Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Arrow355

9 hafta testo 4 hafta bolde kullandım kaza geçirdim bıraktım ereksiyon sorunu

Önerilen İletiler

Arrow355    4

9 10 Hafta testo 4 5 hafta bolde kullandim ereksiyon sorunlari başladi bıraktıktan 2 3 hafta sonra ne kullanmaliyim ne yapmaliyim yardimci olabilecek bilgi verebilecek birileri var mı düzenli bir cinsel hayatim var sıkıntı yaratıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cuneyt    16

Hemen gerekli tahlilleri yapıyor sonuclari burda paylaş ona göre değerlendirme yapılsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
agfitness, 1 dakika önce yazdı:

O kadar süre ile blokaja düşmüş olamazsın merak etme Pct bile gereksiz, eczaneden Proviron temin ederek 1 ay boyunca 1.hafta günlük 25mg, 2.ve 3. hafta günlük 50mg, 4.hafta tekrar 25mg düşürerek kullan ve 6 ay süresince kürden uzak dur. Proviron sistemin ateşlenmesine yardımcı olacak, korkma bu kadar sürede ve bu ilaçlarla öyle büyük sıkıntı yaşaman çok çok zor.

Sağlıklı sporlar...

10 Hafta yeterli degil mi peki düsmesi için ve ereksiyon oluyorum ama yüzde 50 civari 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
Arrow355, Şimdi yazdı:

10 Hafta yeterli degil mi peki düsmesi için ve ereksiyon oluyorum ama yüzde 50 civari 

1 ay da proviron ne kadar toparlar peki tahmini yüzde kaçını ve teşekkür ederim zaman ayirip cevapladiginiz için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17

cok tecrübeli değilim fakat ilk kur de cok sacma yanilgilarim oldu testosuz anapolon kullandim ardından 2 hafta durup susta anapolon yaptim 3 ay falan ara verdim ilişkide artık sorun yaratmiyor kendi kendine düzeldi herkes için geçerli degil tabii ki burada bu isi gerçekten tecrübe etmiş arkadaşlar var sana yardımcı olacaklardır üstte arkadasin söylediği gibi tahlil sonuçları eklersen cok daha faydalı sonuçlar elde edeceğini düşünüyorum 

Keyifli Forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
agfitness, 1 dakika önce yazdı:

Gayet açık şekilde belirttim. Ereksiyon sorunun elbet olabilir fakat eyvah denilecek bir durum yok.

Sağlıklı sporlar...

Anladim hocam saygılar teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.