Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nevya

Trenbolone kürü

Önerilen İletiler

Nevya    5

Trenbolone kürüne girdim 1. Haftam doldu tren acetat ile tren mix kullanıyorum ve tabiki testo. Benim merak ettiğim trenin ne zaman tam olarak etkilerini görmeye başlarım ve daha önceden tren kürü yapanların kür hakkında tavsiyeleri varsa öğrenmek isterim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cavalera    93

Eskiden bir kere dusuk dozda (250) tren E kullanmistim, doz dusuk oldugu icin hatirlamiyorum etkinin ne zaman basladigini fakat 1-2 hafta icinde psikolojimi asiri etkiledi. Benim gibi sakin, planli, programli analitik bir insan isten ayrilma asamasina geldi. Gereksiz sinir patlamalari yasadim, isyerinde butun calisanlari gerekli gereksiz fircalamaya basladim, hanim beni aldatiyor diye butun gun ciddi ciddi dusunmeye ve hanimi suclamaya basladim. Kisacasi psikolojik olarak asiri yiprandim. Tabi bunlarin bende olmasi sizde de olacagi anlamina gelmeyecektir ama ben bu nedenlerden dolayi bir daha tren E kullanmamam.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nevya    5
cavalera, 19 dakika önce yazdı:

Eskiden bir kere dusuk dozda (250) tren E kullanmistim, doz dusuk oldugu icin hatirlamiyorum etkinin ne zaman basladigini fakat 1-2 hafta icinde psikolojimi asiri etkiledi. Benim gibi sakin, planli, programli analitik bir insan isten ayrilma asamasina geldi. Gereksiz sinir patlamalari yasadim, isyerinde butun calisanlari gerekli gereksiz fircalamaya basladim, hanim beni aldatiyor diye butun gun ciddi ciddi dusunmeye ve hanimi suclamaya basladim. Kisacasi psikolojik olarak asiri yiprandim. Tabi bunlarin bende olmasi sizde de olacagi anlamina gelmeyecektir ama ben bu nedenlerden dolayi bir daha tren E kullanmamam.

Kullanan Bi arkadaşımda aşırı hayattan soğuduğunu vs söylemişti, sanırım prolaktini yükselttiği den kaynaklı bu tarz psikolojik etkileri. Benimde pek dengeli Bi insan olduğum söylenemez bakalım ne olacak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nevya    5

Bi sorum daha var tren acetat ve mixi haftada 2 enjeksiyon yapıyorum pazartesi ve perşembe kanda  gün kalıyor Bi sıkıntı oluşturur mu

tarihinde Nevya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Valla benim 2. Tren kürüm kardeşim benim en sevdiğim ilaçtır tren. hatlar ortada parçalı büyümeyi  gördükten sonra antreman bitiminde yarın olsada bir an önce antrenmana gelsem diyordum açıkcası. Enjeksiyon sırasında akciğerlerim doluyordu benim öksürük vs. Gerçekten çok su içmen lazım idrar aşırı koyu sarı oluyor çünkü. Sinir konusunda abartılıcak bişey yok biraz tahammül edemiyorsun olumsuz şeylere o kadar yoksa sağa sola saldırmıyorsun merak etme. İyi sporlar :) 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nevya    5
fatihcan1, 16 dakika önce yazdı:

Valla benim 2. Tren kürüm kardeşim benim en sevdiğim ilaçtır tren. hatlar ortada parçalı büyümeyi  gördükten sonra antreman bitiminde yarın olsada bir an önce antrenmana gelsem diyordum açıkcası. Enjeksiyon sırasında akciğerlerim doluyordu benim öksürük vs. Gerçekten çok su içmen lazım idrar aşırı koyu sarı oluyor çünkü. Sinir konusunda abartılıcak bişey yok biraz tahammül edemiyorsun olumsuz şeylere o kadar yoksa sağa sola saldırmıyorsun merak etme. İyi sporlar :) 

Sağol dostum tahmini kaçıncı gün başlıyor etkileri bilgin varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Aslında ilkk haftadn hissettiriyor. Nefes almakta zorlanıyor insan. Ben enanthate kullandım. 3. Enjeksiyonda o meşhur tren öksürüğü yüksek ateş hepsini yaşadım. 9 hafta zor dayandım. Ama kesinlikle roidlerin nirvanası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Mhmt38, 1 dakika önce yazdı:

Aslında ilkk haftadn hissettiriyor. Nefes almakta zorlanıyor insan. Ben enanthate kullandım. 3. Enjeksiyonda o meşhur tren öksürüğü yüksek ateş hepsini yaşadım. 9 hafta zor dayandım. Ama kesinlikle roidlerin nirvanası.

