Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tren

Trenbolon kürü sonrası 2.Küre hazırlık

Önerilen İletiler

Tren    7

Değerli hocalarım ve arkadaşlarım malesef kürümün ilk 5 haftasında aldığım ilaçlar sahte çıkmıştı bende kürü bitirmedim güvenilir bir satıcıdan ürün temin ederek bir 8 hafta daha kür yapmak istedim.şuan 6. Haftadayım kaldı 2 haftam.test sonuçlarım güzeldi. Sormak istediğim soru bir sonraki kürde ne girmeliyim. İlk kürüm sustanon primabol kürüydü ve bilinçsiz şekilde ikinci küre tren girdim. Birçok kişi trenden başkası artık seni geliştirmez mecburi trenin ve testonun oranlarını arttıracaksın dedi sizce bu doğrumu . Haftalık 500 testo enanth 400 tren enant kullandm . 2. Kür için herkezin fikrini bilmek isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aziz    42

Söylenenlerin gerçekliği yok  Dozaj arttırımı öyle çocuk oyuncağı değil herkesin üstesinden gelebilecek birşeyde değil 

Tren kürü yaptın diyelim bir sonraki küründe deca veya boldenon kullanabilirsin çokta güzel adele eklersin 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
Aziz, 7 saat önce yazdı:

Söylenenlerin gerçekliği yok  Dozaj arttırımı öyle çocuk oyuncağı değil herkesin üstesinden gelebilecek birşeyde değil 

Tren kürü yaptın diyelim bir sonraki küründe deca veya boldenon kullanabilirsin çokta güzel adele eklersin 

bende böyle düşünüyorum, fakat saglıkçı olduğum için sadece kafamı karıştıran birşey var. mesela ağrı kesici veya antibiyoktikler bile aynı dozajda hastaya uygulandığında bir süreden sonra hastadaki ağrı ve iltahabı azaltmıyor dozajları yükseltmek gerekiyor. Aceba steroidlerde vucütta böyle bir etkiye sahip mi , aynı dozajlarda uygulanan kürler sürekli kas kütlesinde artışa sebep olurmu ? Bu nereye kadar böyle gider muammadayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
Tren, 41 dakika önce yazdı:

bende böyle düşünüyorum, fakat saglıkçı olduğum için sadece kafamı karıştıran birşey var. mesela ağrı kesici veya antibiyoktikler bile aynı dozajda hastaya uygulandığında bir süreden sonra hastadaki ağrı ve iltahabı azaltmıyor dozajları yükseltmek gerekiyor. Aceba steroidlerde vucütta böyle bir etkiye sahip mi , aynı dozajlarda uygulanan kürler sürekli kas kütlesinde artışa sebep olurmu ? Bu nereye kadar böyle gider muammadayım.

Kas kütlesinde artış olur Tabiki dozaj arttırımı yarar sağlar fakat amatör sporcuların işi değil 

Piyasadaki ilaçların bir çoğu vaat edilen dozajların çok altında tabi buda yüksek dozajlara çıkılırsa daha yarar sağlar mantalitesini doğuruyor

Trenbolone gibi sağlam bir ilacı yeri geldimi profesyonel sporcuların bile sabit dozajda kullandığını biliyorum

Hatta bazen anabolik kullanmayıp sadece testosteron ve insülin ile bulk yaptığınıda

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7

İnsülin ile yapılar kürleri bende bizzat yapan birinden duydum nazar degmesin çok güzel kütlesi vardı . Şeker tükettiğini fakat insülin iğnesiyle şekeri baskıladığını anlatmıştı , peki ya karaciğerin dedigimde ise ? Gömüyorum milk thistle ve brokoliyi tertemiz oluyor demişti tabi aynı konudan bahsediyorsak . İşin özü ben 3. Kürümde treni kombinime düşük oranlarda ekleyeceğim , seninde üstüne bastığın bir nokta olan vaad edilen dozajlar konusundada türk eczanelerine güvenerek sustanon 750 mg,  500 mg boldenon yahut boldenon yerine 600 mg primanolan ve 200 mg tren ve ilk 6 hafta son kürümdeki diananol miktarı olan günlük 30 mg ı 50 yahut 60 a çıkarıp dene gör politikası uygulayacağım . İyimidir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42

