Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

esempati

Sustanon ve boldenon yardımı 5-6 ay

Önerilen İletiler

esempati    0

Uzun bir küre gireceğim bunu sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum kür'ü yazan kişi profesyonellerin ötesinde birisi kendisine güvenim'de tam ne olursa olsun eleştiriye açık olmak başkalarının fikir görüşlerini almakta benim için önemlidir... Sizlerden değerli yorumlarınızı bekliyorum.. Saygılar !!!

Hellas Pharma Boldenon ve Eczane Ürünü Sustanon kurucam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

esempati    0
esempati, 8 dakika önce yazdı:

Uzun bir küre gireceğim bunu sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum kür'ü yazan kişi profesyonellerin ötesinde birisi kendisine güvenim'de tam ne olursa olsun eleştiriye açık olmak başkalarının fikir görüşlerini almakta benim için önemlidir... Sizlerden değerli yorumlarınızı bekliyorum.. Saygılar !!!

Hellas Pharma Boldenon ve Eczane Ürünü Sustanon kurucam

Hellas Pharma Boldenon ve Eczane Ürünü Sustanon vurucam

Pazartesi Çarşamba Cuma 250mg Sustanon Toplam Haftalık 750mg yine Aynı şekildi Pazartesi Çarşamba Cuma Günü 200mg Toplamda 600mg Boldenon kullanıcam
bir ay sonunda yanına ilave olarak danabol yada winstrol ve Clen eklenebilecek gidişata göre şekil alıcak 
2.Ay sonunda ise Sustanon kesilip Testosteron Enanth devam edilecek 4.Ayın sonunda ise Testo enanth yerine Testo C. Kullanılacak
ek olarak günde 2x1proviron ve gün aşırı nolvadex 
Zinco tablet günde birtane
Calcimax tb günde birtane
Multi vitaminlerle destek verilecek
Ve Supplement konbini olacak

YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Hocanı gerçekten çok merak ettim 2 konu açıp aynı şeyi söylüyorsun ayrıca böyle profesyonel bir kişiyse güven bir şeyler öğrenmeye bak derim ;))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

İnanılmaz profesyonellik karşısında ne dememizi bekliyorsun :)

Bu saçma sapan şeyleri size inanılmaz bi sırmış veya "ÇOK GİZLİ KÜR!!!" diye profesyonellik altında yazıyorlar böyle olağan dışı bişey olunca da dikkat çekiyor profesyonel gözüküyor sanırım. Bu işin gizlisi saklısı yok, inanılmaz gizli sırları yok. Kurallar basit, en istikrarlı, en doğru ve en iyi genetiğe sahip olan en iyi görünümü yakalar.

Kür için yorum yapmayacağım tek söyleyeceğim kürde anlamsız şeyler var üstüne düşüp araştırırsan anlamsızlıkları fark edersin; fakat benim fikrim profesyonellikten uzak basitlikten yana olurdu ilk kür mü, ikinci kür mü kaçıncı kür veya form nasıl bilmiyorum ama basit şekilde devam etmekte yarar var. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

Kür ve spor geçmişin hakkında bilgilendirirsen daha iyi yardımcı olabilirler.Ayrıca eğer bu kür senin ilk kürünse 750 mg Sustanon bence fazla,zaten sustanon dalgalanma yapan bir ilaç.Bence onun yerine Enanthate seçebilirsin daha sonra ester değiştireceğin zaman Cypionat düşünebilirsin.Clen yazmışsın Cleni kürün son zamanlarında testo prop yanında masteronla kullanabilirsin kür sonu güzel bir yağ yakımı da sağlamış olursun fakat aklıma takılan bir soru var 2. ay dianabol eklemenin sebebi nedir?eğer dianabol kullanmak istersen kick start olarak kullanman senin için daha iyi..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esempati    0
interfectum, 1 saat önce yazdı:

Kür ve spor geçmişin hakkında bilgilendirirsen daha iyi yardımcı olabilirler.Ayrıca eğer bu kür senin ilk kürünse 750 mg Sustanon bence fazla,zaten sustanon dalgalanma yapan bir ilaç.Bence onun yerine Enanthate seçebilirsin daha sonra ester değiştireceğin zaman Cypionat düşünebilirsin.Clen yazmışsın Cleni kürün son zamanlarında testo prop yanında masteronla kullanabilirsin kür sonu güzel bir yağ yakımı da sağlamış olursun fakat aklıma takılan bir soru var 2. ay dianabol eklemenin sebebi nedir?eğer dianabol kullanmak istersen kick start olarak kullanman senin için daha iyi..

yorumların ve vaktini ayırdığın için çok teşekkür ederim... 3. kürüm olucak amacım kütle artımı dianabolun 2. ay koymasının sebebi arttıştaki ilerlemeye göre değerlendirecek bunu ilk kür olarak baz aldık budan sonra ki kürümde tren olacağını söyledi 2yıla aşkın spor geçmişim var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esempati    0
TheNoahSystem, 2 saat önce yazdı:

İnanılmaz profesyonellik karşısında ne dememizi bekliyorsun :)

Bu saçma sapan şeyleri size inanılmaz bi sırmış veya "ÇOK GİZLİ KÜR!!!" diye profesyonellik altında yazıyorlar böyle olağan dışı bişey olunca da dikkat çekiyor profesyonel gözüküyor sanırım. Bu işin gizlisi saklısı yok, inanılmaz gizli sırları yok. Kurallar basit, en istikrarlı, en doğru ve en iyi genetiğe sahip olan en iyi görünümü yakalar.

Kür için yorum yapmayacağım tek söyleyeceğim kürde anlamsız şeyler var üstüne düşüp araştırırsan anlamsızlıkları fark edersin; fakat benim fikrim profesyonellikten uzak basitlikten yana olurdu ilk kür mü, ikinci kür mü kaçıncı kür veya form nasıl bilmiyorum ama basit şekilde devam etmekte yarar var. 

Vaktini ayırıp değerleri yorumun için teşekkür ederim şöyle diebilrim ki Şuraya türkiyede ki en büyük BB lerden ilk 5 ini yaz desem muhakak onun ismi ilk 3 te olacak kişidir Ayrıca burada hocamın yazdığı programı değiştirmek değil sizlerinde bilgisini alıp kendi bilgi birikimime eklemek istiyorum. Farklı gördüğünüz noktaları keşke açık şekilde ifade etsenizde bi netliğe kavuştursak :) Saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esempati    0
TheKing34, 03.11.2018 - 19:09 yazdı:

Çok profesyonel diyorsun güvenim tam diyorsun,burada neden konu açıyorsun?

Buradakilerle paylaşmak onlarında görüşünü almak kendimede birşeyler katmak istemiş olmak düşününce sebebi o kadarda zor olmasa gerek ? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rippo34    11

Kürü içinde aromataz inhibitörü kesin kullan derim onun dışında karaciğeri korumak için mili thistle nac 900 enginar suyu filan kesin öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esempati    0
Tahir, 28 dakika önce yazdı:

Kürü içinde aromataz inhibitörü kesin kullan derim onun dışında karaciğeri korumak için mili thistle nac 900 enginar suyu filan kesin öneririm 

Değerli yorumların için teşekkür ederim dikkate alıcam dediklerini sağolasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.