Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Superdrol methylestosteron

Önerilen İletiler

Mhmt38    287

İyi günler arkadaşlar. İnternetten roidler ile ilgili araştırma yaparken denk geldim . anapolondan bile daha güçlü olduğu söyleniyor. Ama aromatize olmuyormuş. Bulk küründe etkisi nasıl acaba kullanan var mıdır? Bilgilendirirse sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam ben onu bir ara kafaya takmıştım  tanığım birinde hammadde vardı bana yapcaktı ama konuştuk en az 4-5 kere tren kullan artık steroidden verim alamıyorsan superdrol kullanmaya başla demişti baya ileri düzey ilaç yani  şimdi boldenondan decadan trenden verim alıyorsan ne gerek var superdrole ?  zaten orjinalini bulmak çok zor    

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
büyümehormonu, 57 dakika önce yazdı:

hocam ben onu bir ara kafaya takmıştım  tanığım birinde hammadde vardı bana yapcaktı ama konuştuk en az 4-5 kere tren kullan artık steroidden verim alamıyorsan superdrol kullanmaya başla demişti baya ileri düzey ilaç yani  şimdi boldenondan decadan trenden verim alıyorsan ne gerek var superdrole ?  zaten orjinalini bulmak çok zor    

Valla kütle kazanmak amacıyla anapolon kullanıyorum onda bile tıkandım😀 treni gözüm yemiyo zaten. Bu da satıcımda var bvs marka aynı markanın testosu süper çalıştı. Ama bunun içinde şimdilik erken gibi. Benim amacım büyümek.😀 Nasıl olursa olsun. Beslenmem bile resmen çöplüğe döndü. İskenderler pizzalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Drol ile aralarında fark yok.Kimisi superde daha çok su tutuyor biraz daha büyüyor kimisi drolde.Hem drol kullanıpta yetinemeyen kişinin 100 110 kg lean mass monster olması lazım.Eşi benzeri yok

tarihinde HalfNatty tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
HalfNatty, 9 saat önce yazdı:

Drol ile aralarında fark yok.Kimisi superde daha çok su tutuyor biraz daha büyüyor kimisi drolde.Hem drol kullanıpta yetinemeyen kişinin 100 110 kg lean mass monster olması lazım.Eşi benzeri yok

Hocam teşekkürler yorum için. Drol zatn benim favori ilacımdır. 64 kg başladığım kür serüvenin de 80 kg ye ulaştm sayesinde ama artık ilaç değişikliğine mi gitsem diye düşündüm. Deca yerine bolde drol yerine superdrol gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 18 saat önce yazdı:

Valla kütle kazanmak amacıyla anapolon kullanıyorum onda bile tıkandım😀 treni gözüm yemiyo zaten. Bu da satıcımda var bvs marka aynı markanın testosu süper çalıştı. Ama bunun içinde şimdilik erken gibi. Benim amacım büyümek.😀 Nasıl olursa olsun. Beslenmem bile resmen çöplüğe döndü. İskenderler pizzalar.

hocam testonun hammaddesi ne kadar ? Testosu çalışmayan marka yok en kötü üzerinde 250mg yazıyor içine 100mg koyuyorlar  superdrol bvs olcak iş değil  bulcağınız güvenilir bir adam senin için superdrol yapcak  dediğim gibi şuan deca boldenon trenden verim alabiliyorsan superdrol kullanman çok saçma olur 1den sonra 2 gelir 10 değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
büyümehormonu, 20 dakika önce yazdı:

hocam testonun hammaddesi ne kadar ? Testosu çalışmayan marka yok en kötü üzerinde 250mg yazıyor içine 100mg koyuyorlar  superdrol bvs olcak iş değil  bulcağınız güvenilir bir adam senin için superdrol yapcak  dediğim gibi şuan deca boldenon trenden verim alabiliyorsan superdrol kullanman çok saçma olur 1den sonra 2 gelir 10 değil

Daha farklı testolarda kulladm şu an balkan kullanıyorum bvs de çok iyiydi. Zaten superdrol da kesme de kullanılıyomuş daha çok. Onun için anadrol forever 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.