Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

HERKESE SELAMLAR, KONUNUN UZMANI ARKADAŞLARIN FİKRİNE İHTİYACIM VAR.

YAŞIM 41 BOYUM 178 CM KİLOM 80 KG

1,5 YILDIR NATUREL OLARAK AĞIRLIK SPORU YAPIYORUM. STEROİD HİÇ KULLANMADIM SADECE GIDA TAKVİYELERİ VE VİTAMİNLER KULLANIYORUM. ANCAK RESİMDE FARK EDEBİLİRSENİZ MEME UCUMDA ÇOK KÜÇÜK ŞİŞKİNLİK YADA YAĞ DOKUSU VAR TAM OLARAK NE OLDUĞUNU BİLMİYORUM. T-SHIRT GİYDİĞİMDE ÇOK KÖTÜ GÖRÜNÜYOR. FORUMDA BİR ÇOK KONU OKUDUM BİLGİM OLMADIĞI İÇİN SORMAK İHTİYACI HİSSETTİM. BAHSETTİĞİNİZ İLAÇLARI (ARİMİDEX GİBİ) KULLANMALIMIYIM. STEROİD KULLANMAYAN BİRİ DE BUNLARI KULLANABİLİR Mİ FAYDASI OLUR MU. BİLGİ VERECEK OLAN ARK ADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

IMG-20191013-WA0001.jpg

tarihinde GoodProspect tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DAYIOĞLU    54

Arkadaşım jinekomasti ameliyatı oldu  8 bin tl verdi 4-5 sene önce İzmir için bu fiyat uçuk bir şeydi neden 2 bin tl yaptırmadın dedim Babam girdi devreye en iyisinde yaptırdı doktor bu işin uzmanı dedi.
Velhasıl ameliyat öncesi konuşuyoruz çocukla sadece yağ varmış kanka onu alcak dedi ameliyat sonrası bana dediği şu kanka dokuda varmış doktor ameliyatta görmüş hem yağ aldılar hem doku aldılar ! 
-Yani işin uzmanı doktor muane ettiği halde dokumu var yağ mı var bilmiyor ameliyatta anca anlıyor,Ameliyat öncesi herhangi bir görüntüleme tahlili yaptırdı mı bilmiyorum hatta çok makarasını yaptık bir ameliyat olcaz 10 kez mememi ellediler diye bu doktor anlamıyorsa biz hiç anlamayız.

Ben kendim kime göğsümü göstersem jinekomasti yok yağ var diyor %10'a kadar düşürdüm hayla duruyor jinekomasti malesef ilerde ameliyat olucam bu jinekomasti çok değişik olay tavsiyem doktora gidip görüntüleme tetkitleri yaptırmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU, 40 dakika önce yazdı:

Arkadaşım jinekomasti ameliyatı oldu  8 bin tl verdi 4-5 sene önce İzmir için bu fiyat uçuk bir şeydi neden 2 bin tl yaptırmadın dedim Babam girdi devreye en iyisinde yaptırdı doktor bu işin uzmanı dedi.
Velhasıl ameliyat öncesi konuşuyoruz çocukla sadece yağ varmış kanka onu alcak dedi ameliyat sonrası bana dediği şu kanka dokuda varmış doktor ameliyatta görmüş hem yağ aldılar hem doku aldılar ! 
-Yani işin uzmanı doktor muane ettiği halde dokumu var yağ mı var bilmiyor ameliyatta anca anlıyor,Ameliyat öncesi herhangi bir görüntüleme tahlili yaptırdı mı bilmiyorum hatta çok makarasını yaptık bir ameliyat olcaz 10 kez mememi ellediler diye bu doktor anlamıyorsa biz hiç anlamayız.

Ben kendim kime göğsümü göstersem jinekomasti yok yağ var diyor %10'a kadar düşürdüm hayla duruyor jinekomasti malesef ilerde ameliyat olucam bu jinekomasti çok değişik olay tavsiyem doktora gidip görüntüleme tetkitleri yaptırmak

Öncelikle bilgilendirme ve tavsiyen için teşekkür ederim, doktora gitme meselesini düşünüyorum ancak öncelikle bilmek istediğim sorumda da belirttiğim gibi steroid kullanmayan birisi bahsi geçen ilaçları kullanabilir mi.?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
GoodProspect, 16 dakika önce yazdı:

Öncelikle bilgilendirme ve tavsiyen için teşekkür ederim, doktora gitme meselesini düşünüyorum ancak öncelikle bilmek istediğim sorumda da belirttiğim gibi steroid kullanmayan birisi bahsi geçen ilaçları kullanabilir mi.?

bu arkadaşım steroid görmemiş biri hatta çevremde jinekomastisi olanların ben hariç steroidin ne olduğunu bilmeyen kişiler
Kişisel fikrim bence hiçbir şeyin yok gayet estetik duruyor bir tık şişlik var sadece inan hiç göze batmıyor bende 6-7 yıldır en az toplam 1.5kg doku var 41 yaşında böyle ufak şeyleri kafana takman güzel yaşama sevincin tavan demek ben 20 yaşından sonra her şeyi boşverdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25    24
DAYIOĞLU, 1 saat önce yazdı:

Jinekomasti operasyonlarından önce rutin olarak preoperatif ultrason yapılır memenin iyi huylu büyümesidir kozmetik amaçlarla ameliyat olunabilir gayet doğaldır.

İlk soruya gelirsek gelişmiş olan jinekomastiiyi geriletecek bi ilaç malesef yok insanların arimidex kullanmasının nedeni kür içinde yükselen östrojeni düşürmek dolayısıyla östrojen kaynaklı jinekomasti gibi yan etkilerden korunmaktır sizin durumunuz biraz daha farklı bir genel cerraha görünmenizi tavsiye ederim onlar gerekli testleri ve görüntülemeyi isterler sonra birlikte bir yol çizebilirsiniz sağlıklı günler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25, 14 saat önce yazdı:

Jinekomasti operasyonlarından önce rutin olarak preoperatif ultrason yapılır memenin iyi huylu büyümesidir kozmetik amaçlarla ameliyat olunabilir gayet doğaldır.

İlk soruya gelirsek gelişmiş olan jinekomastiiyi geriletecek bi ilaç malesef yok insanların arimidex kullanmasının nedeni kür içinde yükselen östrojeni düşürmek dolayısıyla östrojen kaynaklı jinekomasti gibi yan etkilerden korunmaktır sizin durumunuz biraz daha farklı bir genel cerraha görünmenizi tavsiye ederim onlar gerekli testleri ve görüntülemeyi isterler sonra birlikte bir yol çizebilirsiniz sağlıklı günler

Teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.