Kaç mg kullandınız hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
Captain Price, 5 dakika önce yazdı:

Kaç mg kullandınız hocam?

Haftalık 300 le başladım. 4-9 hafta 400 le devam ettim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Acetat ilk haftada hissettirir enanthate 3. Hafta ikisinide kullandım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben SP acetate kullanmıştım haftalık 300 2. Haftanın sonunda hissettim ve hissettiğim gibi aniden bıraktım aşırı paranoyak olmuştum bu ilaçlar kişiden kişiye değişiklik gösteriyor bazıları birşey hissetmez bazıları sadece psikolojik olarak hisseder kimin nasıl olduğunu bilemeyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Ya kafanızda sürekli sinirlenmek yan etkisi ilacın diye gezerseniz her olan olaya kendini gazlarsın bir nevi. Allah aşkına arkadasın aklına sokmayın boyle seyler sen kullan kardesim hicbisey yok ben ilk kürümde karaciğerimden korkuyordum mesela hergün yanıyormus gibi hiissediyordum yanlarımı tutarak geziyordum sonra teste bi baktım hersey sağlam yani ben bunu psikolojik yapmısım psikolojik hissetmisim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ömerr    0
fatihcan1, 9 saat önce yazdı:

tren enant nezamn acılıyor vucutta degısıklıkler felan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ömerr, 31 dakika önce yazdı:

tren enant nezamn acılıyor vucutta degısıklıkler felan 

3.4. hafta hissedersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
ömerr, 3 saat önce yazdı:

görsel olarak ?

Klasik bilinçsiz kullanıcı sorusu gibime geldi yine bu. Şu grubun anlaması lazım, değişiklik ilaçla olmaz, beslenme ve antrenman ile olur. İkisi birbirini tetikleyen şeylerdir, beslenmeden tren de alsanız, gemi de alsanız, uzay gemisi de alsanız nafile. 3-4 haftada beklediğiniz değişim kafanızda kurduğunuz hayal dünyası gerçekleşmeyince büyük hayal kırıklıkları yaşanıyor sürekli izliyorum bunu. Vücudun %10 ve altı yağ oranıyla, kilonun üstünde bir kas kütlesine gelmesi yıllar alan bir iştir. Superman genetikli bir insan iseniz ben ve arkadaslarim kendimi öyle sayıyoruz, belirli bir altyapı ve vücut anatomisinin süper bileşimi bile olsa, 1 yıldan az sürede o kafanızdaki süper görüntüye yaklaşmıyor. Hatta 1 yılda tam olarak istediğimi alamadığımı cok iyi biliyorum. Ve ben bu 1 yıl içinde sizin kullanabileceginizden fazla ilaç kullanip kendimi hırpaladıgıma eminim. Siz bu aldığınız ilaçlarla vücudunuzun çarpan kilidini kaldırıyorsunuz. Gerisi beslenmeye ve antrenman metodolojisine kalıyor. Hepsini mükemmel yapıyorsanız, örneğin trenbolone küründe 1 bucuk 2  saatlik aralarla 6 ya bölünmüş bir yemek düzeni izleriz genelde; ardından harcamanız gereken yıl-yıllar olacak :) kolay gelsin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum şimdi beslenmene + idmana bağlı görsellik zayıf birisindir kürün 7.8 haftasına kadar sağlam beslenirsin görselliği garrranti olarak sana garanti diyorum görürsün fakat ne kadar sağlam oda sana kalmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ömerr    0
toxic, 20 saat önce yazdı:

