Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Bulut    0

Merhaba değerli hocamlarım,

2 Yıl vg geçmişi olan fakat son 1 yıldır cok spora zaman ayıramamış masa başı çalışan biriyim. Dogal olarak biraz yağlandım yag oranım %21 MAC-FİT makinasındaki oran. Onumuzdeki hafta ilk kürüme girecegim.

Boyum 1.84 yaş 32 kg 98 

Total de 12 Hafta olacak 

1-6 hafta

Boldenon 400 + Testo Enhante 400 + tren asetat 200 

6-12 hafta 

Boldenon 400 + Testo Enhante 400 + masteron 200 

Bu kürü hocam önderdi ve ilaçları aldım fakat kullanmaya daha başlamadım sizce nasıl ve iyi bir gelişim elde edermiyim? Bu kürle illa şunuda kullan diyeceginiz bir ilaç varmı arimidex vs. Supplement olarak whey zma, enginar hapı, deve dikeni, omega 3 

Değerili yorumlarınız için çok teşşekür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fazia    10

Forumdan tecrübe ettiğim kadarıyla ilk küre tren girmek pek akıl karı değil. 1-12 testo boldenon yapıp 8 haftada propionat clen vs definasyona girebilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bulut    0

Cevabın için çok teşekkürler. Forumlarda genelde yazılanlar o sekilde yurt dışı forumlarında ve tanıştıgım hocalar aksini idda ediyor. Bu sebebden max kazanc ve yag yakımı için mantıklı oldugunu ve 6 hafta da agır bir yan etki de gormeyecegimi soylediler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fazia    10
Bulut, 15 dakika önce yazdı:

Cevabın için çok teşekkürler. Forumlarda genelde yazılanlar o sekilde yurt dışı forumlarında ve tanıştıgım hocalar aksini idda ediyor. Bu sebebden max kazanc ve yag yakımı için mantıklı oldugunu ve 6 hafta da agır bir yan etki de gormeyecegimi soylediler 

yağ oranım %21 demişsin ama masteronun etkisini gözle görmen için yağ oranını %7 civarına indirmen lazım. Enanthate ile bu zor olur propionat kullanabilirsin. Ama tavsiyem 12-14 hafta güzel bir bulk ardından 8 haftada def yapabilirsin.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bulut    0

Peki hocam kür içinde bir yardımcı kullanmama gerek varmı ? arimidex falan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fazia    10
Bulut, 25 dakika önce yazdı:

Peki hocam kür içinde bir yardımcı kullanmama gerek varmı ? arimidex falan

arimidex jinekomasti durumuna göre. Yoksa kullanma tabi. Karaciğer koruyucu ve b vitamini, çinko hapı kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70

bu ilk kürde tren girmeme mantığına karşıyım ben ilk kür en verimli kür değil mi kardeşim ? bırak en iyi ilacı kullansın o zman

4.5. kürde tren girince ilac ağır gelmicek mi zayıf mı kalıcak sanki bu işi prof. ile yaptıktan sonra bence her ilaç kullanılabilir yeterki doğru zmaanda doğru müdahale edilsin

tek başına da yapılacak bir iş değil zaten bilen birisi ile yapacaksın. Teşekkürler

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Adanalı, Bir saat önce yazdı:

bu ilk kürde tren girmeme mantığına karşıyım ben ilk kür en verimli kür değil mi kardeşim ? bırak en iyi ilacı kullansın o zman

4.5. kürde tren girince ilac ağır gelmicek mi zayıf mı kalıcak sanki bu işi prof. ile yaptıktan sonra bence her ilaç kullanılabilir yeterki doğru zmaanda doğru müdahale edilsin

tek başına da yapılacak bir iş değil zaten bilen birisi ile yapacaksın. Teşekkürler

Bak kendi ağzınla söylüyorsun. İlk kür en verimli kür değil mi? Bu ne demek, vücudun ilk defa AAS alıyor ve patlıyor. Sen bunu trenle değil, only testosteron ile bile yapabilecekken vücuduna tren sokuyorsun. Yanlış değil gereksiz. Her AAS kullanımından sonra vücut o ilacı, o dozajı tanır. Genel de böyle olsada bu demek değil ki biri aynı dozaj da aynı ilaçla hep etkiyi max almayacak, bu genetik. Ama işini bilen bir bodybuilder ilk defa steroid kullanacaksa önce 250-500mg testosteronun (yada hafif ilaçlarla kombin ile boldenon gibi) vücudundaki tepkisini ölçer ki zaten beslenme ve antrenman bilgisi yeterliyse her türlü patlama sağlanır. Önemli olan vücudunu, genetiğini tanımak.

tarihinde zubonk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bulut    0

Peki hocam tren kullanımının ilk kürde ekstra yan etki harici bir getirisi olmazmı ? Daha fazla kalıcı kas olusumu parcalı vücüt vs ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Bulut, 9 dakika önce yazdı:

Peki hocam tren kullanımının ilk kürde ekstra yan etki harici bir getirisi olmazmı ? Daha fazla kalıcı kas olusumu parcalı vücüt vs ?

