Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MertAlii

Kür tavsiyesi

Önerilen İletiler

MertAlii    2

Merhaba Küre girmeye karar verdim ama ne kürüne gireceğime karar veremedim Bulk mı definasyon mu tavsiye edersiniz fotoğraflara göre

9D2E0D79-7F7C-458C-B1E1-A3C67EE35254.jpeg 4D05669B-56AB-4420-81C1-61ECAF4ABBCE.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Atalay    86

Bence yağ oranını biraz daha düşürüp, temiz bir Bulk kürü yaparsan güzel olur. Ben de senin yağ oranlarındayken definasyon mantığında bir uygulama yaptım (Testo P. + Oxan) ancak pek verim alamadım tabi bazı özel problemler nedeniyle beslenme ve antrenmanda eksikler olmuştu. Ancak yine de keşke doğal devam edip sonra Bulk yapsaydım diyorum şimdi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertAlii    2
M4jeste, 6 saat önce yazdı:

kür değilde güzel bi diyet gider. yaş..?

20 yaş küre girmeyi kafaya taktım tavsiyeni var mı

Atalay, 2 saat önce yazdı:

Bence yağ oranını biraz daha düşürüp, temiz bir Bulk kürü yaparsan güzel olur. Ben de senin yağ oranlarındayken definasyon mantığında bir uygulama yaptım (Testo P. + Oxan) ancak pek verim alamadım tabi bazı özel problemler nedeniyle beslenme ve antrenmanda eksikler olmuştu. Ancak yine de keşke doğal devam edip sonra Bulk yapsaydım diyorum şimdi. 

Ben beslenmeyi biraz daha iyi yapabiliyorum ama kür arıyorum kime sorsam bilgisizce tavsiye veriyor bende sizden tavsiye almak istedim yağlı bi vücüt tipim var ve zor gelişiyor 11 Aydır bunu yapabildim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
MertAlii, 3 dakika önce yazdı:

20 yaş küre girmeyi kafaya taktım tavsiyeni var mı

MertAlii, 1 dakika önce yazdı:

Ben beslenmeyi biraz daha iyi yapabiliyorum ama kür arıyorum kime sorsam bilgisizce tavsiye veriyor bende sizden tavsiye almak istedim yağlı bi vücüt tipim var ve zor gelişiyor 11 Aydır bunu yapabildim.

11 ayda fotoğraflardaki gibiysen ciddi eksiğin var arkadaşım. kafaya takmış olman bunu değiştirmiyor. %15 üzerinde gireceğin hiçbir kür sana fayda getirmeyecek beklentini kesinlikle karşılamayacak o yüzden ilk hedefin beslenmeni düzene sokup %12-13 yağ oranına inmek olmalı ki hem kürden verim al hemde kür bittikten sonra kazançlarını koruyabil. düzene soktuğun beslenme kür içinde seni maksimum büyüterek, alman gereken mikro ve makroları öğrenmiş olacağın için kür sonundaki kaybın da minimum olur. bu şekilde ne düzgün bir gelişim sağlayabilirsin nede ilacı kestikten sonra onu koruyabilirsin. bilgisizce tavsiye verenleride dinleme ve kendi bilgi eksikliğini de kapat. bu şekilde girdiğin kür = paranı çöpe atmak ;) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertAlii    2
M4jeste, Bir saat önce yazdı:

11 ayda fotoğraflardaki gibiysen ciddi eksiğin var arkadaşım. kafaya takmış olman bunu değiştirmiyor. %15 üzerinde gireceğin hiçbir kür sana fayda getirmeyecek beklentini kesinlikle karşılamayacak o yüzden ilk hedefin beslenmeni düzene sokup %12-13 yağ oranına inmek olmalı ki hem kürden verim al hemde kür bittikten sonra kazançlarını koruyabil. düzene soktuğun beslenme kür içinde seni maksimum büyüterek, alman gereken mikro ve makroları öğrenmiş olacağın için kür sonundaki kaybın da minimum olur. bu şekilde ne düzgün bir gelişim sağlayabilirsin nede ilacı kestikten sonra onu koruyabilirsin. bilgisizce tavsiye verenleride dinleme ve kendi bilgi eksikliğini de kapat. bu şekilde girdiğin kür = paranı çöpe atmak ;) 

Beslenme anlamında hiç bi sorun yok düzenli en az 120 gr proteinin alıyorum günlük genetik olarak kötü vücüt tipim 3 ay boyunca şekeri kestim ama gene çok bi kilo veremedim çünkü eskiden çok kiloluydum kolay kilo alıyorum ondan dolayı ilk Kürüm değil bi kere girdim fakat dolandırıldım 5 hafta küre soktu beni geliştim fakat geri eridi gitti

Sadece ne kürü gireceğimi bilmiyorum tavsiye bekliyorum sizden.