Her ne kadar kür boyunca sabit dozaj savunsamda ufak dokunuşlar yapılabilir 

Sustanon biraz hırpalayan bir ilaç 750 nin üstüne çıkmamanı öneririm zaten 750 mg ile adele koyamayan adam varsa  ilaç işini bıraksın

Dianabol 40-50 mg yeterli diye düşünüyorum

Kür çizelgesine göre boldenon daha iş görür

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
Aziz, 3 dakika önce yazdı:

Her ne kadar kür boyunca sabit dozaj savunsamda ufak dokunuşlar yapılabilir 

Sustanon biraz hırpalayan bir ilaç 750 nin üstüne çıkmamanı öneririm zaten 750 mg ile adele koyamayan adam varsa  ilaç işini bıraksın

Dianabol 40-50 mg yeterli diye düşünüyorum

Kür çizelgesine göre boldenon daha iş görür

Aynen kardeşim haklısın , bir doktorun tezinde okumuştum yanılmıyorsam , tüm steroidler tekrar kullanımlarında dozaj arttırılmazsa alınacak verim düşebilmekte diyordu , tabi bu noktada seninle katılmıyoruz buna . Ama sustanon için yapılan testlerde her defasında en az kayıpla işini layıkıyla yapıyor yazmıştı.  parantez içindede haftalık bir gramı asla geçme yazmıştı. Daha önceki kürümde haftalık 500 mg kullanmıştm bu seferde 750 sustanon yapayım , yanınada dediğin gibi 500 boldenon 40-50 mg dianabol ile sustanondaki kısa esterinde  çabucak devreye girmesiyle ilk haftalar iyi bir patlamayla başlarım tek muamma ve 200 mg tren enantat veya kısa ester tren acetat ekleyeyim mi bilemedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
Tren, 13 dakika önce yazdı:

Aynen kardeşim haklısın , bir doktorun tezinde okumuştum yanılmıyorsam , tüm steroidler tekrar kullanımlarında dozaj arttırılmazsa alınacak verim düşebilmekte diyordu , tabi bu noktada seninle katılmıyoruz buna . Ama sustanon için yapılan testlerde her defasında en az kayıpla işini layıkıyla yapıyor yazmıştı.  parantez içindede haftalık bir gramı asla geçme yazmıştı. Daha önceki kürümde haftalık 500 mg kullanmıştm bu seferde 750 sustanon yapayım , yanınada dediğin gibi 500 boldenon 40-50 mg dianabol ile sustanondaki kısa esterinde  çabucak devreye girmesiyle ilk haftalar iyi bir patlamayla başlarım tek muamma ve 200 mg tren enantat veya kısa ester tren acetat ekleyeyim mi bilemedim

Sustanon ile tren acetat güzel çalışır 300 mg yapabilirsin  Dianabol kullanmadaki amaç güç kuvvet kazanmak içinse kullan eğer öyle değilse çıkarmanı öneririm daha lean olarak büyü psikolojik olarak pozitif etkisi olur 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7

Aynen acetat mantıklı , daha parçalı bir görünüme katkı sağlar. Aslında dianabolun çabucak kilo aldırması ilk haftalardaki verdigi hacim hoşuma gidiyor :) birde kürüme nakit durumuna göre gaba ekleyeceğim , en son kullanan arkadaşım içim yanıyor diye acile kaldırılsada çok merak ediyorum gelişime yüzde 30 katkı verir diyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
Tren, 5 dakika önce yazdı:

Aynen acetat mantıklı , daha parçalı bir görünüme katkı sağlar. Aslında dianabolun çabucak kilo aldırması ilk haftalardaki verdigi hacim hoşuma gidiyor :) birde kürüme nakit durumuna göre gaba ekleyeceğim , en son kullanan arkadaşım içim yanıyor diye acile kaldırılsada çok merak ediyorum gelişime yüzde 30 katkı verir diyorlar.

Hiç kullanmadığım için hakkında pek bilgim yok 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.