Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kasap54

Peptit kullanı mı ?

Önerilen İletiler

kasap54    2

sa arkadaşlar forumda yeniyimde bi konu açmıştım hiç cevap gelmedi bu peptitlerden ilk önce hangisi kullanılmalıdır nasıl kullanılmalıdır en faydalı hangisi olur yan etkileri varmıdır vb şeyler not:prolar cevaplarsa daha iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    448
kasap54, Şimdi yazdı:

sa arkadaşlar forumda yeniyimde bi konu açmıştım hiç cevap gelmedi bu peptitlerden ilk önce hangisi kullanılmalıdır nasıl kullanılmalıdır en faydalı hangisi olur yan etkileri varmıdır vb şeyler not:prolar cevaplarsa daha iyi olur

Amacın ne ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
Ferhat82, 18 dakika önce yazdı:

Amacın ne ?

kullanmak daha doğrusu hacim kazanmak

çok zor bi cevap verdim galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
kasap54, 6 dakika önce yazdı:

kullanmak daha doğrusu hacim kazanmak

Sadece gh kullanabilirsin 4-6 u şeklinde eğer mali sıkıntı yoksa igf-1 de ekleyebilirsin yaninada testo eklemek istersen çok iyide verim alabilirsin. 
Kanıtlanmış büyük bir yan etkisi yok peptidlerin.

Tr de orj peptid bulmak çok çok çok zor. Provironun bile sahttesini yapan canım ülkemde Peptidleri sen düşün 😂 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
Ferhat82, 6 dakika önce yazdı:

Sadece gh kullanabilirsin 4-6 u şeklinde eğer mali sıkıntı yoksa igf-1 de ekleyebilirsin yaninada testo eklemek istersen çok iyide verim alabilirsin. 
Kanıtlanmış büyük bir yan etkisi yok peptidlerin.

Tr de orj peptid bulmak çok çok çok zor. Provironun bile sahttesini yapan canım ülkemde Peptidleri sen düşün 😂 

testo steroid değil mi ??? stero kullanmam  gh growf hormon mu ??? bu sitede orjin peptit satılmıyor mu ??? bide ilk defa kullanan biri için değil mi gh ve igf-1 ??? peptitler kombine daha mı iyi ?? bide kaç ay gidiyo bunlar ?? fitnıs yapman şart mı bunları kullanırken yoksa düzde kullanabilirmisin  ???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
kasap54, 8 dakika önce yazdı:

testo steroid değil mi ??? stero kullanmam  gh growf hormon mu ??? bu sitede orjin peptit satılmıyor mu ??? bide ilk defa kullanan biri için değil mi gh ve igf-1 ??? peptitler kombine daha mı iyi ?? bide kaç ay gidiyo bunlar ?? fitnıs yapman şart mı bunları kullanırken yoksa düzde kullanabilirmisin  ???

Kardeşim spor yapmıcaksan. Sadece growt kullanabilirsin yüzün aydınlanır gençleşirsin 😁En düşük 6 ay kullanman lazım zaman sınırı yok istersen 1 sene full kullan ama maliyeti yüksek olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
Ferhat82, 4 dakika önce yazdı:

Kardeşim spor yapmıcaksan. Sadece growt kullanabilirsin yüzün aydınlanır gençleşirsin 😁En düşük 6 ay kullanman lazım zaman sınırı yok istersen 1 sene full kullan ama maliyeti yüksek olur.

adam gibi büyütür mü ?? ve nasıl kullancam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
Ferhat82, 25 dakika önce yazdı:

ilk geceden yüze etki eden ürünler var %100lük orjinal ürünler 6 ay olayı hikaye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
trenbolonz, Bir saat önce yazdı:

ilk geceden yüze etki eden ürünler var %100lük orjinal ürünler 6 ay olayı hikaye

Merhaba hocam growth kullanarak hasar görmüş kıkırdak iyileşirmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
Hasan3542, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba hocam growth kullanarak hasar görmüş kıkırdak iyileşirmi ?

işin o boyutunu bilmiyorum ama yabancı forumlarda araştırabilirsin kaliteli bilgiler var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
trenbolonz, 26 dakika önce yazdı:

işin o boyutunu bilmiyorum ama yabancı forumlarda araştırabilirsin kaliteli bilgiler var

growtun yan etkisi var mı ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39

Growth uzun vadede yan etkileri çıkıyor bizim aldığımız dozajlarda yan etki riski bi hayli düşük. 
ayrıca orjinal growth 1 hafta ıcınde ciltte inanımaz güzellik veriyor kendimde bunu gördüm ve ciddi yağ yakımı sağlıyor ayrıca hasar görmüş eklemlere fayfası var bunları tecrübe ettim oyüzden konusuyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

uzun vade derken ne kadar bilgilendirirmisin kaç ay veya sene kaç mg uzun vade deyince kasıt neyden ilaç olarak belki uzun vade olarak gözükmeyecek şey bazen uzun olabiliyor mesela 8 ay insan gözüne uzun geliyor. ilaç olarak ne kadar bu süre ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
khantheros, 2 saat önce yazdı:

Growth uzun vadede yan etkileri çıkıyor bizim aldığımız dozajlarda yan etki riski bi hayli düşük. 
ayrıca orjinal growth 1 hafta ıcınde ciltte inanımaz güzellik veriyor kendimde bunu gördüm ve ciddi yağ yakımı sağlıyor ayrıca hasar görmüş eklemlere fayfası var bunları tecrübe ettim oyüzden konusuyorum

nedir o yan etkiler ilk başlayanlar yada yan etkiden kurtulmak için kaç kutu ve kaç gr kullanmamız gerek ve büyütüyo mu gerçekten çünkü sitede gezinirken gördüm bazıları diyo sade yağ yakıyor tek başına etkisiz mi yoksa diğer ürünlerle mibir işe yarıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
kasap54, 41 dakika önce yazdı:

nedir o yan etkiler ilk başlayanlar yada yan etkiden kurtulmak için kaç kutu ve kaç gr kullanmamız gerek ve büyütüyo mu gerçekten çünkü sitede gezinirken gördüm bazıları diyo sade yağ yakıyor tek başına etkisiz mi yoksa diğer ürünlerle mibir işe yarıyor

Yan etkileri aklıma gelmiyor şuanda en iyi testosteron ve insülin ile beraber çalışır. 3 aydan sonra büyüme etkisi başlıyormuş benim 2 ay oldu suanda 6 ui alıyorum steroid kürüyle beraber 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
khantheros, 29 dakika önce yazdı:

Yan etkileri aklıma gelmiyor şuanda en iyi testosteron ve insülin ile beraber çalışır. 3 aydan sonra büyüme etkisi başlıyormuş benim 2 ay oldu suanda 6 ui alıyorum steroid kürüyle beraber 

eklemlere ne derece faydalı oldu hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
Hasan3542, 29 dakika önce yazdı:

eklemlere ne derece faydalı oldu hocam

Dirseğimde eklem sorunu var mesela ilerlemiyor zorladıkça ağrı yapıyor geçen sene de aynı sorun varken sürekli ağrıyordu zorlamayınca ağrımıyor bu farkı growthun verdiğini düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
khantheros, 17 saat önce yazdı:

hımm peki testeto steroid mi ?? insülin derken zaten tip 1 diyabetim insülin vuruyorum yoksa başka insülin mi ??? bide fiyatı nedir 1 aylık kaç tl dir ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.