Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zafer44

Testo propionat winstrol oxan clen

Önerilen İletiler

zafer44    121

S.A hocalar belkide sıkıldınız bizim gibi insanlardan filan ama malesef ki bilginize ihtiyaç hep olacak herkes soracak benim gibi bilgisizler özellikle konuma gelecek olursak 10 haftalık küçük çapta ilk kür yapmayı koydum artık kafama şöyleki 

1-10 hafta haftalık 400 mg testo propionat

3-8 hafta günlük 50 mg winstrol 

3-8 hafta günlük 40 mg oxandorolone 

Kür başlangıcından bitimine kadar 2 hafta on 1hafta off piramit şeklinde clen kullanmak yağ yakmak istiyorum hacim çok önemli değil ama yanında birazda artarsa fena olmaz hani bitiminde pct nolvadex ve komen ile pct yapmayı düşünüyorum ürünlerin hepsinide balkan pharma düşünüyorum düzeltmem gereken yer veya bunu yap yada ekle dediginiz şeyleri yazarsanız sevinirim maksimum bütçe 1250 tl saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ports    8
zafer44, 5 dakika önce yazdı:

S.A hocalar belkide sıkıldınız bizim gibi insanlardan filan ama malesef ki bilginize ihtiyaç hep olacak herkes soracak benim gibi bilgisizler özellikle konuma gelecek olursak 10 haftalık küçük çapta ilk kür yapmayı koydum artık kafama şöyleki 

1-10 hafta haftalık 400 mg testo propionat

3-8 hafta günlük 50 mg winstrol 

3-8 hafta günlük 40 mg oxandorolone 

Kür başlangıcından bitimine kadar 2 hafta on 1hafta off piramit şeklinde clen kullanmak yağ yakmak istiyorum hacim çok önemli değil ama yanında birazda artarsa fena olmaz hani bitiminde pct nolvadex ve komen ile pct yapmayı düşünüyorum ürünlerin hepsinide balkan pharma düşünüyorum düzeltmem gereken yer veya bunu yap yada ekle dediginiz şeyleri yazarsanız sevinirim maksimum bütçe 1250 tl saygılar 

Öncelikle merhaba neden tablet olarak kullanmayı seçtin karaciğerini yoracağını düşünüyorum ayrıca pct konusuna gelecek olursak test yaptırmadan kafana göre yapmanı önermem başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Hocam enjeksiyon çok fazla oluyor haliyle tırsıyorum ne bileyim hemen yanıt verdiğiniz için teşekkürler öncelikle kendimi bahsetmedim 

Yaşım 39 boy 183 kg 85 biraz göbek var iskelet sağlam ama daha öncede yaptım son 3 4 aydır da haftada 4 gün çift bölge çalışıyorum 6 7 kg gitsin bu kurle iyi bir diyet te yapicam yapmaya calisacam hocam bu kur ıs görür mu saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
zafer44, 15 saat önce yazdı:

Hocam enjeksiyon çok fazla oluyor haliyle tırsıyorum ne bileyim hemen yanıt verdiğiniz için teşekkürler öncelikle kendimi bahsetmedim 

Yaşım 39 boy 183 kg 85 biraz göbek var iskelet sağlam ama daha öncede yaptım son 3 4 aydır da haftada 4 gün çift bölge çalışıyorum 6 7 kg gitsin bu kurle iyi bir diyet te yapicam yapmaya calisacam hocam bu kur ıs görür mu saygılar 

winstrol enjeksiyon çok can yakıyor su bazlı olduğu için bende olsam tabletten yana kullanırdım referansımı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.