Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yasarturan328

Ilk kür ve devamı.

Önerilen İletiler

Merhaba. Forumda yeniyim yaklaşık 2 yıllık bir spor geçmişim var 1.78 boy ve 75 kiloyum ilk kürüme girmeyi düşünüyorum dolayısıyla çok fazla tecrübe sahibi olmadığım için kafama takılan bazı soruları size danışmak istedim. Öncelikle kür olarak Testo+dianabol girmeyi düşünüyorum bu ikisine ek olarak bolde veya deca eklememi söyleyenler var ama ilk kür olduğu için biraz fazla kaçmaz mı diye çekinmiyor değilim. Bir diğer konu kür süresince destekleyici amaçlı NAC, BenexolB12 ve zinco 220 aldım. Östrojenin etkilerini azaltmak için nolvadex düşünüyorum sadece nolvadex yeterli olur mu yoksa proviron da kullanmalı mıyım? Bu ikisi arasındaki farkları ve ne gibi durumlarda kullanmalıyız açıklarsanız çok sevinirim. Ayrıca kür sonrası PCT için preglyn düşünüyorum testo seviyesini normale döndürmek için sizin tavsiyeniz nedir ve nolvadexi kür bittikten sonra kullanmaya devam edicek miyim? Şimdiden herkese teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447

Östrojen için arimidex yeterli olur kardeşim.  Nolvadex ve klomenide kür sonu  kullanırsın

Nac almişsin + olarak  milk thistle da al kür içi kullan

Çoğu kişi  testo dianabolden sonra Pct yapmıyor bile ama sen yine değerlerine bakarak kötü durumdaysan yapabilirsin

Fikrimce  ilk kürde kesinlikli nor-19 roid kullanma

Foto yok olsaydı iyi değerlendirebilirdik

Eğer kesin testo dianabol un yanına birşey eklemek istiyorsan  Rimabolan  haftalık 400 mg işini görecektir temiz şekilde.

Rimabolan kullanmayı düşünürsende koruyucu olarak  Saw palmetto kesin al kafan rahat olsun

Prengly 'de kür sonu test durumuna göre uygula  eğer sonuçlar çok sıkıntılı değilse ve testislerde küçülme olmassa hiç kullanmana bile gerek kalmaya bilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82, 8 dakika önce yazdı:

Östrojen için arimidex yeterli olur kardeşim.  Nolvadex ve klomenide kür sonu  kullanırsın

Nac almişsin + olarak  milk thistle da al kür içi kullan

Çoğu kişi  testo dianabolden sonra Pct yapmıyor bile ama sen yine değerlerine bakarak kötü durumdaysan yapabilirsin

Fikrimce  ilk kürde kesinlikli nor-19 roid kullanma

Foto yok olsaydı iyi değerlendirebilirdik

Eğer kesin testo dianabol un yanına birşey eklemek istiyorsan  Rimabolan  haftalık 400 mg işini görecektir temiz şekilde.

Rimabolan kullanmayı düşünürsende koruyucu olarak  Saw palmetto kesin al kafan rahat olsun

Prengly 'de kür sonu test durumuna göre uygula  eğer sonuçlar çok sıkıntılı değilse ve testislerde küçülme olmassa hiç kullanmana bile gerek kalmaya bilir.

Çok teşekkür ederim peki arimidex miktar olarak ne kadar kullanmalıyım? Ayrıca Nolvadex ve klomeni kür bittikten sonra kullanmaya ne kadar süre ve ne dozda devam etmeliyim Son olarak proviron gerekli mi ? Tekrar cevapların için çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Yasarturan328, 16 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim peki arimidex miktar olarak ne kadar kullanmalıyım? Ayrıca Nolvadex ve klomeni kür bittikten sonra kullanmaya ne kadar süre ve ne dozda devam etmeliyim Son olarak proviron gerekli mi ? Tekrar cevapların için çok teşekkür ederim.

