Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Atalay

Yurtdışından kargo ile ürün getirtmek

Önerilen İletiler

Atalay    86

Özellikle tecrübeli arkadaşlara sormak istediğim bir konu var. Eroids.com'da "TOP SELLER" statüsünde yer alan ve yorumlarında güvenilirlik puanı %95 üzerinde olan popüler siteler var. Bunlardan bazıları ile iletişime geçtiğimde Türkiye'ye de gönderi yaptıklarını ve özel paketlemeleri sayesinde herhangi bir gümrük problemi olmadan yollandığını söylüyorlar. Hatta bazıları ürün gümrükte takılırsa tekrar gönderim yapma taahhütü dahi veriyor.

Özetle; konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Hiç benzer bir yöntemle ürün getirteniniz oldu mu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

Ayni konuyu gecen sene ben de acmistim yurtdisinda yasarken top saticilardan ikisiyle yuklu miktarlarda alisveris yaptim ama ab icine gonderim aldim hep. Guzel paketleme yapiyorlar fakat yaptiklari paketleme de turk gumrugunden gecmez. Adam urunleri baska biseymis gibi paketliyor makina paketlemesiyle ama paketledigi sey de turk gumrugune gore yasak :). 300-400 lira riske edip deneyebilirsin fakat gececegini dusunmuyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.275

Sonu hüzünle gerçekleşebilecek bir durum faturayı farklı kesiyorlar vs gibi yöntemler uygulanıyor ama mutlaka açıyorlar paketleri ve doktor reçetesi ile teslim alınması gerekiyor bu durumda ki yasaklı ürünlerse direk yok ediliyor zaten. Supplement vb gibi ürünlerde ise 1 veya 2 adet getirilebilir ama 3 ve üstü ticarete giriyor diye yine önüne geçiyorlar diye biliyorum çok meşakkatli ve sorunlu bir süreç.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Tamamen şans diyebiliriz. bbcom dan supplement almıştım gümrükten geri döndü mail ile iletişime geçip kargo ücreti dışında iade almıştım fakat takılmadan ürünleri eksiksiz eline geçenlerde var tabii 

@Loving hocam bilgi güncel midir yani 1 2 taneye izin verildiği?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
xeaven, Bir saat önce yazdı:

Ayni konuyu gecen sene ben de acmistim yurtdisinda yasarken top saticilardan ikisiyle yuklu miktarlarda alisveris yaptim ama ab icine gonderim aldim hep. Guzel paketleme yapiyorlar fakat yaptiklari paketleme de turk gumrugunden gecmez. Adam urunleri baska biseymis gibi paketliyor makina paketlemesiyle ama paketledigi sey de turk gumrugune gore yasak :). 300-400 lira riske edip deneyebilirsin fakat gececegini dusunmuyorum

"Stealth Packaging" dedikleri o zaman bu bahsettiğin farklı ürün olarak paketleme :) Baya mantıklı baktığında ama Türk gümrüğünde neye izin verilir, neye izin verilmez detay bilgim yok açıkçası. Bir gümrükçü bulmaya çalısıyorum bilgi edinmek için. 

Bir de şeyi duymuştum yani %100 kontrol yok, random bir kontrol yapılıyor gibisinden ama ne kadar doğru bilmiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
Atalay, 1 dakika önce yazdı:

"Stealth Packaging" dedikleri o zaman bu bahsettiğin farklı ürün olarak paketleme :) Baya mantıklı baktığında ama Türk gümrüğünde neye izin verilir, neye izin verilmez detay bilgim yok açıkçası. Bir gümrükçü bulmaya çalısıyorum bilgi edinmek için. 

Bir de şeyi duymuştum yani %100 kontrol yok, random bir kontrol yapılıyor gibisinden ama ne kadar doğru bilmiyorum. 

%100 kontrol yok evet fakat tüm ürünler xraye giriyor diye biliyorum ayriyetten paket üzerinde ürünlerin ne olduğuna da bakılıyor ben 3-4 senedir supplement geçiren kimseyi duymadım hatta türkiyedeki ev adresime yurtdısından esyalarımı yollarken 2 paket te protein tozu koymuştum o kutuyu açıp tozları ayırmışlar gümrükte doktor recetesi ve ürünlerin faturalarını istediler. Özellikle bu sporcu ürünleri konusunda gümrük inanılmaz sıkı diye tahmin ediyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TAMAMEN KUMAR, kuzenim telefon aldı kendine çinden sorunsuz geldi :) ben suplament olarak hint ginsengi kapsülü aldım geçmedi gümrükten :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.275
M4jeste, 2 saat önce yazdı:

Tamamen şans diyebiliriz. bbcom dan supplement almıştım gümrükten geri döndü mail ile iletişime geçip kargo ücreti dışında iade almıştım fakat takılmadan ürünleri eksiksiz eline geçenlerde var tabii 

@Loving hocam bilgi güncel midir yani 1 2 taneye izin verildiği?

Yani yıllar öncesi benim kulağıma gelen bilgiydi o 3 ve üzeri adet konusu sitelerine girip kontrol edilmeli. 1,2 tane elbette amazon ebay vs normal elktronik veya supp konusunda bende alışveriş yapmıştım ama yıllar öncesinde tabi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.