Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dowan

Cardarine marka seçimi

Önerilen İletiler

dowan    1

merhaba arkadaşlar, cardarine için hangi ürünü önerirsiniz kaç haftalık bir kullanım en optimal sonucu verir ve pct gerektirmiycek başka bir sarmla stacklemek nasıl bir fikir olacaktır. Düşünceleriniz bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
dowan, 21.06.2020 - 15:20 yazdı:

merhaba arkadaşlar, cardarine için hangi ürünü önerirsiniz kaç haftalık bir kullanım en optimal sonucu verir ve pct gerektirmiycek başka bir sarmla stacklemek nasıl bir fikir olacaktır. Düşünceleriniz bekliyorum

Exbiotech gw-501516, 8-12 hafta günlük 20mg antreman yapılan günlerde antreman öncesi yapılmayan günlerde sabah/öğlen diye ikiye bölebilirsin. Başka bir sarmla kombin için hedefin nedir? Büyüme mi, saf kas mı, definasyon mu bulk mu tam orasını anlamadım ama cardarine sorduğun için muhtemelen definasyon için soruyorsundur bence oda ‘ostarin-cardarin’ ikisi iyi kombin olur ve ikisi için 5 hafta kullanman idealdir ve ilk hafta iki ürün için 10’ar mg alırsın 2-5 haftalar 20mg çıkartırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dowan    1
AS1L, 16.07.2020 - 02:57 yazdı:

Exbiotech gw-501516, 8-12 hafta günlük 20mg antreman yapılan günlerde antreman öncesi yapılmayan günlerde sabah/öğlen diye ikiye bölebilirsin. Başka bir sarmla kombin için hedefin nedir? Büyüme mi, saf kas mı, definasyon mu bulk mu tam orasını anlamadım ama cardarine sorduğun için muhtemelen definasyon için soruyorsundur bence oda ‘ostarin-cardarin’ ikisi iyi kombin olur ve ikisi için 5 hafta kullanman idealdir ve ilk hafta iki ürün için 10’ar mg alırsın 2-5 haftalar 20mg çıkartırsın.

saf kas düşünüyorum ama türkiyede satılan sarmslara çok güvenemiyorum. Exbiotechin laboratuvar sonuçlarını bulabilsem alıcam ama sitesinde yok malesef. Diğer sarms satan firmalar gerçekliğini kanıtlamak için böyle bir yöntem kullanıyor belki haberiniz vardır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
dowan, 6 saat önce yazdı:

saf kas düşünüyorum ama türkiyede satılan sarmslara çok güvenemiyorum. Exbiotechin laboratuvar sonuçlarını bulabilsem alıcam ama sitesinde yok malesef. Diğer sarms satan firmalar gerçekliğini kanıtlamak için böyle bir yöntem kullanıyor belki haberiniz vardır

Ostarin (mk-2866); Ostarin giriş seviyesi sarms ürünüdür, tek başına kullanılabilir veya başka bir sarms ile kombine edilip etkisinin artması sağlanabilir, Ostarin eklemleri ve bağ dokuları kuvvetlendirir, diyet dönemlerinde metabolizmanın katabolik seviyeye geçmesini engelleyerek, saf kartışı sağlar.

Ligandrol (lgd-4033); Güç ve dayanıklılık artışı sağlar, salonda daha fazla ağırlık kaldırdığınızı göreceksiniz. Aynı zamanda kemik kas yapısını güçlendirir ve saf kas kütlesinden artış sağlar, ligandrolda etki görülmesi 1-2 haftayı bulabilir. Ligandrol yan etki olarak baş ağrısı cinsel isteksizlik yapabilir.

Ostarine ve Ligandrol birlikte kullanıldığında saf kas kütlesinde ve güç de ciddi artış sağlar, birbirini destekleyerek daha etkin çalışmasını sağlar. 6 haftalık olan bu kürde pct yapmanız gerekmez.

PAKET İÇERİĞİ;

1 KUTU-EXBIOTECH OSTARIN (MK-2866) 10MG 60 KAPSÜL

1 KUTU- EXBIOTECH LIGANDROL (LGD-4033) 10MG 60 KAPSÜL

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Feng, 3 saat önce yazdı:

Her konuya internette ilk gördüğün bilgiyi copy paste atmaya devam et

👍 Ok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.