Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

berkaycnkya121

8 haftalik kür yaptim lütfen yardim edin yalvariyorum kafam çok karişik

Önerilen İletiler

8 HAFTA HAFTALIK 100 MG TESTESTORON / TRENBOLEN/MANSTERON/WİNSTROL KULLANDIM ÇOK PİŞMANIM PCT NE YAPCAGIMI BİLMİYORM LÜTFEN ABİLER YRDIMCI OLUN NOLURSUNUZ

4HAFTA 20 MG GÜNLÜK tamoksifen

4 HAFTA 50 MG GÜNLÜK KLOMEN

4 HAFTA 50MG GÜNLÜK ÇİNKO

4 HAFTA 1000MG GÜNLÜK C VİTAMİNİ  BUNLARI ARAŞTIRRAK BULDUM BİDE DEVE DİKENİ  ÇAKŞIR KÖKÜ SUYU[ SPERM KALİTESİ LİBİDO İÇİN) BİTKİSEL ÜRÜN AKTARDA SATILIYOR BUNLAR YETERLİ OLURMU LÜTFEN YARDIM EDİN BANA NE YAPCAIGIMI KEŞKE GİRMESEYDİM   TAHLİL YAPTIRAMIYORM VİRÜSTEN DOLAYI ÖNCEDE YAPTIRMAMIŞTIM ÇOK PİŞMANIM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

towelie1907    12

Öncelikle sakin ol yaşın kaç merak ettim? 

Panik durumundasınız şuan belli ki bilinçsizsin bu konu hakkında. Bilmeden etmeden girmeyin bu işlere çocuk oyuncağı değil. 100mg testo tren ne arkadaş. 

Tahlil sonuçlarını görmeden fikir vermek zor olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yaş 20 çok pişmanım haftalık 300 mg vurmamı söyledi ben 100 vurdum 6 hafta bitti ne yapmalıyım ne öneririsn onlar yeterli olıurmu?

astsubay olmak istiyorum çok kiloluydum ben diyetimi yapıyordum aklıma girdi işte hata yaptım  şimdi telefonlarıma cevap vermiyor kaldım öyle  pct yi bile araştırırken gördüm yukarıda yazdıgım şeyleri buldum birisi şey dedi çok vurmamışsın 6 hafta hormonların hızlı geri dönüş sağlar sizin fikriniz ne ne yapmam gerekiyr bilgli birisine benziyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

sakin ol dostum şuan neyden korkuyorsun tam olarak neyin olmasından yada neyin olmamasından tedirginsin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
berkaycnkya121, 15 dakika önce yazdı:

astsubay olmak istiyorum çok kiloluydum ben diyetimi yapıyordum aklıma girdi işte hata yaptım  şimdi telefonlarıma cevap vermiyor kaldım öyle  pct yi bile araştırırken gördüm yukarıda yazdıgım şeyleri buldum birisi şey dedi çok vurmamışsın 6 hafta hormonların hızlı geri dönüş sağlar sizin fikriniz ne ne yapmam gerekiyr bilgli birisine benziyorsunuz

Öncelikle bi kan testi yapmalısın ürolojiye gidip ilaç kullandım hormonlarıma baktırmak istiyorum diyebilirsin

Hafralık 100mgyi anlamadım? hangi günler hangi ilaçtan kaç ml alıyordun ? 

haftalık 100mg alıyorsan geri dönüşü evet kolay olur,  zaten büyük ihtimallede bi testo çalısıyordur diğer ürünler belki yarım doz çalısıyordur , aradığında açmayan bir satıcıysa.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilaç alma şöyleydi pazartesi insülin iğnesinden 5 e gelcek şekilde çekiyordum   çarşamba 5 testo 5 mansteron  5 trenbolen cumarteside aynı şekil bu şekil yaptım 6 hafta sürdü 

hastaneye gitmeye korkuyorum çünkü virüs var ben ayakta atlatırım ama evdeiler sıkıntı yaşar  klomen  tamoksifen çinko çakşır kökü suyu deve dikeni alsam bunlar yeterli olurmu 4 hafta kullansam  korkum hormonlarımın geri yerine gelmemesi bok ettim girerek  çok pişman oldum hrkez hata yapar ben hatanın en büyüğünü yaptım 

ne yapmam ne edicem gerektiğini hiç bilmiyorm korkum ondan pregley filen diyorlar bazıları gerek yok diyor uzun kürlerde kullanılyormuş ben yazddıklarımı alsam yarın başlasam 4 hafta düzelirmi   testislerim aynı denemek amaçlı bugün çektim sperm de sorun yok normal sertleşmemde sorun yok sadece eskisine göre  mastürbasyon yapma isteği azaldı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi randevu aldım ürolojiden sabah 11 maske takıp gidicm artık bilgilisin bu işlerde numarımı versem  yarın sana sonuçları atsam  ilgilenirmisin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
berkaycnkya121, 16 dakika önce yazdı:

ilaç alma şöyleydi pazartesi insülin iğnesinden 5 e gelcek şekilde çekiyordum   çarşamba 5 testo 5 mansteron  5 trenbolen cumarteside aynı şekil bu şekil yaptım 6 hafta sürdü 

hastaneye gitmeye korkuyorum çünkü virüs var ben ayakta atlatırım ama evdeiler sıkıntı yaşar  klomen  tamoksifen çinko çakşır kökü suyu deve dikeni alsam bunlar yeterli olurmu 4 hafta kullansam  korkum hormonlarımın geri yerine gelmemesi bok ettim girerek  çok pişman oldum hrkez hata yapar ben hatanın en büyüğünü yaptım 

ne yapmam ne edicem gerektiğini hiç bilmiyorm korkum ondan pregley filen diyorlar bazıları gerek yok diyor uzun kürlerde kullanılyormuş ben yazddıklarımı alsam yarın başlasam 4 hafta düzelirmi   testislerim aynı denemek amaçlı bugün çektim sperm de sorun yok normal sertleşmemde sorun yok sadece eskisine göre  mastürbasyon yapma isteği azaldı 

