Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nemesis

Etki süreleri

Önerilen İletiler

Nemesis    8

Beyler yeni girdigim kür 4 hafta biticek az çok etkisini gördüm güzel geliştim ama bu deca testo küründe 6-7 hafta patlama oluyor ya bu kürde ne zaman böyle birşeyle karşılaşırım 

Testo e 

Tren e  ( deca gibi 6-7 afta patlama olayı var mı yola kademe kademe mı artıyor)

Boldenon  (neden 10 haftadan fazla kullanılması öneriliyor)

Dinabol  (6 hafta zirve sonra yarısını işiyiruz)

Bu daha 2 kürüm ama dozajlar düşük 250 mg civarında her biri dinabol de günde 3 kere 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zubonk    290

Tren bende hemen patlıyor :) direkt ilk haftalardan hangi ester olursa olsun ama herkesin vücudunun ilaca verdiği tepki farklı. Çok güçlü bir ilaç orjinal tren kullanan herhangi bir kişi her türlü çalışıp çalışmadığını anlar gece terlemesi, sıcak basması/bir anda üşüme, tansiyon, nabız artışı, nefes darlığı, öksürük en basitleridir tren akciğerlerde çözünür. 4 hafta gibi bir sürede etki yan etki görmemen ilacın çalışmadığını düşündürtüyor ama 250mg alıyorum demişsin trenide herhalde 200 alıyorsun biraz düşük bir doz ilk defa kullandığın için normal aslında. Boldenon zaten eskisi çok minimal olan aynı şekilde etki ve yan etkilerinide 750-1000mg gibi dozajlarda belli eder katkı sağlamak için 14-20 hafta arası kullanmak en doğrusu. Dbol zaten kürlerde kickstart olarak diğer ilaçlar aktif olana kadar 4-6 hafta kullanılır ama boş bir ilaç değildir bırakınca bir kısım su atarsın ama adelede su tutar ki kas suda büyür. Su tutmayan bir ilaç çalışmıyor demektir ve güzel beslenirsen bu süreçte dbolden güzel katkı alırsın. Yaş, boy, kilo, spor geçmişi, kür geçmişi nedir? Beslenmen nasıl? İlaçların markası nedir? Test sonuçların mevcut mu? Cevaplarsan daha sağlıklı konuşabiliriz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
zubonk, 4 saat önce yazdı:

Tren bende hemen patlıyor :) direkt ilk haftalardan hangi ester olursa olsun ama herkesin vücudunun ilaca verdiği tepki farklı. Çok güçlü bir ilaç orjinal tren kullanan herhangi bir kişi her türlü çalışıp çalışmadığını anlar gece terlemesi, sıcak basması/bir anda üşüme, tansiyon, nabız artışı, nefes darlığı, öksürük en basitleridir tren akciğerlerde çözünür. 4 hafta gibi bir sürede etki yan etki görmemen ilacın çalışmadığını düşündürtüyor ama 250mg alıyorum demişsin trenide herhalde 200 alıyorsun biraz düşük bir doz ilk defa kullandığın için normal aslında. Boldenon zaten eskisi çok minimal olan aynı şekilde etki ve yan etkilerinide 750-1000mg gibi dozajlarda belli eder katkı sağlamak için 14-20 hafta arası kullanmak en doğrusu. Dbol zaten kürlerde kickstart olarak diğer ilaçlar aktif olana kadar 4-6 hafta kullanılır ama boş bir ilaç değildir bırakınca bir kısım su atarsın ama adelede su tutar ki kas suda büyür. Su tutmayan bir ilaç çalışmıyor demektir ve güzel beslenirsen bu süreçte dbolden güzel katkı alırsın. Yaş, boy, kilo, spor geçmişi, kür geçmişi nedir? Beslenmen nasıl? İlaçların markası nedir? Test sonuçların mevcut mu? Cevaplarsan daha sağlıklı konuşabiliriz.

