Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Captain Price    118

Bol bol yeşillik tüket fast food ve kızartma türü şeyleri çok tüketme ve vücudunda sivilcelenme olduysa günde 1 tab nac 600 başla geçene kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Adanalı, 1 dakika önce yazdı:

Fast food ve kızartma türleri tüketmiyorum zaten 

sivilcelenme sırtta oldu baya 

bayağı olduysa nac 900 alabilirsin eczaneden günde 1 tab. Belki nac 600 yetmeyebilir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
makavel1, 7 dakika önce yazdı:

o nasıl bir testo yaa :o

😂😂 bende şaşırdım kanka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70

Merhaba...

- Hangi marka testo kullanıyorsun ?

- Hemen milk thistle al kullan, karaciğer değerlerin aşırı derecede yüksek olmasa da referans değerlerinin üzerinde. Vucut testoyu kullanmıyor mu derken neyi ifade etmek istedin anlamadım.

- Kolestrolün yüksek sana vereceğim tavsiye biraz daha kırmızı etten uzak durup balığa , tavuğa felan yönelmen ve antraman sonrasın da 1 ay felan sert kardiyolar yapman.

-Başarılar-

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Adanalı, 13 dakika önce yazdı:

testesteron çok fazla birikmiş gibi vücut kullanmıyor mu demek istedim 

Kanında dolaşan total testosteron değeri o birikme diye bir olay yok kullanılıyor merak etme

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Captain Price, 26 dakika önce yazdı:

Kanında dolaşan total testosteron değeri o birikme diye bir olay yok kullanılıyor merak etme

Teşekkürler 

o zaman daha sert idman vakti 🤙

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Ortalama 500 mg orginal labs ve icimde bin pişmanlık kaslarım icimi acitiyor... 

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
makavel1, 9 saat önce yazdı:

haftada ne kadar testo vuruyorsun ve hangi marka?

5 güne bir 600 mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Mlt44, 7 saat önce yazdı:

Ortalama 500 mg orginal labs ve icimde bin pişmanlık kaslarım icimi acitiyor... 

Anlamadım kardeşim ne demek istedin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Adanalı, 5 saat önce yazdı:

Anlamadım kardeşim ne demek istedin

o benim soruma cevap verdi sanırım, peki adanalı seninkinin markası ney benim gibi haftada 500 falan vuruyorsun sayılır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
makavel1, 47 dakika önce yazdı:

o benim soruma cevap verdi sanırım, peki adanalı seninkinin markası ney benim gibi haftada 500 falan vuruyorsun sayılır

Avory pharma 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.