Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kinz

Ventolin kullanan tecrübesi olan var mı?

Önerilen İletiler

kinz    2

Bazı yorumlarda hiç verim alamadığını söyleyen insanlar dolu, bazılarında ise su atımı ve yağ yakımının güzel olduğu etkili olduğu yazıyor gerçekten güzel bi diyetle konuşulduğu gibi kadar yağ yakıyor mu yoksa kullanan ve verim almadığını söyleyen insanlar %30 yağ oranında falan mı aradaki bağı kuramadım bir türlü 2 zıt tarzda  yorumlar göruyorum genelde tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
kinz, 15 dakika önce yazdı:

Bazı yorumlarda hiç verim alamadığını söyleyen insanlar dolu, bazılarında ise su atımı ve yağ yakımının güzel olduğu etkili olduğu yazıyor gerçekten güzel bi diyetle konuşulduğu gibi kadar yağ yakıyor mu yoksa kullanan ve verim almadığını söyleyen insanlar %30 yağ oranında falan mı aradaki bağı kuramadım bir türlü 2 zıt tarzda  yorumlar göruyorum genelde tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

Bu tür ilaçlar zaten %15 in altında işe yaramaya başlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kinz    2
Emrahtkty, 38 dakika önce yazdı:

Bu tür ilaçlar zaten %15 in altında işe yaramaya başlar.

Neden  %15in altında işe yarıyor kullanım tecrübeniz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Esperens88    9

Ara ara kullanirim.clende kullandım.Aynı etkiye sahipler.nabiz arttirip daha çok ter atarsin antrenmanda.Iyi bi diyet ve antrenmanla kilo vermene %10-20 arası maksimum katkı saglar.Ortalama bir termojenik gibidir ama bir lipo 6,animal cuts etkisi beklenemez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kinz    2
Esperens88, 5 dakika önce yazdı:

Ara ara kullanirim.clende kullandım.Aynı etkiye sahipler.nabiz arttirip daha çok ter atarsin antrenmanda.Iyi bi diyet ve antrenmanla kilo vermene %10-20 arası maksimum katkı saglar.Ortalama bir termojenik gibidir ama bir lipo 6,animal cuts etkisi beklenemez

Kilo vermekten ziyada yağ yakma amaçlı kullanmak istiyorum aslında geçici su atımından ziyade biraz vasküler görünme amaçlı ortalama yağ oranım %15 civarıdır aynı kütlede %10 civarına inmek istiyorum yağ yaktırdığını düşünüyormusunuz kullanım dozajınız neydi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kinz    2
steroidnediryahu, 7 dakika önce yazdı:

Ventolin işe yaramıyor

Sizden önceki arkadaşta tam tersi bir yorumda bulunmuş neden işe yaramıyor tecrübeniz var mı? Clen ile aynı mantıkta çalışmıyorlar mı ventolini işe yaramaz kılan nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kinz, 2 dakika önce yazdı:

Sizden önceki arkadaşta tam tersi bir yorumda bulunmuş neden işe yaramıyor tecrübeniz var mı? Clen ile aynı mantıkta çalışmıyorlar mı ventolini işe yaramaz kılan nedir ?

Kullanırken ilaca dair hiçbirşey hissetmedim zaten gram yan etkisi yok.Clen kullanırken tansiyonum 20 19 lara fırlıyodu aradaki fark bu kalp ritmim taramalı tüfek gibi oluyordu. Ventolinde degişme yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kinz    2
steroidnediryahu, 12 dakika önce yazdı:

+ Olarak bu ilaclarin kalıcı hasar bıraktıgına ve bırakabilecegine eminim.Kalp ritmim clenden beri düzelmedi.

teşekkürler yorum için

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Esperens88    9

Ventolin kullanirken kramplarin olur.Bazen anlik el titremeleri de yasaman muhtemel.Belki de her bunyeye etki etmiyordur.Ben balkan clen kullandim iki kere.ventolinle arasında fark yoktu.Zaten bu ilaçlar müthiş yağ yakicilar değil.biraZ da beklentiyle ilgili.simdi winstrol,dnp yada efedrin kullanan adam ventoline tabi ki agiz burun kivirir.Ben kahve ve ventolinle guzel bi etki alıyorum.antremanlarim ter icinde sirilsiklam geciyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Esperens88, 12 saat önce yazdı:

Yarışmış pro ne demek?

