Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

07cesi05

Ilk kürüm

Önerilen İletiler

07cesi05    13

İlk kürüme girmis bulunmaktayım önerilere açıgım tamamen vicut değişimimi before after yapmak istiyorum yaş oranım %14 lerde birşeydi yaklaşık 3 senedir fitness yapıyordum daha sonra ara vermek zorunda kaldım iş yüzünden tekrardan başladım 1 2 ay ısındım sonra kür için kendimi hazır hissetdim aslında değildim çok fazla bilmiyordum ama genede tecrübe etmem gerekiyor ve sizlerin tecrübelerine güveniyorum :) 

250 mg testesteron enantat pazartesi - perşembe

200 mg boldenon enantatla birlikte enjekte ediyorum,

0,3 Genotropin Kullanıyorum.

Ekstra supplement kullandıklarım - creatine bcaa pharmaton multi vitamin pre workaut gerek yok aslında ama tadını seviyorum ne yapayım işte :) probiyotik kullanıyorum birde 

tahlillerimi yaptırdım bu ay 1 ay sonra veya 2 ay sonra birdaha yaptırıcam,

sadece sormak istedigim şu yanına anti östrojen eklemelimiyim sizce 16 hafta yapmayı düşünüyorum kürümü  boldenon en fazla 300 400 e çıkarım testo 500 devam ederim dahada fazla yükseltmem 

ailede kel yok herkesin çok şükür saçları var 80 yaşında dedemde bile saç vardı sizce saçlarım dökülürmü

teşekkürler şimdiden 

B2742863-0DCA-42A2-93F4-56A7CFBFCBE5.jpeg

AD1AE868-2C81-4B16-8DA1-67FD5C82DC02.jpeg

71464E8A-9571-4F08-851B-803ED4DC293C.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yigit3541    124

Merhaba

Bunlar küre girmeden önceki kan tahlillerin mi? 

Bence testosteron un olduğu bir kürde kesinlikle aromataz inhibitörü alınmalıdır, tercihen de anastrozol kullanılabilir. 

Testonun olduğu kürde e2 nin yükseleceği bir gerçektir, bunun yan etkilerini yaşamamak adına kullanılmalıdır, e2 yi fazla düşürmekte kürden alınan verimi azaltacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
07cesi05    13
Yigit3541, 1 saat önce yazdı:

Merhaba

Bunlar küre girmeden önceki kan tahlillerin mi? 

Bence testosteron un olduğu bir kürde kesinlikle aromataz inhibitörü alınmalıdır, tercihen de anastrozol kullanılabilir. 

Testonun olduğu kürde e2 nin yükseleceği bir gerçektir, bunun yan etkilerini yaşamamak adına kullanılmalıdır, e2 yi fazla düşürmekte kürden alınan verimi azaltacaktır. 

Evet hocam küre girmeden önceki tahlillerim arimidex eczaneden satın alabilirmiyim çok teşekkür ederim güzel yorumunuz içinde🙏 Yanına enginar ekstresi veya deve dikeni eklememe gerek varmı yanına destek birşey kullanmama falan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Arimidex eczaneden satın alabilirsin, doz ayarlamasını iyi yap, vücudunun ihtiyacını ancam kendin bilebilirsin  

Milk thistle alabilirsin, zararı olmaz, küründe oral AAS yok karaciğerin çok fazla zorlanmayacaktır.

Yanına magnezinc-Dvitamini ekleyebilirsin.

Ayrıca pct ni şimdiden alıp, köşeye koymanı tavsiye ederim, sonra bulamadım diye panik yapma. 

İyi sporlar 💪🏻 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
07cesi05    13
Yigit3541, 2 dakika önce yazdı:

Arimidex eczaneden satın alabilirsin, doz ayarlamasını iyi yap, vücudunun ihtiyacını ancam kendin bilebilirsin  

Milk thistle alabilirsin, zararı olmaz, küründe oral AAS yok karaciğerin çok fazla zorlanmayacaktır.

Yanına magnezinc-Dvitamini ekleyebilirsin.

Ayrıca pct ni şimdiden alıp, köşeye koymanı tavsiye ederim, sonra bulamadım diye panik yapma. 

İyi sporlar 💪🏻 

Çok teşekkür ederim pct ilaçlarını  insallah diğer ay alıcam milk thistle vitamin hapı olarak pharmaton multivitamin kullanıyorum içinde balık yağıda var :) çok teşekkür ederim tekrardan güzel yorumunuz için yardımcı oldugunuz için konu güncel 1 ay sonra gelişmeleri aktarıcam before after de yaparım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
07cesi05, 8 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim pct ilaçlarını  insallah diğer ay alıcam milk thistle vitamin hapı olarak pharmaton multivitamin kullanıyorum içinde balık yağıda var :) çok teşekkür ederim tekrardan güzel yorumunuz için yardımcı oldugunuz için konu güncel 1 ay sonra gelişmeleri aktarıcam before after de yaparım

Pharmatona boşa para verme eczaneden decavit al 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
07cesi05    13
Ironmann, 24.07.2020 - 21:54 yazdı:

Pharmatona boşa para verme eczaneden decavit al 

Teşekkür ederim pharmaton bitince alıcam :) elinize sağlık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.