlamalıyım yoksa son enjeksiyondan sonramı Şuan pct tamamen hazırda bekletmek istiyorum bir kere stok sorunu yaşadım prengly 500iu olarak vuracağım 10 gün boyunca, Son enjeksiyondan 2 hafta sonra başlıcam vurmaya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Pregnyl son enjeksiyonla beraber başlar bitene kadar kullan. Son pregnyl vurduğun gün nolvadex ve klomene başlarsın. 1 kutu kullanman yeter, ağır bir kür yapmamışsın. Ama yinede tahlil yaptır bi sonuçları gör.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8

Nolvadex 20 Mg 30 Tablet (1 kutu ) günlük 20mg

Klomen 50 mg 10 tablet (1 kutu ) günlük 50mg

Klomen bitsede novaldex devam etmelimiyim ve mg 20 az mı çok mu novaldex için bunun hakkında da beni aydıntalabilirmisin

Bu arada ilgi ve alakanız için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hayvan    0

Pregnyl İlk günden pct ye kadar kullanılır. Son haftaya bırakılmaz. Nolvadex 5 hafta 40/20/20/10/10 uygundur. Klomene ihtiyacın yok gereksiz ve anlamsız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
Pregnyl İlk günden pct ye kadar kullanılır. Son haftaya bırakılmaz. Nolvadex 5 hafta 40/20/20/10/10 uygundur. Klomene ihtiyacın yok gereksiz ve anlamsız.

hadi ya boşa mı aldım klomeni :kas Teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hayvan    0

yaşın 22, kilon 53. abicim siz sağlığınızı bozmayı kendinize görev mi edindiniz? o yaşta profesyonel değilsen ne kürü kardeşim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8

hadi ya boşa mı aldım klomeni :kas Teşekkürler :)

o 1 kutu klomen boşa mı gitsin kullanayım mı 10 tablet var içinde 50mg ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

sanırım ilk kür de neden sustonon tercih ettin ? ve ptc için şimdiden karar verilmez ptc kür bitinceki duruma göre yapılır boş yere pregnly vurursan boş yere testisleri baskılarsın ayrıca eczanelerde pregnly kolay kolay şu sıralar bulamazsın. ve hocam yanlış anlamada 3 yıl spor yapıp 53 kgda kaldı isen kür açıkçası sana önermek biraz mantıksız kalıyor 3 yılda 53 kg kalmak çok garip hormon testi yapmanı öneririm baştan iken yada beslenmeni gözden geçirmelisin.

Ek olarak yorumları okumadım pek vaktim yoktu yorumlarda gözümden kaçan bir şey var ise kusura bakmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
sanırım ilk kür de neden sustonon tercih ettin ? ve ptc için şimdiden karar verilmez ptc kür bitinceki duruma göre yapılır boş yere pregnly vurursan boş yere testisleri baskılarsın ayrıca eczanelerde pregnly kolay kolay şu sıralar bulamazsın. ve hocam yanlış anlamada 3 yıl spor yapıp 53 kgda kaldı isen kür açıkçası sana önermek biraz mantıksız kalıyor 3 yılda 53 kg kalmak çok garip hormon testi yapmanı öneririm baştan iken yada beslenmeni gözden geçirmelisin.

Ek olarak yorumları okumadım pek vaktim yoktu yorumlarda gözümden kaçan bir şey var ise kusura bakmayın.

Neden olcak eczaneden almak için

2inci kürüm bundan 2 yıl önce sadece testo enanthe 500mg kullanmıştım 10 hafta

Her türlü teste girdim checkup vs hiçbir sorun çıkmadı çok uğraştım bu iştah sorunu için inanın bana denemediğim yöntem kalmadı supplementine kadar hala kürdeyken bile zorlandığım oluyor yerken saatler sürüyor bitirmem evet sustonon biraz ağır oldu gibi ama bidaha susto kürü düşünmüyorum şuan 59 kiloyum 5 haftadayım

Ezcane olduğu için değilde tedarik etmem daha kolay olduğu için tercih ettim sadace pregly buldum bu arada elimde var 1500iu (3 ampül)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neden olcak eczaneden almak için

2inci kürüm bundan 2 yıl önce sadece testo enanthe 500mg kullanmıştım 10 hafta

Her türlü teste girdim checkup vs hiçbir sorun çıkmadı çok uğraştım bu iştah sorunu için inanın bana denemediğim yöntem kalmadı supplementine kadar hala kürdeyken bile zorlandığım oluyor yerken saatler sürüyor bitirmem evet sustonon biraz ağır oldu gibi ama bidaha susto kürü düşünmüyorum şuan 59 kiloyum 5 haftadayım

Ezcane olduğu için değilde tedarik etmem daha kolay olduğu için tercih ettim sadace pregly buldum bu arada elimde var 1500iu (3 ampül)

Reis kür nasıl geçti kaç kilo aldın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8

şuanlık 8 gözüküyor haftaya son 2 enjeksiyon ve tatil çıkıyorum açık büfeye yuvulmayı düşünüyorum ondan sonrada supplementlerim hazır mass gainer,whey,bcaa,creatain şuan 8 bile iyi ama artıyor hergün 10 un üstüne çıkar diye düşünüyorum son enjeksiyonun etkisi bitene kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.