Ilaç markasını hatırlamıyorum yaş 18 doktor gelişim çağımı tamamladığımı söyledi büyümesin dedi ergenliğe çok erken yaşda girdim zaten karşılaşan 22-23 dersin  boy 180 kilo 73 yağ  %9  HEDEF kilo 75-77 yağ %10-11

Daha önce testo deca dinabol girdim ilk kürüm dü çok verimli geçti aslında 

14 yaşında başladım bu spora ama başla bırak çok geliştigim söylnemez ektomorf bi yapıya sahibim omuzlarım doguştan geniş 

Öğrenciyim lise son ailemin maddi sıkıntısı pek  beslenmem iyi beyaz et sevmedigim için günde 300-500 gr civarı kırmızı et tüketiyorum gainer kullanıyorum 5 kg luk

Ilgilendiğin için teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290

18 yaşındasın ve bu ikinci kürün. İlk küründe deca ikinci küründe ise tren giriyorsun bunlar baştan hata zaten. Bak ben sana samimi ve dürüst olucam sakın yanlış anlama ben 25 yaşındayım vücuduma ilk testosteronu 20 yaşımda enjekte ettim bu bir yanlıştı ama farkına varmamı sağlayan kimse yoktu herşeyi kendim araştırıp kendi hatalarımı kendim düzelttim. Bu piyasada %99 kesim işin parasında dert bu. Ben ektomorf bir yapıdaydım yani zor gelişen bir vücut tipi kemik kas kütlesi zayıf buna rağmen genetiğim bu spor için çok elverişliyken bu hatayı yaptım neden hata diyorum? Büyüme falan ayrı ki ülkemin doktorları her konuda master yapmış gibiler. Kimlere büyümessin dendi de o adamlar hep büyüdüler. Sorsan o doktora sana yani tıpta olur böyle şeyler demek ki genetiğin de varmış der geçer ki bilmez ki bu eleman sırf senin sözün yüzünden bu işlere bulaşacak neyse asıl önemli olan 18-19-20-21-22 bu yaşlar hormonların zirvelerde gelişiminin önüne geçilemeyecek zamanlar hele ki genetiğin iyi, beslenme ve antrenman konusunda kendini geliştirip gelişemiyeceğin bir durum söz konusu bile olamazken sen yeterli alt yapın, kas liflerin, çekirdeklerin, hücrelerin olmadan dışarıdan takviye alarak gelişmeye çalışıyorsun iyi kötü bir şeyler katarsın tabii beslenmen ve antrenman bilgin varsa ama yinede doğal sınırlara ulaşmadan yapıyorsun bunu. Ben pişmanım keşke şu anki yaşımda ve bilgi birikimimle girişseydim. Ama yapmışsın geri dönüşü yok artık.

Günlük 500gr kırmızı et gayet iyi ama diğer öğünler vs karbonhidrat alımın nasıl bilemiyorum zayıfsan bunu kırabilirsin yetmiyosa arttırsın ki ben genetiğimi değiştirdim diyebilirim hala daha da zorluyorum. Senin protein den ziyade büyümen için karbonhidrata yüklenmen lazım bunuda sağlıklı olarak. Yanlış bilinen bir gerçekte seni büyüten, asıl gelişmeni sağlayan şey karbonhidrattır.

Bunun haricinde ilaçların markasını hatırlamıyorum derken şu an markasız şeyler mi kullanıyosun :) bir zahmet bakıver yaz ki yorumlayalım asıl önemli olan kan testi. Hemogram, total testosteron, free testosteron, lh, fsh, e2, prolaktin, alt, ast, total kolesterol, ldl hdl kolestrol bunlara baktır bizimle paylaş.

tarihinde zubonk tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis, 6 saat önce yazdı:

Beyler yeni girdigim kür 4 hafta biticek az çok etkisini gördüm güzel geliştim ama bu deca testo küründe 6-7 hafta patlama oluyor ya bu kürde ne zaman böyle birşeyle karşılaşırım 

