Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

atletik007

Moldovita pharma kullananlar

Önerilen İletiler

cavalera    93

Urunu Rusya'da satan yok ya da en azindan ben bulamadim. Ulkenin (Rusya) en buyuk roid satan sitelerinde de Moldova urunu olarak Balkan, SP Lab ve benimde su an kullandigim EPF SRL genelde satiliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasan3542    67
cavalera, Şimdi yazdı:

Urunu Rusya'da satan yok ya da en azindan ben bulamadim. Ulkenin (Rusya) en buyuk roid satan sitelerinde de Moldova urunu olarak Balkan, SP Lab ve benimde su an kullandigim EPF SRL genelde satiliyor. 

reis balkan mı daha iyi SP mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Hasan3542, 16 dakika önce yazdı:

İkiside aynı firmanın ama balkan eczanelerede üretim yaptığı için daha çok testten geçiyor balkan bir tık önde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
Hasan3542, 33 dakika önce yazdı:

Iki markayi da kullanmadigim icin yorum yapamiyorum. 

Iki markayi da kullanan arkadaslarin yorumlari bence daha belirleyici olacaktir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nerrath    0

İlaç Türk malı. Ne Balkanlar'da ne de slav ülkelerinde böyle bir marka yok. Yalnızca Türkiye'de var.  Aşşağıdaki konuşmanın arkasından arkadaş direkt numaramı engelledi.  

Screenshot_4.jpg.bfa25c50b1b20db844fa62ded3a5ac19.jpg5ebd3c19dcf72_Screenshot_20200514-153634_ParallelSpace64BitSupport.thumb.jpg.12e48e830da7307e5684758a7cf6bf7f.jpg5ebd3c175ea01_Screenshot_20200514-153627_ParallelSpace64BitSupport.thumb.jpg.e09700a825a72f02fccf474e68246ee5.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16

Şimdi daha öncede dediğim gibi ürün Tr üretimi .ve çalışıp çalışmadığı hakında da hiç bir fikrim yok .  Ama benim için Tr üretimi yada yurtdışı ugl üretimi hepsi aynıdır. Sonuçta hepsi ugl lab . Hiç bir fark yok .hepsi gizli yerlerde üretilir . Zaten dünyada ugl kültürü hakimdir . Orda kimse sormaz bile 😁 önemli olan kalitesidir . Ve avrupada bir çok köklü ugl lab var yıllardan beri d Ha bide ugl lab olup eczane diye tanıtılan mallar var onlarda aynı . AB üyesi olmayan 3. Sınıf ülkelerde ruhsat almak çok kolay . Denetim v.s de hikaye . Parayla çözülmeyecek iş yok . Bu yüzden avrupa ve ABD de çoğu kişi artık kendi hammaddesini getirip kendi kullanacağı ilacı kendi yapıyor.. yani kısacası dostlar kafam %100 rahat etsin diyorsanız susta Primoya devam . Yada sağlam tanıdıklarınız varsa yurt dışı gerçeK beşer ürünler kullanın . 

Ha birde dünyanın hiç bir yerinde eczanede 10 ml insanlar için steroid olmaz . Olursa veteriner olur . Eskiler bilir 20 ml lik veteriner deca bolde wins tren masteronlar vardı. Üzerinde at eşşek köpek resimler falan olurdu . Ve canavar gibi çalışırlardır . Zamanın en kelle yarışmacıları o ilaçlarla hazırlandılar hep ... 

biraz uzun ve karışık yazdım ama bilmeyenler için bazı temel bilgileri verdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.