Çok panik yapmana gerek yok hormonların yerine gelir

testislerde küçülme yoksa hcgye gerek yok

Son iğneden 20-21 gün sonra

ilk 5gün 50 mg klomen 20 mg tamoksifen

5. Günden sonra 15 gün dozları yarıya düşürebilirsin 25 klomen 10 tamoksifen

20 gün boyunca günlük 50mg çinko 

Arjinin l karnitin tribuluslada destekleyebilirisn

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

doktora gitmeme gerek varmı peki virüsten dolayı pek gitmek istemiyorm   son iğnem dündü  20 günlük yeticekmi sonrasında bişey yapmama gerek kalıcakmı çok soru sordum lütfen kusuruma bakmayın maruz görün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.270
berkaycnkya121, 33 dakika önce yazdı:

şimdi randevu aldım ürolojiden sabah 11 maske takıp gidicm artık bilgilisin bu işlerde numarımı versem  yarın sana sonuçları atsam  ilgilenirmisin 

Buradaki arkadaşlar senin uşağın mı? Cep telefonunu veriyorsun bir de?  Bir daha böyle bir davranış da bulunursan engelleneceksin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

6 haftalık kür 20 günlük pcti yeter 

Sonrası doğal süreç 

doğal süreçtede çinko tribulus keçiboynuzu özü gibi bitkisellere yönelebilirsin 

test daaha iyi olabilirdi, ezbere bir pct yapmaktansa belki  ama imkanın yoksa 20 gün bu sekilde bi pcti yapabilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

test yaptırabilirsen daha iyi olur. yeni konu açar paylaşırsın, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
berkaycnkya121, Bir saat önce yazdı:

peki üroloji doktorından ilaç kullandım hormonlarıma baktırmak istiyorum mu diyim

bide hormonlara dahiliye doktoru bakmıyor mu?

Hastaneye son enjeksiyondan 2-3 hafta sonra git. Hastaneye gidemeyecek olursan eğer, teorik olarak son iğneden 20-21 gün sonra tamoxifen-klomene başlayabilirsin. 
3 hafta olacak şekilde

klomen 50mg tamoxifen 20mg alabilirsin. Diğer gerekli besin takviyesi trubulus vs çinko kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teeşekkür ederim abdullah bey bana hemen başlamamı önerdi yazdıgım biri peki bişey daha sormak istiyorum bu bekleme ne işe yarıyor 20 gün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
berkaycnkya121, 4 dakika önce yazdı:

teeşekkür ederim abdullah bey bana hemen başlamamı önerdi yazdıgım biri peki bişey daha sormak istiyorum bu bekleme ne işe yarıyor 20 gün 

Aldığın ilacın düşmesi için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok teeşkkür ederim  20 gün sonra dediğinz şeylere başlıcam allah razı olsun cevap verenlerden  beslenme sporuma aynı devam ediyorm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5

Birşey sormak istyorum only testo küründe öströjen değeri zaten düşük olup kürle 20-30 arasına çıkan bireyin pct de öströjen düşürücü kullanmalı mı sizce nolvadex kullanıcam fakat klomen hakkında bilgim yok bilen kişiler cevaplıya bilir mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.270
huso, 5 dakika önce yazdı:

Birşey sormak istyorum only testo küründe öströjen değeri zaten düşük olup kürle 20-30 arasına çıkan bireyin pct de öströjen düşürücü kullanmalı mı sizce nolvadex kullanıcam fakat klomen hakkında bilgim yok bilen kişiler cevaplıya bilir mi 

Konu açın lütfen başka konular altında alakasız sorular görmek herkesi yoruyor.

Keyifli forumlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

panik yapmamım sebebi astsubay olmak istiyorm temmuzda virüs geçerse mülakatlara giricem ilk aşama tüm değerlerime bakıyorlar o yüzden geri dönüş olmazsa diye korktum bilgim olmadıgı için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
berkaycnkya121, Bir saat önce yazdı:

panik yapmamım sebebi astsubay olmak istiyorm temmuzda virüs geçerse mülakatlara giricem ilk aşama tüm değerlerime bakıyorlar o yüzden geri dönüş olmazsa diye korktum bilgim olmadıgı için 

Sınav zaten 14 haziranda yapılcak ilk aşama bu baya fizik sınavı derken baya uzar o zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    15

Cidden, bu kadar bilgisizken girmeyin şu yola arkadaş! Konuyu okurken sinirlerim bozuldu, gereksiz gerildim. Bir de telefon demiş...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hata yaptık işte  herkezin hayatında hatası oluyordur benimde bu bunda sinir oluncak bişey yok elbet sizde hata yapmışsınızdır ben pişman oldum geldim buraya forum açtım ne yapmam gerektiği sinir oluyorsan okuma sana zorla okutturan yok ayrıca 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.