Kalıcı kası beslenmenle yaparsın, ilaçlar kapı açar içini doldurursun. Tabii ki getirisi olur ama çokta gerekli değildi şu durumunda. Testosteronun kendisi bile yağ yakar. Diyet + cardio yüklenerek testosteron ve boldenon ile gayet yağ oranını düşürüp adele ekleyebilirsin. Tren ve masteron gereksiz olmuş. Bunların yerine son 6 haftana clen ekleyebilirsin. 

tarihinde zubonk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290

Ayrıca 200mg tren acetatı nasıl kullanacaksın? Aktiflik süresi kısa olduğu için her gün yada gün aşırı enjeksiyonu yapman gerek. Bu da her gün yapacaksan günlük 28,5 mg, gün aşırı ise iki günde bir 50 mg demek oluyor ki bu kadar ince düşündüğünü sanmıyorum :) Bu kürü yazan hocana sor bakalım nasıl bir açıklama yapacak sana. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bulut    0

Hocam pazartesi günü 400 bolde ve 400 testo çarşamba ve cumartesi günleri 100 tren olmaz mı bu şekilde ? Hocam başlıyım küre ilk şu yaglı halimi ve hafta hafta fotolarımı koyucam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Bulut, 1 dakika önce yazdı:

Hocam pazartesi günü 400 bolde ve 400 testo çarşamba ve cumartesi günleri 100 tren olmaz mı bu şekilde ? Hocam başlıyım küre ilk şu yaglı halimi ve hafta hafta fotolarımı koyucam

Zaten dozaj düşük ve bu şekilde kullanımda trenden verim alman imkansız. Madem sık enjeksiyon yapmak istemiyorsun enanthate esterini alıcaktın. İlle de kullanacaksan acetatı, gün aşırı 50mg (pazartesi 50, çarşamba 50, cuma 50, pazar 50).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bulut, 10 saat önce yazdı:

Merhaba değerli hocamlarım,

2 Yıl vg geçmişi olan fakat son 1 yıldır cok spora zaman ayıramamış masa başı çalışan biriyim. Dogal olarak biraz yağlandım yag oranım %21 MAC-FİT makinasındaki oran. Onumuzdeki hafta ilk kürüme girecegim.

Boyum 1.84 yaş 32 kg 98 

Total de 12 Hafta olacak 

1-6 hafta

Boldenon 400 + Testo Enhante 400 + tren asetat 200 

6-12 hafta 

Boldenon 400 + Testo Enhante 400 + masteron 200 

Bu kürü hocam önderdi ve ilaçları aldım fakat kullanmaya daha başlamadım sizce nasıl ve iyi bir gelişim elde edermiyim? Bu kürle illa şunuda kullan diyeceginiz bir ilaç varmı arimidex vs. Supplement olarak whey zma, enginar hapı, deve dikeni, omega 3 

Değerili yorumlarınız için çok teşşekür ederim.

form durumuznu gorebilirsek daha iyi olur aslinda ancak verdiginiz olculere gore kür için elverisli oldugunu soyleyebilirm. ilac tercihleri dogru degil urunleri degistirin derim testosteron boldenon olursa dianabol veya turinabol eklenebilir kür suresi degisebilir ben 22 24 haftadam yanayim bu ölçülerde tabii ki formu gormem lazim ona gore daha net görüş bildiririm ve dozajlarinna sil olacağini.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bulut    0

Sagolun hocam bugün ilk halimi yükleyecegim teşekkür ederim hafta hafta değişimi yaşadıgım etkileride paylaşacagım beslenme ve idman programım ile beraber 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

testo bolde 500 400 yada 500 500 yap dbol yada tbol ekle tren değil ama deca olabilir ilk kürde ama ne olursa olsun only yapma hafif kalıyor çünkü 16+ hafta süper olur tabi yağ oranı %15- çek ilk önce ayrıca o makinelerin hata payı yüksek bi kaliper al yada internette "vücut yağ oranı hesaplama" yazarsan ilk linke tıkla oradaki daha doğru hesaplıyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umuttepe    3

Bende ilk kür olarak

15 hafta olarak

testo enenthat haftalık 500 mg 

Boldenon haftalık 500 mg 

Clenbuterol veya oxandrolone eklemek istiyorum, yada ikisi birde olabilir. 

Temiz beslenme ve cardiolar, sert antremanlar eşliğinde, kas hacmini arttırıp birazda yağ yakmak istiyorum bakalım ne gibi sonuçlar bizi bekliyor hafta hafta paylaşacağım zaten forumda. Bu arada markalar orijinal labs. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bulut    0

Aynen hocam bende cok merak ediyorum hayırlısı olsun . Bendeki marka Carbon Pharma biliyorum biraz ön yargı mevcut bu markaya karsı ama aldığım insan kişisel olarakda tanıdıgım bir kişi çok bir sorun olaçagını sanmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.