Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kursattt

Definasyon hakkında bir kaç tavsiyeye ihtiyacım var.

Önerilen İletiler

Kursattt    10

Şuan tren küründeyim başta temiz büyüyeyim niyetindeydim ama yüksek karb ile bariz daha iyi ölçü aldığımı farkettim hatta antrenmanlarımı 1.30 saat çıkarıp sabah cardiolarını kesince ölçülerimin daha da hızlandığını gördüm.Yalnız bu seferde yağlandım.

2 hafta sonra 10 haftaya tamamlıyorum ve 500 testo ile 400 boldenon ile definasyona geçicem.

Sizce;

-Ölçü kaybetmemek adına karbı en fazla ne kadar düşürmem mantıklı olur

-En fazla ne kadarlık bir kalori açığı bırakmalıyım

-Her sabah 30dk kardio yapılabilir mi

-Definasyon kürüne başka birşey eklemeli miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aerlyn    8

Testo olarak  propionat kullanman daha iyi olur  yanına da masteron winstrol clen anavar ekleyebilirsin karb.ı da kg x 1 gr ayarla protein ağırlıklı git çift idman sabaha kardiyo akşam ağırlık yapabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kursattt    10
TheShoulder, 6 saat önce yazdı:

Bizce önce formu görmeliyiz 

Ya sen yorum yapma arkadaşım kalsın.Olympia kafasıyla her yere zırt pırt atlıyosun nasıl bi gaza vermişlerse seni artık.Biz miş...sizs kimsiniz!

• ahahaha 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kursattt    10

Hey Allahım ne kafalar var 😅

Şimdi profiline bakıp yaşını görünce ayıktım..Arkadaşım şöyle bi silkelen..gözünü aç kendine bi gel.

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Kursattt, 26 dakika önce yazdı:

Ya sen yorum yapma arkadaşım kalsın.Olympia kafasıyla her yere zırt pırt atlıyosun nasıl bi gaza vermişlerse seni artık.Biz miş...sizs kimsiniz!

Baya dolmuşsun anlaşılan, kıskanclık insana neler yazdiriyor :))

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kursattt    10
Equipoise, 15 dakika önce yazdı:

Baya dolmuşsun anlaşılan, kıskanclık insana neler yazdiriyor :))

Allah aşkına neyini kıskanıcam şunun Millet bişey soramıyor illa form atacakmışız başka türlü anlamazmışmış kardeşimmmişmiş.Olympiada hakkı yenmiş gelmiş mübarek :))))..Savunupta yazık etmeyin çocuğa ego zehirlenmesi yaşıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kursattt    10
Hakarakikiri, 13 dakika önce yazdı:

Shouldera laf etme kardes adam kac yasinda neler basardi

Yahu ne başardı :)) sen ikinci hesabımısın..Adam türkiye overall oluyor böyle ego yapamıyor.Adam kurumuş podyuma çıkmış gelmiş motive etmek iyi güzel de baktın kafa gidiyor dur be kardeşim

tarihinde Kursattt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kursattt    10
TheShoulder, 32 dakika önce yazdı:

Beyler polemiğe gerek yok. Haklısın kardeşim egoluyuz kusura bakma definasyın için form istedik, hata bizde :) 

Haklıyım tabi..bi daha görmeyeyim 😏

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Arkadas formunuzu gormek istemis, cunku en gecerli yorum ve tavsiye guncel formunuz üzerinden olur. Buna neden boyle bir tepki verdiniz anlayamadim..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kursattt    10
toxic, 27.03.2019 - 23:29 yazdı:

Arkadas formunuzu gormek istemis, cunku en gecerli yorum ve tavsiye guncel formunuz üzerinden olur. Buna neden boyle bir tepki verdiniz anlayamadim..

Hocam burda tepkim yersiz gözüktü farkındayım.Daha önce başka bir hesaptaki paylaşımda da eleman ukala bi şekilde ben anlamam şundan bundan  kardeşim form göndereceksin diye emirvaki kibirli bişeyler yazdı ayar oldum bişey demedim burda da form diyince patladım.

Alçak gönüllü saygılı insanlara saygı ötesinde hayranlık beslerim, zıttında davrananları ise hazzetmiyorum.Böyle de olunması gerektiğini düşünüyorum..."Kibirliye kibirli davranmak ona sadakadır" diye bir söz vardır.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kursattt    10
TheShoulder, 11 saat önce yazdı:

Hadi bi form alabilir miyim ? Sevindir şu mazlumu bi form be abi hadi be nolur be ahahahhahahahahahaha sevdim seni ama form atarsan daha çok severim :D 

Yok yavrum yok işte...olsa konuştururmuyum seni 😏 hem az daha yaşın olsa farklı konuşurdum senle, bu vaziyet görüntü hoş olmayacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.241

Merhaba;

İlk ve son uyarım bilginize! Forum'da bireysel ihtiras,öfke ve  daha fazlasına dair duygularınızı değil günler,aylar,yıllar sayesinde tecrübe edindiğiniz vücut geliştirme ile alakalı yaşanmışlıklarınızı satırlara aktaracağınız yazıları görmek istiyorum. Bu platrform ömrü boyunca bireysel mesajlara değil kitlesel bilgi alımına yönelik mesaj ve konular ile isminin ağırlığını korudu her zaman da öyle olacak. Tüm bunlardan sebep sözel ithamları bir kenara bırakıp konu odaklı mesajlar atın veya ben konuyu kitleyip uyarmama rağmen bana ve tüm misafir üyelerin önünde bu saygısızlığı devam ettiren arkadaşlar için farklı yaptırımları uygulayayım.

Keyifli forumlar.

• Beğen 2
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Benim bulk kürümde adamlar define oluyor 😁😁

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.