Arimidex östrojen durumuna göre Kür içinde 3 günde 1 tablet yeterli olacaktir

İlaçlarin en son yarilanma süresine göre Pct ye başlayabilirsinMesela  Enanthat in yarılanma süresi 10.5 gün bu zamanda başlayabilirsin pct ye.

Proviron un bir zarsri olacağini düşünmüyorum sana kesinlikle ekle bence. Libido düşüşü hissedersende kullanabilirsin

Ben kürlerimde 6 kutu kesin alip 25-50 mg arasi kullanıyorum buda libidoyu ve ereksiyonu fena hale taşıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82, 14 dakika önce yazdı:

Arimidex östrojen durumuna göre Kür içinde 3 günde 1 tablet yeterli olacaktir

İlaçlarin en son yarilanma süresine göre Pct ye başlayabilirsinMesela  Enanthat in yarılanma süresi 10.5 gün bu zamanda başlayabilirsin pct ye.

Proviron un bir zarsri olacağini düşünmüyorum sana kesinlikle ekle bence. Libido düşüşü hissedersende kullanabilirsin

Ben kürlerimde 6 kutu kesin alip 25-50 mg arasi kullanıyorum buda libidoyu ve ereksiyonu fena hale taşıyor.

Tamam sağol kardeş son olarak şuraya kürü yazıyım eğer bir eksik veya eklemek gereken bir şey kaldıysa söylersen sevinirim 

1-12 hafta Testosterone Enanthate (Haftada 1 enjeksiyon

1-6 hafta Dianabol (Günlük tablet kullanım)

kür ve kür sonrası zinco 220 günlük 1 tablet

kür boyunca NAC ,BenexolB12 ,milk thistle günlük. 1'er tablet

Kür sırasında arimidex ve proviron (kür bitiminde pct sırasında kullanmıycam galiba)

Son olarak PCT'yide kür sonrası değerlerini ölçtürüp ona göre karar veririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

1 enjeksiyon az gelir. 

Pazartesi 250 mg testo

Persembe 250 mg testo 2 enjeksiyon şeklinde olacak 

Günlük 30 mg dianabol şeklinde yapman lazim

Kür sonu değerlerine görede Pct  dediğim gibi belki gerek bile kalmaya bilir bu 2 sine göre 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Acaba kür sırasında östrojen için proviron yeterli olur mu yoksa ekstradan bir anti östrojen kullanmalı mıyım? Kullanmalıysam hangisini önerirsiniz arimidex, nolvadex tamoxifen gibi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Yasarturan328, 16 dakika önce yazdı:

Acaba kür sırasında östrojen için proviron yeterli olur mu yoksa ekstradan bir anti östrojen kullanmalı mıyım? Kullanmalıysam hangisini önerirsiniz arimidex, nolvadex tamoxifen gibi ?

Değerler yükselirse tek yeterli olmaya bilir .Arimidex extra olarak al  kürden 1 ay sonraki  östrojen değerlerine görede  3 günde 1 tablet kullanırsın o aramosin de olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeş ben bu küre ekstradan boldenon eklesem yanına da senin dediğin gibi saw Palmetto eklesem provironu çıkartsam nasıl olur bulk kürlerinde pek proviron önermiyorlar diye biliyorum ayrıca arimidex ile kullanılmasını da pek önermiyorlar

tarihinde Yasarturan328 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yasarturan328, 4 saat önce yazdı:

Kardeş ben bu küre ekstradan boldenon eklesem yanına da senin dediğin gibi saw Palmetto eklesem provironu çıkartsam nasıl olur bulk kürlerinde pek proviron önermiyorlar diye biliyorum ayrıca arimidex ile kullanılmasını da pek önermiyorlar

Kardeşim e2 güzel su tutturuyor amacın hacime yönelikse fazla takılma lakin göğüs uclarının dolduğunu falan hissettiğinde aromasin kullanmaya başla

proviron farketmez bence ister kullan ister kullanma olmazsa olmazlardan değil bence

tarihinde trenimebinniga tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.