Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nemesis

Boldenon+testo+trenbolone+dinabol 3 kür için

Önerilen İletiler

Nemesis    8

Beyler bundan önceki kürüm deca testo dinabol dü şu an 

15 hafta 

75Mgtesto paz_cuma haftada 2 defa

75mg trenbalone  paz_cuma haftada 2 defa

75mg Boldenon paz_cuma haftada 2 defa

Dinabol ilk 6 hafta 

Beyler kür nasıl sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mhmt38    288
Nemesis, 2 saat önce yazdı:

15 hafta 

Dinabol ilk 6 hafta 

Beyler kür nasıl sizce

750 mg tren mi var? Ben mi yanlış okudum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34
gönderildi (düzenlendi)

75mg den kasıt nedir? Haftalık 150mg testo, 150 mg boldenon ve 150mg tren mi? Düzelteyim. Eski kürünüzde testosteron 750 mg kullanmışsınız sanırım. 750 mg olarak varsayarsak benim fikrim 2. Kür için trenbolonun dozu çok fazla. 3. Kürde 1 grama çıkmak demek şuan 750 mg kullanmak 

tarihinde KaiGreene tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Nemesis, 3 saat önce yazdı:

15 hafta 

Dinabol ilk 6 hafta 

Beyler kür nasıl sizce

Deca yı kac hafta hangi dozajda girmiştin. Haftalık 150 mg acetat harici bolmeye gerek yok. Pazatesi persembe yaparsan daha orantılı olur. Boldenonu direkt vur haftalık tek enjeksiyon olsun ve plazma esik değerine trenden geç ulaşacağı icin mg artırmanda fayda var..sağlıklı sporlar....

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Loving hocamız 2014 den beri şunu der ben hep trenden korkmuşumdur bana bedava verseler yine kullanmam, ha çok etkisi var ama götürüsü de bir o kadar fazla 😀 750 mg trenbolonu yarışma hazırlığı içinde olan birisi düşünür. Trenbolon için dozaj azaltımına gitmeni şiddetle tavsiye ederim. Ya da küründen çıkarıp tekrar deca ile devam etmeni öneririm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
Nemesis, 14 dakika önce yazdı:

Yanı 750 değil 75mg vedi pAhrama marası geçen kürde bu markayı

verimlidi

Mix bi ürün galiba kullanacağın. Ama dozajlar çok düşük o zman. Bi verim olacağını zannetmiyorum. Testo min. 500 bolde min. 500 tren min. 300 olacak şekilde bi ayarlama yapabilirsen güzel bi kür olur kanaatindeyim. Küründe başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
Mhmt38, 4 dakika önce yazdı:

Mix bi ürün galiba kullanacağın. Ama dozajlar çok düşük o zman. Bi verim olacağını zannetmiyorum. Testo min. 500 bolde min. 500 tren min. 300 olacak şekilde bi ayarlama yapabilirsen güzel bi kür olur kanaatindeyim. Küründe başarılar.

Salonda biri daha kullanıyor 1 88 civarında orta yaşlı birisi baya verim alıyor 5_6 kg almış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
Nemesis, 28 dakika önce yazdı:

Salonda biri daha kullanıyor 1 88 civarında orta yaşlı birisi baya verim alıyor 5_6 kg almış

Valla o büyük ihtimalle bulkta ve beslenme sebebiyle doğal alıyordur. 150 mg testo çok çok düşük bi dozaj.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.