Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

arkeo9801

Kür içi mct kan testi değerlerim

Önerilen İletiler

arkeo9801    0

Saygıdeğer hocalarım ve abilerim ilk kürümdeyim 4.hafta bitti ve ürünlerin sahte olup olmadığı ile ilgili vücudumdan çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi almak istiyorum

20yaşındayım ilk kürüm

500mg testo enanthat 12hafta

400mg deca 10hafta

30mg danabol 6hafta

kür içi koruyucu olarak

100mg çinko-1000 mg c vitamini - multivitamin - 2günde 1yarım tablet arimideks - 2000mg omega 3 - 2günde bir benexol kullanıyorum

Bağkurum ödenmediğinden ve devlet hastanelerinde testi yaptırmak çok zor olduğundan özelde maddiyatım yettiği kadarı ile yaptım değerleri yazıyorum tecrübeli hocalarımın yorumlarını bekliyorum

TSH 1,6491 ortalama değer 0.35-4.94

LH 0.04 ortalama değer 1,14-8.75

prolaktin 12.49 ortalama değer 3.46-19.4

total testo > 13.50 ortalama değer 2.27-10.3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yabgu    27

4 hafta bitmiş ve total testo 13.50 ise malesef ilaçlar sahte fakat kullandığın dbol orjinal, çünkü lh sıfırlanmış.

birde ürünlerin markası nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
Yabgu, 26 dakika önce yazdı:

4 hafta bitmiş ve total testo 13.50 ise malesef ilaçlar sahte fakat kullandığın dbol orjinal, çünkü lh sıfırlanmış.

birde ürünlerin markası nedir ?

ilaçlar sahteyse testo nasıl referans değerin üstünde oluor ? sahte deil underdose diyebilriiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
fvx, 2 dakika önce yazdı:

ilaçlar sahteyse testo nasıl referans değerin üstünde oluor ? sahte deil underdose diyebilriiz 

Referans değeri adı üstünde referanstır. Sağlıklı bir bireyde olması gereken ortalama dozajları ifade eder... Bunun yukarı yada aşağısı olamaz demek değildir. Düzenli kırmızı et tüketim, spor, çinko gibi takviyeler ile referans değerinin yukarısına biraz olsun çıkılabilir..

500mg testo vuran birinin 4.cü haftasında total testosteron 13.50 çıkıyor ise ilaç çalışmıyordur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
Yabgu, 1 dakika önce yazdı:

Referans değeri adı üstünde referanstır. Sağlıklı bir bireyde olması gereken ortalama dozajları ifade eder... Bunun yukarı yada aşağısı olamaz demek değildir. Düzenli kırmızı et tüketim, spor, çinko gibi takviyeler ile referans değerinin yukarısına biraz olsun çıkılabilir..

500mg testo vuran birinin 4.cü haftasında total testosteron 13.50 çıkıyor ise ilaç çalışmıyordur.

anlataıorum galiba  , vücut üretmediği halde nasıl referans değerin üstünde o zman testo 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
fvx, 2 dakika önce yazdı:

anlataıorum galiba  , vücut üretmediği halde nasıl referans değerin üstünde o zman testo 

bu detayı atladım hocam ben.. özür diliyorum:) dediğiniz gibi ilacın dozajı çok az.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arkeo9801    0

İlaçlar underdose olduğundan şüpheleniyordum bende ürünlerin hepsi balkan  pharma fakat ürünlerin yarısı bu şekilde diğer yarısında testoyu gamma pharma yolladı satıcım onuda denicem o da underdose olursa forumdaki loving hocamdan ürünleri temin  edeceğim peki şöyle birşey yapsam olabilirmi şu günden itibaren danabol kullanmadan ürünleri temin edince  12 hafta enanthat 10hafta deca kullansam çok bir sıkıntı olur mu

tarihinde arkeo9801 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

dediğin şekilde devam et 4 hafta sonra bir ölçüm daha yaptırabilirsen cok iyi olur , uzun esterli ilaçlar çünkü şuan gözüken şey ilaçların çalıştığı ama ne kadar çalıştığı 4 hafta sonra net belli olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arkeo9801    0

Nasıl yani hocam elimdeki balkan enanthat bitti gamma pharma testo var onu vurmaya başlayacam 4hafta sonra bir daha testoyumu ölçtüreyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arkeo9801    0

Saygıdeğer hocalarım biraz önce hastaneyle konuştum testo değerimin 13.5değil 13.5dan fazla olduğunu söylediler onların makinesinin en fazla 13ü gördüğünü söylediler bir doktorada danıştım o 13.5değil 15de olabilir 20de 30da dedi bu konuyu daha önce yaşayan var mı böyle birşeyin ihtimali varmı yorumlarınızı bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
arkeo9801, 2 dakika önce yazdı:

Saygıdeğer hocalarım biraz önce hastaneyle konuştum testo değerimin 13.5değil 13.5dan fazla olduğunu söylediler onların makinesinin en fazla 13ü gördüğünü söylediler bir doktorada danıştım o 13.5değil 15de olabilir 20de 30da dedi bu konuyu daha önce yaşayan var mı böyle birşeyin ihtimali varmı yorumlarınızı bekliyorum

evet var böle bişey senin ilaçlarda sorun yok sen devam et kürüne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.