Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaanAOT

Winstrol depot yardımmm

Önerilen İletiler

KaanAOT    1

Arkadaşlar elimde tarihi geçik winstrol depot lar var zamanında almıştım kullanmadım 8 ay geçmiş üstünden bende geçen tarihi geçik olarakta kullanan varmış denedim koldan enjekte ettirdim ilk defa kolum enfeksiyon kaptı acaba tarihi geçik olduğundan mı bunu yaptı yoksa vuran arkadaş mı yanlış vurdu anlayamadım şuan antibiyotik tedavisindeym kolumda kızarıklık sıcaklık felan kalmadı gerçi ama aklıma takıldı kalçaya döneyim mi çöpe mi atayım? 

IMG-20200310-WA0006.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yasings81    69
KaanAOT, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar elimde tarihi geçik winstrol depot lar var zamanında almıştım kullanmadım 8 ay geçmiş üstünden bende geçen tarihi geçik olarakta kullanan varmış denedim koldan enjekte ettirdim ilk defa kolum enfeksiyon kaptı acaba tarihi geçik olduğundan mı bunu yaptı yoksa vuran arkadaş mı yanlış vurdu anlayamadım şuan antibiyotik tedavisindeym kolumda kızarıklık sıcaklık felan kalmadı gerçi ama aklıma takıldı kalçaya döneyim mi çöpe mi atayım? 

IMG-20200310-WA0006.jpeg

Arkadaşım şakamısın sen. tarihi 8 ay geçmiş bi kimyasalı vucuduna sokacak kadar aklını yitirmiş olamazsın diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Bas gitsin cope, yag bazli steroid olsa kullan birsey olmaz derdim ama bunu  son kullanma tarihi yaklasmissa bile kullanma.

tarihinde odi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47

hem tarihi geçmiş ürünü ,vücuduna sokacak kadar , hem tedavi süreci sonunda bunu kullanmaya devam edimmi diyecek kadar cesur mu diyeyim ? başka ne diyeyim? dostum senin heykelini dikecek olsak t..larına beton yetmez bence...Arkadaşım nedir yani bu sevda ?atın ölümü arpadan olsun mantığı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kony3497    13

8 ay geçmiş diyorsun  ve kullanıyormusun allah akıl fikir versin gerçekten :D "" acaba tarihi geçik olduğundan mı bunu yaptı "" demişsin sorunun cevabını kendin vermişsin zaten adı üstünde kimyasal tarihi geçtikten sonra kullanılması sakıncalı daha bilinçli haraket et dostum :D 

iyi sporlar.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.