Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

decatrenbolone

Ereksiyon problemi

Önerilen İletiler

Merhabalar bundan 2 sene evvel deca+testorone enanthate kürü yaptım bir 3 ay kadar dinlendikten sonra Trenbolone E+Test E kürüme başladım çıkalı yaklaşık 8 ay oluyor kür içinde jinekomasti önleyici bir ilaç kullandım ismini tam hatırlamıyorum her enjeksiyon günümde bahsetmiş olduğum kürlerdeki dozajlarımıda tam olarak hatırlamıyorum fakat testoron miktari her iki kürümdede deca ve trenbolonedan fazlaydı.

Geliyorum probleme kür bitiminde bilgi eksikliğinden 5000 lik pregnyl i tekte kullandım ki yanlış olduğunu yeni öğreniyorum.2 ayrı tablet ilaç kullandım yaklaşık 1 ay çıkış zamanımda ciddi anlamda hiç libidom yoktu fakat herşeyi doğru yaptığıma inanarak zamana bıraktım 3 ay geçen vakit üzerinde üroloğa gidip test olma gereksinimi duydum çünkü hiç bir gelişme hissemedim.İlk testimin sonuçları

FSH-5,2
LH-12
Serbest testestoron-2,05

Bunun üzerine varikosel teşhiside konuldu ve önce hormonlarımın normale dönmesini beklemem gerektiğini söyleyip 3000 lik pregynl yazdı ve haftalara bölerek kullanmamı istedi.Pregynli tekrar vuruyorken libidoda ve ereksiyonda çok bir artış olmadı.Tekrar pregnyl tedavisinden sonra yaklaşık 1 ay sonra kontrolde çıkan sonuçlar

FSH-4,7
LH-14,1
Serbest testosteron-13,18

Bu testleri olalıda 1 ay geçti fakat hala tamamen iyileştiğimi düşünmüyorum.Ereksiyonlarım eskisi gibi güçlü ve kalıcı değil sabah ereksiyonlarım yok denecek kadar az %30 iyileştiğimi söyleyebilirim.Gittiğim doktorunda konu hakkında fazla bilgisi olduğunu düşünmüyorum çünkü testlerde prolaktin seviyesine bile bakmadı.Okuduğum kadarıyla büyük bir önem teşkil ediyor.Psikolojik olabiliceğini düşündüm okuduğum kadarıyla eğer psikolojikse sabah ereksiyonu yaşanıyormuş fakat düzenli sabah ereksiyonum yok tuvalete gitme ihtiyacı hissetsem bile.Şuan yaklaşık 8 aydır herhangibi birşey kullanmıyorum ve bir dahada düşünmüyorum.Verdiğim bilgiler dahilinde sizce tekrar bir pct uygulamalımıyım.Vücudun normal üretimini sağlaması için ilaçların vücuttan çıkma süresi 18 ayımı beklemeliyim,tekrar bir pct yapsam tekrar hormonlarla oynayacağımdanda çekiniyorum.Değerli yorumlarınızı ve tecrübelerinizi esirgemeyin lütfen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.