Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hüseyin05

Testo e + turinabol + .

Önerilen İletiler

Hüseyin05    1

Testo e ve turinabol kürünün yanına  follistatin 344 mü daha verimli olur yoksa ghrp6 mı ilk kürüm ? Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deity    171
kayhan96, 6 saat önce yazdı:

Anabolizan da eklemeni tavsiye ederim 

tbol ?

Hüseyin05, 7 saat önce yazdı:

Testo e ve turinabol kürünün yanına  follistatin 344 mü daha verimli olur yoksa ghrp6 mı ilk kürüm ? Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim 

Bu arada en güzeli boldenon olur ilk kür zaten hem o kadar para vermeye gerek yok 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan96    5
Deity, 5 saat önce yazdı:

tbol ?

Bu arada en güzeli boldenon olur ilk kür zaten hem o kadar para vermeye gerek yok 

Tablet steroid pek mantıklı gelmemesiyle birlikte kürden alacağı 4-5 haftalık güç ve verim artışına pek yorum yapamıyorum küre girecek arkadaşın kendi tercihine bırakmak en mantıklısıdır kar/zarar durumunu kendi hesaplaması gerekir 

Detaylı konuşmak gerekirse ilk küründe anabolizansız only testo evet yapabilirsin lakin seni ne derece tatmin eder orası ayrı bir mevzu, benim görüşümü sorarsan endomorf vücut tipine sahipsen ilk küründe klasik testo bolde derim, tablet tercihi sana kalmakla birlikte ilk kürde peptid almanı ben pek önermiyorum fakat kürüne peptid desteği eklersen sonuç daha muazzam olacağından emin olabilirsin, ektomorf vücut tipine sahipsen anabolizan olarak haftayı pek abartmamak kaydıyla görüşüm ( en fazla 10-11 hafta deca) yanında 2 hafta fazladan testo eklersen mantıklı olur deca yarı süresi 15 gündür çünkü. Daha fazla bilgi almak istersen sorabilirsin, yardımcı olabilirim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hüseyin05    1
Deity, 15 saat önce yazdı:

tbol ?

kayhan96, 9 saat önce yazdı:

Tablet steroid pek mantıklı gelmemesiyle birlikte kürden alacağı 4-5 haftalık güç ve verim artışına pek yorum yapamıyorum küre girecek arkadaşın kendi tercihine bırakmak en mantıklısıdır kar/zarar durumunu kendi hesaplaması gerekir 

Detaylı konuşmak gerekirse ilk küründe anabolizansız only testo evet yapabilirsin lakin seni ne derece tatmin eder orası ayrı bir mevzu, benim görüşümü sorarsan endomorf vücut tipine sahipsen ilk küründe klasik testo bolde derim, tablet tercihi sana kalmakla birlikte ilk kürde peptid almanı ben pek önermiyorum fakat kürüne peptid desteği eklersen sonuç daha muazzam olacağından emin olabilirsin, ektomorf vücut tipine sahipsen anabolizan olarak haftayı pek abartmamak kaydıyla görüşüm ( en fazla 10-11 hafta deca) yanında 2 hafta fazladan testo eklersen mantıklı olur deca yarı süresi 15 gündür çünkü. Daha fazla bilgi almak istersen sorabilirsin, yardımcı olabilirim. 

Eyvallah hocam çok teşekkür ederim 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

ilk kürse deca girme forumda sıkıntısını çeken bir sürü arkadaş var önce bi tecrübe et only testo da yapma birşeyler ekle yanına mutlaka boldenon olacaksa kesinlikle 12 haftadan uzun olmalı kürün ben 2. kürümde boldenon ekledim şuan olsa ilk kürde 16+ hafta testo bolde tbol yaparım tertemiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.