Testo e 

Tren e  ( deca gibi 6-7 afta patlama olayı var mı yola kademe kademe mı artıyor)

Boldenon  (neden 10 haftadan fazla kullanılması öneriliyor)

Dinabol  (6 hafta zirve sonra yarısını işiyiruz)

Bu daha 2 kürüm ama dozajlar düşük 250 mg civarında her biri dinabol de günde 3 kere 

danabol kick start için hocam çok numarası yok 
boldenon arap atı geç açılıyor asıl etki 12. haftadan sonra a 20 hafta kullanmak en güzeli
tren    daha kullanmak nasip olmadı elimde 3 şişe var   1 yıl sonra onlarla kür yapıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
zubonk, 46 dakika önce yazdı:

18 yaşındasın ve bu ikinci kürün. İlk küründe deca ikinci küründe ise tren giriyorsun bunlar baştan hata zaten. Bak ben sana samimi ve dürüst olucam sakın yanlış anlama ben 25 yaşındayım vücuduma ilk testosteronu 20 yaşımda enjekte ettim bu bir yanlıştı ama farkına varmamı sağlayan kimse yoktu herşeyi kendim araştırıp kendi hatalarımı kendim düzelttim. Bu piyasada %99 kesim işin parasında dert bu. Ben ektomorf bir yapıdaydım yani zor gelişen bir vücut tipi kemik kas kütlesi zayıf buna rağmen genetiğim bu spor için çok elverişliyken bu hatayı yaptım neden hata diyorum? Büyüme falan ayrı ki ülkemin doktorları her konuda master yapmış gibiler. Kimlere büyümessin dendi de o adamlar hep büyüdüler. Sorsan o doktora sana yani tıpta olur böyle şeyler demek ki genetiğin de varmış der geçer ki bilmez ki bu eleman sırf senin sözün yüzünden bu işlere bulaşacak neyse asıl önemli olan 18-19-20-21-22 bu yaşlar hormonların zirvelerde gelişiminin önüne geçilemeyecek zamanlar hele ki genetiğin iyi, beslenme ve antrenman konusunda kendini geliştirip gelişemiyeceğin bir durum söz konusu bile olamazken sen yeterli alt yapın, kas liflerin, çekirdeklerin, hücrelerin olmadan dışarıdan takviye alarak gelişmeye çalışıyorsun iyi kötü bir şeyler katarsın tabii beslenmen ve antrenman bilgin varsa ama yinede doğal sınırlara ulaşmadan yapıyorsun bunu. Ben pişmanım keşke şu anki yaşımda ve bilgi birikimimle girişseydim. Ama yapmışsın geri dönüşü yok artık.

Günlük 500gr kırmızı et gayet iyi ama diğer öğünler vs karbonhidrat alımın nasıl bilemiyorum zayıfsan bunu kırabilirsin yetmiyosa arttırsın ki ben genetiğimi değiştirdim diyebilirim hala daha da zorluyorum. Senin protein den ziyade büyümen için karbonhidrata yüklenmen lazım bunuda sağlıklı olarak. Yanlış bilinen bir gerçekte seni büyüten, asıl gelişmeni sağlayan şey karbonhidrattır.

Bunun haricinde ilaçların markasını hatırlamıyorum derken şu an markasız şeyler mi kullanıyosun :) bir zahmet bakıver yaz ki yorumlayalım asıl önemli olan kan testi. Hemogram, total testosteron, free testosteron, lh, fsh, e2, prolaktin, alt, ast, total kolesterol, ldl hdl kolestrol bunlara baktır bizimle

Gün içinde tansiyonum düşüyor halen bi anlam veremedim tren veya boldenon böyle yan etkileri var mı veya günde 1,5  litre anca şu içiyorum buda ola bilirmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290

Söylediğim testleri yaptır bu şekilde yorum yapmak anlamsız. Ama 1,5 litre normal bir insan için bile az en az 3lt yükselt. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.