Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

velimontana

Dana bolde testo küründe yağ yakımı olur mu?

Önerilen İletiler

velimontana    4
TheShoulder, 3 saat önce yazdı:

250 mg testoda bile olur önemli olan beslenmedir. 

yanii bu kürün yağ yakmaya yardımı olur demi, ama kür sağlam geçsin diye bol bol karbonhidrat yiyiceğimden bir değişiklik olmaz sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4
TheShoulder, 2 saat önce yazdı:

Şöyle diyelim aynı carb naturel şekilde alsan yağlanır su tutarsın ama kür içi ben 800-900-1000 gr basmati yiyorum yağlanmıyorum  hafif sulanıyorum sadece bulk bu yağlanacak sulanacaksın yağ yakımı için carb sınırlamalı  

kür içinde sınır koymamalıyım değil mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4
TheShoulder, 30.11.2018 - 20:36 yazdı:

Yok o da yanlış kademe kademe yükselt ben kürden önce 500 idi 600-700-800-900-1000 sabit şuan 1000 bana fazlaymış örneğin karnım kapandı ama büyüdüö ve kuvvetliyim. Bunun kalıcı kas olup olmadığını definasyonda göreceğiz şuam kollarım 43,5 definasyona 40 kalırsa biz bu işi yanlış yaptık demektir umarım anlatabildim..

ben daha önce bir hamburger üzerinden hesaplamıştım günlük 8-9k kaloriye kadar çıkıyordum, günlük 3000 size az değil mi? tabi birde benimkiler kalitesiz ağır yağlı yiyeceklerdi, kalıcılık ile kalori alımının bir alakası var mı? orasını anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4
TheShoulder, Bir saat önce yazdı:

Kalıcılık diye bir şey imkansız bunu unutalım önce.. günlüğümü yazayım buraya 

100 gr yulaf 6-7 yumurta, tarçın bol bazen kıyma 

250 basmati 200 tavuk

250 basmati 200 tavuk

250 basmati 200 tavuk 

4-5 kutu pirinç patlağı fıstık ezmesi ile muz 

gece yatmadan 2 saat önce 50 gr yulaf 4 yumurta 

arada whey oluyor ofise gelen herhangi bi yemek veya tatlıdan sakınmam abartmadan yerim 

ha kalori değil gr ama çok fark eder gram herkezde böyle düzen imkansız ne bulursak onu yiyoruz :D yukarıdaki senin dediğin kalıcılıktan bahsettim yani kür içinde gelen kür sonrası giden kalıcılık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.