Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darknessot

Uzun ve kısa estet ilaçlar aynı enjektöre girer mi

Önerilen İletiler

Darknessot    27

Arkadaşlar merhaba tren ace boldenon testo enat kullanıyorum ama bu 3 ürünü aynı enjektöre koysam bi sorun olur mu mesela tren ace kısa ester diğer 2 si uzun ester 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

klinux    67

Ester değilde yağlı mı yoksa sulu derişik mi o önemli normalde sulu olanlar çok rahat enjekte edilir biranda girer kasa ama yağlı uzun sürer vizkozite yüksek olduğu için hatta iran testo vururken bileğim ağrıyor 1ml 2 saatte enjekte edebiliyorum :)

Soruna gelince tamamen damak tadına kalmış farketmez sadece zorlar yağlıysa.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
klinux, 11 dakika önce yazdı:

Ester değilde yağlı mı yoksa sulu derişik mi o önemli normalde sulu olanlar çok rahat enjekte edilir biranda girer kasa ama yağlı uzun sürer vizkozite yüksek olduğu için hatta iran testo vururken bileğim ağrıyor 1ml 2 saatte enjekte edebiliyorum :)

Valla ben enjektörün basılan yerini yamultuyorum 

klinux, 10 dakika önce yazdı:

Soruna gelince tamamen damak tadına kalmış farketmez sadece zorlar yağlıysa.

çok teşekkürler cevabın için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Cem yılmazın bir skeci vardı sperm bankası ile ilgili bir şakası hani hanimi ile geliyor adam seçemiyorda diyor ya az ondan koy az bundan şundan çok az diye o aklıma geldi :)))

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
agfitness, Bir saat önce yazdı:

İlaçları enjektör içerisinde buluştururken her iki ilaç için dikkat edilmesi gerekenler:

- Kas içi mi, Derialtı mı, Damar yolu mu?
- İlacın türevi (hormon, vitamin, ağrı kesici...)
- Yağlı eriyik mi sulu çözelti mi?

Eğer bu konularda her iki ilaç da aynı özellikleri taşıyor ise aynı enjektör içerisinde uygulanabilir. Fakat uyuşmuyor ise tek tek uygulanır.

Sağlıklı sporlar...

Çok teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
steroidnediryahu, 35 dakika önce yazdı:

Girer ama tek enjektörde 4 cc aşmamak lazım bölmek lazım

Valla vurdum hocam 4 ml vırdum aynen şuanlık bi sorun yok gibi ama şişlik var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot, 2 dakika önce yazdı:

Valla vurdum hocam 4 ml vırdum aynen şuanlık bi sorun yok gibi ama şişlik var 

Yavaş yavaş ver ilacı hızlı verdiginden kaynaklı olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
steroidnediryahu, 21 dakika önce yazdı:

Yavaş yavaş ver ilacı hızlı verdiginden kaynaklı olabilir

Valla hocam keşke hızlı verebilsem cebeleşiyorum gitmesi için enjektör ucunu yamultuyorum 🤪

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
agfitness, 3 saat önce yazdı:

@steroidnediryahu söylediğine kulak vermeni öneririm. Önceki senelerde enjeksiyon konusu üzerine yoğun şekilde konuştuğumuz konulardan örnek olsun diye alıntı bırakıyorum buraya okuyabilirsin.

1. Örneğin Primo ile Testo'nun beraber enjeksiyonu'nu örnek alarak iki yağlı solüsyonun bir arada enjeksiyonuna yönelik yazmışım:
  2. Ve burada da konu başlığı içerisinde enjeksiyon ile ilgili iğne boyutundan, uygulanış şekline ve dozajlamaya dair yazılar yazdığım bütün mesajları alt alta konu içerisinde bulabilirsin.Sağlıklı sporlar...

Hocam kalçadan vurdum ben 4 ml 3 ilaçta yağ bazlı sonuçta bi sorun teşkil etmez diye düşünüyorum ama sizin dediğiniz gibi yapmak zülüm yani bi sağa bi sola vurmak haftanın her günü ödemli gezmek sıkıntı bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
agfitness, 4 saat önce yazdı:

@steroidnediryahu söylediğine kulak vermeni öneririm. Önceki senelerde enjeksiyon konusu üzerine yoğun şekilde konuştuğumuz konulardan örnek olsun diye alıntı bırakıyorum buraya okuyabilirsin.

1. Örneğin Primo ile Testo'nun beraber enjeksiyonu'nu örnek alarak iki yağlı solüsyonun bir arada enjeksiyonuna yönelik yazmışım:
  2. Ve burada da konu başlığı içerisinde enjeksiyon ile ilgili iğne boyutundan, uygulanış şekline ve dozajlamaya dair yazılar yazdığım bütün mesajları alt alta konu içerisinde bulabilirsin.Sağlıklı sporlar...

Birde hocam sonuçta ilaç kana giriyor mu giriyor çalışmama vs durumu olmamalı yani mantık olarak siz daha iyi bilirsiniz tabi ama ben böyle düşünüyorum mantık böyle işlemiyor mu yani yanlışım varsa düzeltir misiniz 

tarihinde Darknessot tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hacı boldeyle treni karıştır sol kalçaya testoyu sağ kalçaya vur.Vurdugun dozajları bilmiyorum tahminimce 4 cc yi aşıyordur.Kas içine enjeksiyonda tıpta 4 cc yi aşılmamasını öneriyorlar.Ödemli gezmiyim kılçıksız balık olsun öyle bi durum yok.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fasf
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
steroidnediryahu, 7 saat önce yazdı:

hacı boldeyle treni karıştır sol kalçaya testoyu sağ kalçaya vur.Vurdugun dozajları bilmiyorum tahminimce 4 cc yi aşıyordur.Kas içine enjeksiyonda tıpta 4 cc yi aşılmamasını öneriyorlar.Ödemli gezmiyim kılçıksız balık olsun öyle bi durum yok.

Toplamda 2 ml bolde 2 ml tren 3 ml testo 1 vuruşta 4 ml yi geçmiyorum hocam zaten geri kalanıda  mesela dün 2 ml testo 1 ml tren 1 ml boldenon cumartesi 1 ml testo 1 ml tren 1 ml bolde normal değilmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam toplamda 7 cc ediyor.Tek enjektörde 7 cc vurulmaz.Sana benim bölmedeki kastım güne bölmek degildi 4 cc bir igne 3 cc bir igne sağ sol kalçaydı sen bilirsin kafana göre 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
steroidnediryahu, Bir saat önce yazdı:

Hocam toplamda 7 cc ediyor.Tek enjektörde 7 cc vurulmaz.Sana benim bölmedeki kastım güne bölmek degildi 4 cc bir igne 3 cc bir igne sağ sol kalçaydı sen bilirsin kafana göre 

Hocam 3 haftdadır 7 cc vuruyordum Ne yani şimdi ilacın  yarısı boşamı gitti ? Dediğiniz gibi yapıcam artık teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Darknessot, 7 dakika önce yazdı:

Hocam 3 haftdadır 7 cc vuruyordum Ne yani şimdi ilacın  yarısı boşamı gitti ? Dediğiniz gibi yapıcam artık teşekkürler

Eğer öyle olduysa valla moralim bozuldu şuan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.