Jump to content
  • Duyurular

  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

    Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

  • Reklam

muhocan37

Dikkat dikkat*** dolandirci isim kullanıyor.

Önerilen İletiler

muhocan37    1

Yaklaşık 3 4 ay önce bu sitedeki ismi balkan ali olan bir arkadaş ulaşmıştı ürünler ondan alıyordum   propionat yok elimde burak benm arkadaşsım sana ondan uyguna alıyım diye 2 kutu prop vermişti  şuan burak hocayla konuştuk öyle birşey yokmuş burak hocanın ismini kullanarak ürün satıyormuş zaten siteden engellenmiş T.F ye fln mal veren kişi dikkatli olun zaten kayıp dikkat edin

  • Teşekkürler 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş


Loving    825
muhocan37, 1 saat önce yazdı:

Yaklaşık 3 4 ay önce bu sitedeki ismi balkanali olan bir arkadaş ulaşmıştı ürünler ondan alıyordum   propionat yok elimde burak benm arkadaşsım sana ondan uyguna alıyım diye 2 kutu prop vermişti  şuan burak hocayla konuştuk öyle birşey yokmuş burak hocanın ismini kullanarak ürün satıyormuş zaten siteden engellenmiş T.F ye fln mal veren kişi dikkatli olun zaten kayıp dikkat edin

Maalesef ki bu ilk değil son olmayacak geçmişte peptidturkiye.com ben ürün veriyorum,  şuradan alıyor veya ben ondan aldım stok fazlası var elimde gibi nice konuşmaların bilgisi geliyor.Beni çok kişi tanır 10 yıldır bu piyasada olan nadir kişilerdenim kendi ürünlerini tedarik eden. Bu bahsedilen kişiyi forumda engellememe rağmen satış yapma gerekçesiyle hala uslanmamış gözüküyor. Bahsettiğiniz satıcı piyasadan yok olmuştur yaptığı çirkinlikler de yanına kâr kalmıştır.  Kesinlikle ismim veya projenin yani peptidturkiye.com isminin geçtiği konulara benden bilgi almadan itibar etmeyiniz.

Konuyu açan arkadaşta benim portföyüm'de olan birisi eskiden alışverişimiz oldu. Bugün benden pct desteği istiyor konuşma geçmişine bakıyorum böyle bir alışveriş yok.. kimden aldınız arkadaşım ali sizden aldı diyor. :) Sonra konu açıklığa kavuşunca anladık ki alakası yok.

Not: Kendisi konuyu görürse veya kulağına giderse kişisel numarasını aradım ulaşılamıyor yeni numarasını açtığında bana bilgisi gelir bu yaptığı çirkinlikleri yalan, dolan işleri telefon açıp kendisinin yüzüne söylediğimde ki ruh halini'de merak etmiyor değilim.

Keyifli forumlar.

  • Beğen 3

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×