Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tyler_durden

Ürünlerin marka analizi hk.

Önerilen İletiler

Merhaba, 

Ekteki ürünlerin marka ve kalitesi hk bilgi sahibi veya bu markaları kullanan arkadaşlar var ise değerli yorumlarını bekliyorum.

SAVE_20200430_141917.jpg

IMG_20200430_142206.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JrRommel    259

Türkiye'den aldıysan deli çakma gibi duruyor yurtdışından aldıysan bilemeyeceğim fiyatını da bilmiyorum kaça aldın ama şöyle cevap vereyim.
http://www.andromedicals.com/products/peptides/igf-1-lr3 kendi sitesi

yurtdışı fiyatı :D https://musclemaker.nl/index.php?id_product=487&controller=product&id_lang=1

burada da bulamadım bile markayı :D https://www.eroids.com/reviews/labs

42 euro 321 tl ediyormuş bunun yurtdışından getirmesiyle falanı fıstığıyla en az 350 400 arasına satıyor olması lazım adamın ülkemizde satıyorsa... :D

He toplu almıştır indirimi vardır ama yine de en köyü 320 350 tl etmesi lazım 250tlden aldığını sayarak. He şu var Burak Bey'in sattığı balkan çoğumuzun hem fikiri kendini ispatlamış bir markadır yurtdışında da burada da kutusu 270 oluyor yanlış hesaplamadıysam. 

He şu var ben satıcılarda bunu steroid değil herhangi bir şeyde ne kadar görmüş geçirmiş aç mı değil mi ona da bakıyorum. Örneğin çoğu yer kapalı olduğu için eve nargile aldım dostum tütün aldığım bir yer var. Al fakher cappiccino hiçbir yerde yok bu adamda da fiyatlar al fakher 1 kilolukta 330 lira. Fumari 85lira 100 gramı mesela :D . Başka yerlere bakıyorum adam 200 liraya al fakher koymuş bariz tr üretimi sahte :D kimsenin bulamadığı tütün sende hem de 200 liradan nasıl oluyor. Veya yurtdışı fiyatı belli olan premium tütünlerin fiyatları belli adam 50liradan 100 gram satıyor :D . Gayet belli ediyor her şey.

Şimdi eğer buradan aldıysan insanları tipine göre yargılamayı sevmem ama ülkemizdeki çoğu steroid satıcısı açlıktan ağzı kokan iki tane yere gitmemiş hayat görmemiş tipler niyeyse özellikle sahte diye hitap edilenler (adamların döviz belli yurtdışına gidip 1 hafta dolaşacak paraları yok yurtdışından geldi kardeşim orjinal diyorlar) :D millette gidip bunlardan alıyor , sonra aaa çalışmadı :D . 100bin 200bin 300bini bir arada görse babasını satacak adamlar spor dünyasında bir şeyler satıyor kardeşim diyerek allah kitap din diyerek :D . Neyse neyden başladım neye gittim kusura bakmayın.

Sonuç olarak seninkileri sen gidip bir yerlerden aldıysan eyvallah ama birilerinden aldıysan bilemeyeceğim dostum. Mantığını yazdıklarımdan yola çıkarak kaç para verdin ne yaptın ona göre değerlendirebilirsin sanırım. Sence nasıl marka peki şu an :D ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel, 9 saat önce yazdı:

Türkiye'den aldıysan deli çakma gibi duruyor yurtdışından aldıysan bilemeyeceğim fiyatını da bilmiyorum kaça aldın ama şöyle cevap vereyim.
http://www.andromedicals.com/products/peptides/igf-1-lr3 kendi sitesi

yurtdışı fiyatı :D https://musclemaker.nl/index.php?id_product=487&controller=product&id_lang=1

burada da bulamadım bile markayı :D https://www.eroids.com/reviews/labs

42 euro 321 tl ediyormuş bunun yurtdışından getirmesiyle falanı fıstığıyla en az 350 400 arasına satıyor olması lazım adamın ülkemizde satıyorsa... :D

He toplu almıştır indirimi vardır ama yine de en köyü 320 350 tl etmesi lazım 250tlden aldığını sayarak. He şu var Burak Bey'in sattığı balkan çoğumuzun hem fikiri kendini ispatlamış bir markadır yurtdışında da burada da kutusu 270 oluyor yanlış hesaplamadıysam. 

He şu var ben satıcılarda bunu steroid değil herhangi bir şeyde ne kadar görmüş geçirmiş aç mı değil mi ona da bakıyorum. Örneğin çoğu yer kapalı olduğu için eve nargile aldım dostum tütün aldığım bir yer var. Al fakher cappiccino hiçbir yerde yok bu adamda da fiyatlar al fakher 1 kilolukta 330 lira. Fumari 85lira 100 gramı mesela :D . Başka yerlere bakıyorum adam 200 liraya al fakher koymuş bariz tr üretimi sahte :D kimsenin bulamadığı tütün sende hem de 200 liradan nasıl oluyor. Veya yurtdışı fiyatı belli olan premium tütünlerin fiyatları belli adam 50liradan 100 gram satıyor :D . Gayet belli ediyor her şey.

Şimdi eğer buradan aldıysan insanları tipine göre yargılamayı sevmem ama ülkemizdeki çoğu steroid satıcısı açlıktan ağzı kokan iki tane yere gitmemiş hayat görmemiş tipler niyeyse özellikle sahte diye hitap edilenler (adamların döviz belli yurtdışına gidip 1 hafta dolaşacak paraları yok yurtdışından geldi kardeşim orjinal diyorlar) :D millette gidip bunlardan alıyor , sonra aaa çalışmadı :D . 100bin 200bin 300bini bir arada görse babasını satacak adamlar spor dünyasında bir şeyler satıyor kardeşim diyerek allah kitap din diyerek :D . Neyse neyden başladım neye gittim kusura bakmayın.

Sonuç olarak seninkileri sen gidip bir yerlerden aldıysan eyvallah ama birilerinden aldıysan bilemeyeceğim dostum. Mantığını yazdıklarımdan yola çıkarak kaç para verdin ne yaptın ona göre değerlendirebilirsin sanırım. Sence nasıl marka peki şu an :D ?

Kesinlikle katılıyorum dediklerini ben 2 senedir kullanıyorum. Hatta şuanda kürdeyim. Tabi çalışıyor desem yalan olabilir korona yüzünden test yaptıramıyorum kür içinde artık pct girmeden önce yaptırdığımda unutmazsam buraya yüklerim sonuçlardan daha net olur çalışıp çalışmadığı Enant 350 450 bandında satıyor getiren arkadaş piyasa baktığımızda yine sizin söylediğiniz gibi çok fazla piyasada yok olan yerlerde de 200 tl civarında teşekkürler cevap için 🙏

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Rica ederim ne demek içimden geçen mantıklı olanı söyledim söylenilenleri tersinden değil de anlaşılması gereken yerleri anladığın için sağ ol. Yine de kafan rahat edecekse bir dahaki ürünleri yurtdışından kendin almıyorsan buradan almayı tercih edebilirsin kafan ciddi anlamda rahat olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.