Merhaba arkadaşlar sizlere yeni bir küre başlamak için çıktığım yolda yaşadıklarımı kısa şekilde paylaşmak istedim ki sizde aynı sıkıntıya düşmeyin canada peptid dışındada bu adamdan kür planlaması düşünen veya herhangi bir satıcıdan bu fotorafını paylaşıcam ürünlerle ilgili düşünceleri olan uzak dursun sahte yut dışı malı flan diil. Ürünleri temin etmek için ıntagram üzetinden M.Y Adlı sözde trainer binlerce takipcisi onlarca değişim hikayeri paylaşımı yapan sözde binlerce öğrencisi olan dolandırıcı sahtekar bu arladaşla iletişime geçtim kısa kısa geçicem ürün ihtiyacım olduğunu söyledim tabi brom dedi brom flan die konuşur. fiyat vs define bulk bi küre karar verdik ürğnlerin yutdışı malı olduğunu kargonun bu yüzden 2 haftayı bulacağını söyledi kür içersinde canada peptid önerdi kullanmadan önce herkesin fix ürün doğrulama kodunu bakmak istedim orjinal site tarafından onaylanmadı sonra ürün fotoraf ve doğrulama kodunu orjinal  wepstesinden durumu nedir birde siz kontrol edin die mail yoluyla iletişime geçtim. sonuç bu ingilizcesi az olan arkadaşlar için direk çeviriyorum sahip olduğun şey 4-5 yıl önce üretilmiş sahte üretilmiş olmalı bize ait diil denildi satıcıya durumu anlattım ne yapmaya çalışıyorsun die dönüş yaptı ürünlerde durum bu dedim benim gbi bir vucuda sahip olamıyacaksın dedi. Gaziemir hava kütleri personeli olduğunu söyledi sonra ürğnlerin wep sitesinin orası olmadığını ulaşmanın mümkün olmadığını flan anlatıyor herkesi gerizekalı sanan insan profili sakin olmamaı ürünlerin çalıştığını yerli üretim olduğunu ürünleri kullanıp test yaptımamı istedi anlıcanız arkadaşlar siz yanmayın bana olan hesabı elbet kapanmadı halledicez o bende.