Vücut geliştirme yarışmalarına katılan insanlara deniyor işte.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Esperens88    9
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Vücut geliştirme yarışmalarına katılan insanlara deniyor işte.

Yarilmis pro yaziyordu.Bian anlamadım acikcasi belki spor camiasinda bir tabirdir diye dusundum.tesekkur ederim cevap için 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Esperens88    9
kinz, 3 dakika önce yazdı:

Üslubunuzu düzeltin veya yorum yapmayın sizden yorum isteyen isminize tag atan olmadı ayrıca sorduğum soruyla tamamen alakasız yorum atmışsınız ben sormuşum tecrübesi olan var mı kimi etkili kimi tamamen tersi olan hiç bir işe yaramadığını söyluyor sizin verdiğiniz yanıt ne alaka? Özgür platform olması insanlara agresif ters ters yorum yapabileceğiniz anlamına gelmiyor ayrıca bu tarz konuşmanız normalde olabilir ama burada tanımadığınız insanlara dalga geçer gibi konuşamazsınız doğru değil umarım Burak abi uyarır..

Yazan beyefendi sanırım ifbb pro.Bizler de macera arayan amatorler oluyoruz.Clenin bu kadar populer olma sebebi satis maksatli da olabilir.Kimse clen satmak varken eczaneden ventolin almasini istemez satis yapiyorsa eger.Clen de mucuze degil ventolin de.Etkisi cok az bu tarz urunlerin.Spor esnasinda nabiz yukseltebilir.Tehlikeli de olabilir..Bu tarz urunleri musabik olmayan sporcularin kullanmasi sacmalik da,bu grupda kactane musabik sporcu var sabah akşam dansbol,bolde konusuluyor.Gercekten bu grupta bile bu ürünlere ve insanlara onyargi olmasi üzücü.ben bilirim,ben ederim,ben sert konusurum tarzi uslub kimseyi ileriye goturmez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kinz    2
Esperens88, 3 dakika önce yazdı:

Yazan beyefendi sanırım ifbb pro.Bizler de macera arayan amatorler oluyoruz.Clenin bu kadar populer olma sebebi satis maksatli da olabilir.Kimse clen satmak varken eczaneden ventolin almasini istemez satis yapiyorsa eger.Clen de mucuze degil ventolin de.Etkisi cok az bu tarz urunlerin.Spor esnasinda nabiz yukseltebilir.Tehlikeli de olabilir..Bu tarz urunleri musabik olmayan sporcularin kullanmasi sacmalik da,bu grupda kactane musabik sporcu var sabah akşam dansbol,bolde konusuluyor.Gercekten bu grupta bile bu ürünlere ve insanlara onyargi olmasi üzücü.ben bilirim,ben ederim,ben sert konusurum tarzi uslub kimseyi ileriye goturmez.

Danabol boldeyı bırak trenler gh lar insulinler tiromeller  havada uçuşuyor konuşuluyor ventolin burada konuşulmayacakta nerde konuşulacak anlamadım ben bu üyenin bütün yorumları aşağılayıcı ezici dalga geçer gibi üslub ile yazıyor Burak abinin uyarması gerekiyor  insanlar rahatça konu açamaz olacak bu gidişle ben clen pahalı eczanede aynı mekanizmayla çalışan ventolini merak ettim ve sordum bu arada cevabın içinde teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Esperens88    9
kinz, 13 dakika önce yazdı:

Danabol boldeyı bırak trenler gh lar insulinler tiromeller  havada uçuşuyor konuşuluyor ventolin burada konuşulmayacakta nerde konuşulacak anlamadım ben bu üyenin bütün yorumları aşağılayıcı ezici dalga geçer gibi üslub ile yazıyor Burak abinin uyarması gerekiyor  insanlar rahatça konu açamaz olacak bu gidişle ben clen pahalı eczanede aynı mekanizmayla çalışan ventolini merak ettim ve sordum bu arada cevabın içinde teşekkür ederim 

Rica ederim.Aklima ersin kuruel hocamin anlattigi bi anı  geldi...Egonuzu bi kenara bırakıp yardımcı olun birbirinize.Kendisi abd de phil heathle karsilasip jan grubuna gore beslenme hakkında ne düşünüyorsunuz diye sormuş,7 kere mr olimpia olan phil Heath bu konu hakkında yeterli bilgim yok,araştırip size dönüş sağlamak isterim diyip mailini istemis ve bi süre sonra arastirip geri dönmüş.uslup ve mutevaziligin cok iyi bir ornegidir benim için bu anı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.