Klasik bilinçsiz kullanıcı sorusu gibime geldi yine bu. Şu grubun anlaması lazım, değişiklik ilaçla olmaz, beslenme ve antrenman ile olur. İkisi birbirini tetikleyen şeylerdir, beslenmeden tren de alsanız, gemi de alsanız, uzay gemisi de alsanız nafile. 3-4 haftada beklediğiniz değişim kafanızda kurduğunuz hayal dünyası gerçekleşmeyince büyük hayal kırıklıkları yaşanıyor sürekli izliyorum bunu. Vücudun %10 ve altı yağ oranıyla, kilonun üstünde bir kas kütlesine gelmesi yıllar alan bir iştir. Superman genetikli bir insan iseniz ben ve arkadaslarim kendimi öyle sayıyoruz, belirli bir altyapı ve vücut anatomisinin süper bileşimi bile olsa, 1 yıldan az sürede o kafanızdaki süper görüntüye yaklaşmıyor. Hatta 1 yılda tam olarak istediğimi alamadığımı cok iyi biliyorum. Ve ben bu 1 yıl içinde sizin kullanabileceginizden fazla ilaç kullanip kendimi hırpaladıgıma eminim. Siz bu aldığınız ilaçlarla vücudunuzun çarpan kilidini kaldırıyorsunuz. Gerisi beslenmeye ve antrenman metodolojisine kalıyor. Hepsini mükemmel yapıyorsanız, örneğin trenbolone küründe 1 bucuk 2  saatlik aralarla 6 ya bölünmüş bir yemek düzeni izleriz genelde; ardından harcamanız gereken yıl-yıllar olacak :) kolay gelsin

anlamadgım konu herkez 4 5 haftada ucmam lazım dıyor trende ama kımjsıde daha gecde acılabılır dıyor ? bunu demk istedım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Nevya, 03.02.2019 - 06:10 yazdı:

Trenbolone kürüne girdim 1. Haftam doldu tren acetat ile tren mix kullanıyorum ve tabiki testo. Benim merak ettiğim trenin ne zaman tam olarak etkilerini görmeye başlarım ve daha önceden tren kürü yapanların kür hakkında tavsiyeleri varsa öğrenmek isterim. 

Dostum ilk 2 haftada ciddi nefes darligi gece terlemesi yapar 3. Haftadan sonra enerji ve guc artisi olur 4. haftadan sonra gelisim başlar iyi bir beslenme ve antremanla beraber tabii. Pik noktasi 6. Hafta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nevya    5
arrangerant, 04.02.2019 - 21:17 yazdı:

Dostum ilk 2 haftada ciddi nefes darligi gece terlemesi yapar 3. Haftadan sonra enerji ve guc artisi olur 4. haftadan sonra gelisim başlar iyi bir beslenme ve antremanla beraber tabii. Pik noktasi 6. Hafta.

Nefes darlığı spor esnasında oluyor ama gündelik hayatımda herhangi bir nefes darlığı yok gece terlemesi var gibi bide tren öksürüğü denen muhabbet henüz hiç olmadı 

tarihinde Nevya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Nevya, 10 saat önce yazdı:

Nefes darlığı spor esnasında oluyor ama gündelik hayatımda herhangi bir nefes darlığı yok gece terlemesi var gibi bide tren öksürüğü denen muhabbet henüz hiç olmadı 

Dostum öksuruk bendede olmadi fakat nefes darligi gundelik hayatta spor disinda da cok oldu karsimdakiyle konusurken bile durup durup derin nefes almak zorunda kaliyordum nefesim yetmiyordu geceleri ates yukselmesine bagli üsume titreme cok oldu fakat bu yan etkiler 2 hafta sonra gecti su an vucudumda tren var mi yokmu belli degil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Yarılanma omru maksimum 1 hafta desek senin plazma konsantrasyonu yoğunluğun 600 mg geçince güç olarak etkisini görürsün enjeksiyonlari aşırı yavaşlasa yap

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Nevya, 03.02.2019 - 06:10 yazdı:

Hocam slm etki gormeye basladin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nevya    5
arrangerant, 6 saat önce yazdı:

Hocam slm etki gormeye basladin mi?

Hocam hafiften etki görmeye başladım kaslarda sertlik vb. 3. Haftanın içindeyim sanırım tam etkiyi 4. Hafta bitince görmeye başlarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Ilk tren kürün sanırım prolaktin sivilceler için ne kullanıyorsun  tren yan etkilerini yok ettiği söylenen gw501516 var elimde nefes darlığı ateş basmasından korkum yok ama prolaktin:/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.