MertAlii, 11 dakika önce yazdı:

Beslenme anlamında hiç bi sorun yok düzenli en az 120 gr proteinin alıyorum günlük genetik olarak kötü vücüt tipim 3 ay boyunca şekeri kestim ama gene çok bi kilo veremedim çünkü eskiden çok kiloluydum kolay kilo alıyorum ondan dolayı ilk Kürüm değil bi kere girdim fakat dolandırıldım 5 hafta küre soktu beni geliştim fakat geri eridi gitti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
MertAlii, 3 saat önce yazdı:

Ne kullanmıştın acaba? 5 haftalık bir kür zaten kalıcı bir şey kazandırmayacaktır.

Öncelikle şimdilik Deca, Trenbolone gibi ilaçları düşünmemelisin, tavsiye eden olursa da dikkate alma. Ben illa yapacağım diyorsan da sadece Testo ile bir kür olabilir, 10-12 hafta kadar.  Haftalık 500mg Test. Enanthate. Kick-start amaçlı Danabol ekleyebilirsin 3-4 hafta 30mg örneğin.. Ayrıca kür öncesinde PCT için iyice araştırmanı yapar ve gerekebilecek ürünleri küre başlamadan önce temin edersen ilerisi için kafan daha rahat olur.

Ama tekrar diyorum; bence biraz daha doğal devam et, 11 ay VG için uzun bir süre değil. Nereden biliyorsun dersen aynı hatayı ben de yaptım oradan biliyorum. Ha ne oldu, merakımı gidermiş oldum. Sadece Testo kullanmanın bir mucize olmadığını anladım. 1 ay beslenmeyi, antrenmanı bırak vücut çöp.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertAlii    2
Atalay, 31 dakika önce yazdı:

Ne kullanmıştın acaba? 5 haftalık bir kür zaten kalıcı bir şey kazandırmayacaktır.

Öncelikle şimdilik Deca, Trenbolone gibi ilaçları düşünmemelisin, tavsiye eden olursa da dikkate alma. Ben illa yapacağım diyorsan da sadece Testo ile bir kür olabilir, 10-12 hafta kadar.  Haftalık 500mg Test. Enanthate. Kick-start amaçlı Danabol ekleyebilirsin 3-4 hafta 30mg örneğin.. Ayrıca kür öncesinde PCT için iyice araştırmanı yapar ve gerekebilecek ürünleri küre başlamadan önce temin edersen ilerisi için kafan daha rahat olur.

Ama tekrar diyorum; bence biraz daha doğal devam et, 11 ay VG için uzun bir süre değil. Nereden biliyorsun dersen aynı hatayı ben de yaptım oradan biliyorum. Ha ne oldu, merakımı gidermiş oldum. Sadece Testo kullanmanın bir mucize olmadığını anladım. 1 ay beslenmeyi, antrenmanı bırak vücut çöp.

5 hafta boyun enanthat,Deca,danabol kullandım Pct olarak başlamadan almayın planlıyorum proviron multivitamin felan bide merak ettim sizce definasykn kürüne mi ihtiyacım var benim bulk mu tek merakım bu şuan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
MertAlii, 13 saat önce yazdı:

2 erkek ikiz kardeş, doktorlar bunlar yabancı bi ülkeydi hatırlamıyorum, test amaçlı uzun soluklu bi diyet yapıyorlar biri şekeri" diğeri yağı" tamamen kesiyor ve her ikiside istediği sonuca ulaşamıyor. önemli olan dengeli bilinçli beslenmek. biraz eski bi çalışma bu eğer bulursam atarım, aramızda hatırlayanlarda vardır gerçi.

hala ilaç tavsiyesi beklemen çok garip ben mi anlatamıyorum sen mi anlamıyorsun. beslenmen düzenliyse antrenmanlarını düzenle kardiyonu düzenli yap yağ oranını önce bi dediğim seviyeye çek. illa ben ilaçla inicem diyorsan fragment clen oxa kullan kardeşim. Burak hoca ile irtibata geç temin doz vs. konularda sana yardımcı olur. @Loving

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertAlii    2
M4jeste, 4 saat önce yazdı:

2 erkek ikiz kardeş, doktorlar bunlar yabancı bi ülkeydi hatırlamıyorum, test amaçlı uzun soluklu bi diyet yapıyorlar biri şekeri" diğeri yağı" tamamen kesiyor ve her ikiside istediği sonuca ulaşamıyor. önemli olan dengeli bilinçli beslenmek. biraz eski bi çalışma bu eğer bulursam atarım, aramızda hatırlayanlarda vardır gerçi.

hala ilaç tavsiyesi beklemen çok garip ben mi anlatamıyorum sen mi anlamıyorsun. beslenmen düzenliyse antrenmanlarını düzenle kardiyonu düzenli yap yağ oranını önce bi dediğim seviyeye çek. illa ben ilaçla inicem diyorsan fragment clen oxa kullan kardeşim. Burak hoca ile irtibata geç temin doz vs. konularda sana yardımcı olur. @Loving

Dediğini gibi beslenmeyi düzene sokup öyle devam Edicem yardımcı olduğunu için çok teşekkür ederim 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.