Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

klinux

2.0 tdi jetta mı 1.6 cruze mu 1.6 fsi passat mı ?

Önerilen İletiler

klinux    67

Beyler merhaba şu attığım linklerde ki araçlardan sizce hangisini alayım yapacağım şey her sabah 2km uzaktaki adliyeye gidip akşam çıkıp 2km geri gitmek ara ara sınavlarım için 2 saatlik yola gitmek bütçem kısıtlı olduğu için bunlardan birini alacağım sadece bu üçünden hangisi sizce ?

Cruze 2010 LPG'li   160.000 Km Çelik Subap Takılmış

Passat 1.6 FSI 2006 Benzin  192.000 Km

Jetta 2.0 TDI 2006 Dizel  242.000 Km

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

klinux    67
Ironmann    408

Istemsizce güldüm valla 😅 hiçbirini alma sanayiden çıkamazsın konuyuda kaldır bence ban sebebi olabilir 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MediumSize    9

Hiçbiri. Anladığım kadarı ile arabalardan pek anlamıyorsun cünkü bütcem kısıtlı diyip otomatik arac bakıyorsun ve 3üde sana satarken ve binerken masraf cıkartıcak arabalar.Arabaların biri izmir biri istanbul biri konyada sen tam ortada mı kalıyorsun ? :D Sadece 2 km yol gidiceksen güzel bir bisiklet al, bu sıcakta cekilmez diyorsanda toplu taşıma kullan hergün 3 gidiş 3 geliş versen yılda 2160 tl yapar oda seni zora sokmaz.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
Ironmann, 32 dakika önce yazdı:

Istemsizce güldüm valla 😅 hiçbirini alma sanayiden çıkamazsın konuyuda kaldır bence ban sebebi olabilir 😅

Konu disi hocam sonucta niye banlansin:D

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wenders    5

Hocam cruze deli derece yakıyor kardeş olur size bu fiyat bandında 2006 vtec2 almak dahamantıklı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben 3nüde  beğenmedim ( 40bin tl  fiyat için )

Ben senin yerinde olsam benim yazdığım  3ünden birini alır geçerdim 40 bin tl civarı bunları alabilirsin fazla seçenek yok ! kazasız,boyasız,kilometresi düşük,modeli yeni, kast ediyorum.

1- 2017 model   kazasız boyasız 100 bin km civarı   linea 1.4 Fire Pop 
2-  2016 MODEL kazasız boyasız 100 bin km civarı  DACİA SANDERO STEPWAY
3- 2015  model  kazasız boyasız 100 bin km civarı RENAULT SYMBOL 

tarihinde kafasıkarışık tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
kafasıkarışık, 5 saat önce yazdı:

ben 3nüde  beğenmedim ( 40bin tl  fiyat için )

Ben senin yerinde olsam benim yazdığım  3ünden birini alır geçerdim 40 bin tl civarı bunları alabilirsin fazla seçenek yok ! kazasız,boyasız,kilometresi düşük,modeli yeni, kast ediyorum.

1- 2017 model   kazasız boyasız 100 bin km civarı   linea 1.4 Fire Pop 
2-  2016 MODEL kazasız boyasız 100 bin km civarı  DACİA SANDERO STEPWAY
3- 2015  model  kazasız boyasız 100 bin km civarı RENAULT SYMBOL 

hocam alacağım aracın bir ağırlığı olsun istiyorum savcılıkta çalışıyorum araca bakanlık hologramıyla çakar takılacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    286

Jettayı turbo dizel değil de 102 bg lik Hitler motor olanı var. Onu alan sanayiye girmiyormuş. Tabi Manuel olacak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Mhmt38, 24 dakika önce yazdı:

Jettayı turbo dizel değil de 102 bg lik Hitler motor olanı var. Onu alan sanayiye girmiyormuş. Tabi Manuel olacak. 

hocam ben kesinlikle otomatik bakıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

2 km yol için arabamı alınır benzin fiyatlarıda malum al bir motor git gel işine 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Ironmann, 1 saat önce yazdı:

2 km yol için arabamı alınır benzin fiyatlarıda malum al bir motor git gel işine 

dostum ailemle yaşıyorum hem evde araba yok şuan hemde arkadaşlarla gezerim ederim arada yani lazım olur muhakkak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux, 12 saat önce yazdı:

hocam alacağım aracın bir ağırlığı olsun istiyorum savcılıkta çalışıyorum araca bakanlık hologramıyla çakar takılacak

hocam ağırlık statü arabayla olmaz aynı şeye benziyor bu  Ciddiyet prensiplerle olur , yüzdeki ciddiyet suratsızlıktır. Prensiplimisin suratsız mı?   benim sana önerdiğim arabalar  km düşük,  yıl yüksek, kaza yok boya yok 

ben kendim illa üstü açık araba diye tutturdum 20 bin tlye aldım 1996 model,  100bin km yapabildim 50 bin kmsi sanayiye giderken 50bin kmsi sanayiden dönerken :) ama benim şansım tofaş parçaları oluyordu bide bilirsiniz saniyedekileri 100bin tlik arabayla giderseniz farklı fiyat 20 bin tlik arabayla giderseniz farklı fiyat söylüyorlar kazalı eski model  kmsi yüksek araba gerçekten sizi saniyedeki adamlarla kanka yapıyor bir zaman sonra ordaki adamlar bile abi bunu sat kurtul diyor :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.