Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kubleci

Kür içinde değerler yardım

Önerilen İletiler

kubleci    0

Arkadaşlar Bolde Testo Anaapolon Deca kurunde 4. haftadayım Lh fsh 0 Labnış gozukuyor fakat Testo 13.7 Değerinde 15 den büyük göstermiyor Prolaktinde de yukselme yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasan3542    67
kubleci, 18 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar Bolde Testo Anaapolon Deca kurunde 4. haftadayım Lh fsh 0 Labnış gozukuyor fakat Testo 13.7 Değerinde 15 den büyük göstermiyor Prolaktinde de yukselme yok 

Libido ne durumda _

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Eğer kürün 1. Haftası felansa Testo değerin bir nebze kabul edilebilir. Lakin daha fazla geçtiyse Teston malesef düşük doz . O yuzden kürdede deca oldugu için değişmen gerekir .Aksi taktirde zamanla sıkıntı yaşayabilirsin libido vs 

Lh fsh tamamen 0 lanmiş ise ve kürün uzun sürecekse ve libidodada sıkıntı yaşarsan belirli günlerde kür içi 250 veya 500 iü hcg kullanabilirsin 

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kubleci    0
Ferhat82, 34 dakika önce yazdı:

Eğer kürün 1. Haftası felansa Testo değerin bir nebze kabul edilebilir. Lakin daha fazla geçtiyse Teston malesef düşük doz . O yuzden kürdede deca oldugu için değişmen gerekir .Aksi taktirde zamanla sıkıntı yaşayabilirsin libido vs 

Lh fsh tamamen 0 lanmiş ise ve kürün uzun sürecekse ve libidodada sıkıntı yaşarsan belirli günlerde kür içi 250 veya 500 iü hcg kullanabilirsin 

hocam kürün 4. haftasındayım acıkcası libidoda da bir sıkıntı yaşamiyorum tesislerdde küçülme yok ama lh fsh tamamen sıfırlanmış durumda 4. haftada decanın tahlilde çalıştığnı nasıl anlayabiliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Sifirlanacak zaten dogal sistemin kapandi demek bunun anlami, decanin calistigini only testo yapmadiysan anlayamazsin, yaptiysan farki gozlemleyebilirsin, guc ve su tutumun artacaktir. Daha dolu ve sert hissedeceksin.

Tiroidleride kontrol ettirmen lazim tsh t3 t4, 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kubleci    0
odi, 10 dakika önce yazdı:

Sifirlanacak zaten dogal sistemin kapandi demek bunun anlami, decanin calistigini only testo yapmadiysan anlayamazsin, yaptiysan farki gozlemleyebilirsin, guc ve su tutumun artacaktir. Daha dolu ve sert hissedeceksin.

Tiroidleride kontrol ettirmen lazim tsh t3 t4, 

Tsh T3 T4 ler referans aralığında bir sorun yok Sadece decadan önce e2 düşüktü o yükselmiş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kubleci    0

Güçte artış var anapolondan dolayıda olabilir diye düşünüyorum eczahane anapolonu kulllanıyorum çunku ama prolaktinde bir değişim yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Kullandıgın ilaçların  markasını söylermisin rica etsem .  4 Hafta içinde kaç kilo ekledin  Acaba herhangi bir  koruyucu vs kullanıyor musun kür içinde.

Testonuda kesinlikle değiştirmen lazım.

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emroza44    4

Merhabalar buda benim  1 aylık test sonucum

Testo deca danabol bi sorun görünmüyo sanırım

Screenshot_20200220-144211_Drive.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kubleci    0
Ferhat82, 2 saat önce yazdı:

Kullandıgın ilaçların  markasını söylermisin rica etsem .  4 Hafta içinde kaç kilo ekledin  Acaba herhangi bir  koruyucu vs kullanıyor musun kür içinde.

Testonuda kesinlikle değiştirmen lazım.

root cell kullanıyorum anapolon eczahane Proviron tromel 2 günde bir armidex haftada bir şeklinde alıyorum 4 haftada 5 kg ekledim önerceiğiniz testo varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kubleci    0

acaba deca anapolon bolde testoyu baskılıyor olabilirmi yada proviron bunu yapıyor olabilirmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
Emroza44, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar buda benim  1 aylık test sonucum

Testo deca danabol bi sorun görünmüyo sanırım

Screenshot_20200220-144211_Drive.jpg

Kardeşim kreatin değerin aşırı yüksek kanında çok fazla atık madde var bu da böbrekler ile atılacak böbreklerin bu değer ile aşırı şekilde yorulur bunu çok dikkate al ciddi olarak yükselmiş su tüketimini çok arttır protein oranını düşür kreatin kullanıyorsan kes bol bol sebze ye çok su iç

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26

Bol bol su tüket ve googleden bu değeri düşüren şeyleri araştır 2 hafta sonra tekrar teste git düşme yoksa eğer kürü kesip pctni yap ciddi bir böbrek sorunu olabilir ilerde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26

Normal kreatin ile kreatin kinaz değerini karıştırdım, ama kreatin kinaz değerinde aşırı yüksek ve bu da bazı sorunlara yol açabiliyor düşürmeni öneririm aynı şekilde kreatin kinaz yüksekliği böbrek sorununa yol açar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Eğer su tutmak senin için sıkıntı değil ise östrojen biraz daha yüksele bilir . Eğer kür istediğim gibi gidiyor diyor isen sıkıntı yok. Sen yinede kendini sağlama al farklı bir testo dene 1 ay boyunca birde öyle test yap demek istediğimi anlarsın. Marka olarak güvendiğin bir yerden al eğer yoksa öyle bir yer Buradan balkan al pahalı gelir iseiran testo al birde öyle dene

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emroza44    4
JeffSeidx, 9 saat önce yazdı:

Normal kreatin ile kreatin kinaz değerini karıştırdım, ama kreatin kinaz değerinde aşırı yüksek ve bu da bazı sorunlara yol açabiliyor düşürmeni öneririm aynı şekilde kreatin kinaz yüksekliği böbrek sorununa yol açar 

Dostum creatin kullanıyorum hergün. 4 lt de su içiyorum ama daha yüksek çikanlarıda gördüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
Emroza44, 3 saat önce yazdı:

Yinede Dediğini dikkate alıp kesiyorum ben, teşekürler.

Ck (kreatin kinaz) enziminin serumdaki yuksekligi kas yikimi belirtecidir, cok sert bir antrenman yapip pesinden kan verdiyseniz yuksek cikmasi beklenen bir durum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kubleci    0

arkadşalar testoyu 750 ye çıkartıp deca yı 400 e çektim anapolon 3 hafta kullandım 6 hafta kullansammı bu sekilde nasıl olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.