Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nemesis

Deca testo ilk kür etki süresi

Önerilen İletiler

Nemesis    8

Baylar ilk kürümün 4 haftasındayım (deca-testo) az buçuk etkisini görmeye başladım asıl etkisini kaçıncı hasta görürüm 

ve kür bitince ne kadarlık kayıp yaşarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Captain Price    118
Nemesis, Bir saat önce yazdı:

Baylar ilk kürümün 4 haftasındayım (deca-testo) az buçuk etkisini görmeye başladım asıl etkisini kaçıncı hasta görürüm 

ve kür bitince ne kadarlık kayıp yaşarım 

Kür bitince yaşayacağın kayıp yapacağın pct ve kür bitiminden sonraki beslenme ve antremanına bağlı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
Captain Price, 2 dakika önce yazdı:

Kür bitince yaşayacağın kayıp yapacağın pct ve kür bitiminden sonraki beslenme ve antremanına bağlı

Peki kaçıncı haftada olur patlama yani gözle görülür değişiklik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Nemesis, 15 saat önce yazdı:

Peki kaçıncı haftada olur patlama yani gözle görülür değişiklik

Kick start kullandın mı ?

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperen311    6

şuan 8.haftadayım 750 testo 600 deca. gözle görülür etki 4 ila 5 haftada oluyor başlangıc kilo cıplak mide boş bagırsaklar boş iken 76 dı şuanda 83

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
alperen311, 20 saat önce yazdı:

şuan 8.haftadayım 750 testo 600 deca. gözle görülür etki 4 ila 5 haftada oluyor başlangıc kilo cıplak mide boş bagırsaklar boş iken 76 dı şuanda 83

İlk kür mü ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperen311    6
Nemesis, 1 saat önce yazdı:

İlk kür mü ?

tabiki hayır daha önce 500 testo + 400 deca yapmıştım arada boldenon girdim 12 hafta ama o cok boş bi kürdü beslenemdim işler ters gitti 2 3 kilo almıştım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
alperen311, 13.01.2019 - 21:40 yazdı:

tabiki hayır daha önce 500 testo + 400 deca yapmıştım arada boldenon girdim 12 hafta ama o cok boş bi kürdü beslenemdim işler ters gitti 2 3 kilo almıştım

Dostum arkadaşım bana 6 hafta zirve yaparsın ondan sonraki haftalar çok fazla birşey bekleme diyor biraz saçma geldi sana sorayım dedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperen311    6
Nemesis, 1 saat önce yazdı:

Dostum arkadaşım bana 6 hafta zirve yaparsın ondan sonraki haftalar çok fazla birşey bekleme diyor biraz saçma geldi sana sorayım dedim 

vallahi şöyle söyleyeyim ben 500 testo + 400 deca ile başladım.  5. haftada 82 kg dım. sonra 600 e cıkardım şuanda 8 hafta bitti yarın 9. enjeksiyon olacak kilo 84 yani kilo alırsın ama yavaşlıyor ağır idman iyi beslenme alırsın inşallah şimdi off yapıcam seneye 20 haftalık 750 testo 600 deca düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
alperen311, 13.01.2019 - 21:40 yazdı:

Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Fthh, 12.01.2019 - 22:34 yazdı:

Kick start kullandın mı ?

Dostum bende deca küründeyim dediginiz gibi kic olarak danabol kullanıyorum ve yaninda rimobolan kullanıyorum insallah patlamayı 5. Hafta yaşarım. Resimleri kendi konuma atacagim zaten sizce kac hafta girmeliyim. 16 hafta deca 20 hafta testo enantat mi yapayim yada 12. hafta decayi kesip yerine parabolan mi koyayim bilemedim. Gönlüm decayla devam etmekte..... fikirlerinizi bekliyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Mlt44, 15 saat önce yazdı:

Dostum bende deca küründeyim dediginiz gibi kic olarak danabol kullanıyorum ve yaninda rimobolan kullanıyorum insallah patlamayı 5. Hafta yaşarım. Resimleri kendi konuma atacagim zaten sizce kac hafta girmeliyim. 16 hafta deca 20 hafta testo enantat mi yapayim yada 12. hafta decayi kesip yerine parabolan mi koyayim bilemedim. Gönlüm decayla devam etmekte..... fikirlerinizi bekliyorum. 

Merhabalar

4 hafta dianabol kullanabilirsiniz.

Ben 10 haftadan fazla deca kullanımına karşıyım, istisnai durumlarda 12 hafta yapanda var ama ben şahsım adına konuşacak olursam yapmam 10 hafta decadan sonra only testo ve 4 hafta daha dianabol kullanabilirsinz tabi ilk dört haftada kullandığınız dozajın biraz daha üstüne çıkabilirsiniz dianabol de. Misal kendimden örnek verecek olursam decayı geçen hafta kestim 10 hafta kullanmıştım. 6 hafta da sadece only testo olarak devam edeceğim belkide 10 bilemem sağlığım el verdikçe uzatmaya çalışıyorum.Çünkü decayı ne kadar uzatırsanız faydadan çok bir süre sonra size zarar verecek ve istenmeyen yan etkiler oluşacaktır. Saygılar.

-Başarılar-

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Fthh, 33 dakika önce yazdı:

Merhabalar

4 hafta dianabol kullanabilirsiniz.

Ben 10 haftadan fazla deca kullanımına karşıyım, istisnai durumlarda 12 hafta yapanda var ama ben şahsım adına konuşacak olursam yapmam 10 hafta decadan sonra only testo ve 4 hafta daha dianabol kullanabilirsinz tabi ilk dört haftada kullandığınız dozajın biraz daha üstüne çıkabilirsiniz dianabol de. Misal kendimden örnek verecek olursam decayı geçen hafta kestim 10 hafta kullanmıştım. 6 hafta da sadece only testo olarak devam edeceğim belkide 10 bilemem sağlığım el verdikçe uzatmaya çalışıyorum.Çünkü decayı ne kadar uzatırsanız faydadan çok bir süre sonra size zarar verecek ve istenmeyen yan etkiler oluşacaktır. Saygılar.

-Başarılar-

Cevabiın için tesekkur ederim...Bende senin gibi düşünenlerdenim ancak kanıma giriyorlar ilk dusuncem seninki gibiydi. Danabol 5 6 hafta kullanıp primoyu 8 hafta kullanıp deca yi 12 hafta kullanıp bırakmak ve 13. Hafta itibariyle danabol ve primoyu testoyla devam etmekti.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.