Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

devildriver

Kür planlaması ( sonunda )

Önerilen İletiler

devildriver    3
JrRommel, 19 dakika önce yazdı:

B kompleks benexol olacak sanırım. Belki proviron testo hızlı bağlansın diye düşünülebilir bir 4 5 hafta 1 tablet ama proviron tuhaf bir ilaç işe yarıyor diyeni de yaramıyor diyeni de fazla bence tüm zaman kullanılmamalı 5 6 haftada testo tam vücuda bağlanıyor çünkü... Nac600 veya milk thistle ikisinden biri tercih edilebilir ikisine bence gerek yok bu kürde. Kimisi pctde daha yararlı diyor ama ben ester C kullanıyorum bence işe yarıyor özellikle bu soğuk havalarda işlenmiş bir c vitamini olduğu için ester c ; hasta olmamızı da engeller gibi geliyor. Uyumakta güçlük çekiyorsanız ben çeken bir kardeşinizim zma önerebilirim. Bence mctden daha önemli şey de beslenme. Steroid kullanırken forumda da muhakkak denk geleceksiniz herkes 4000 5000 6000 kalorilerden bahsediyor bulk dönemlerinde. Normalde zaten alman gerekenden 500 600 700 fazla kalori alsan direk göbeğe gitmeye başlar :D , korkmayın özellikle karbonhidrat olarak ekmekten korkmayın ama ben şahsen beyaz ekmek yerine kepekli veya o paket ekmeklerden almaya çalışıyorum çavdarlı buğdaylı falan... Şeker tuz kesin hani yemek yapılırken atılan harici ben de kullanmıyorum şeker tuz. Zaten dediklerimin bir çoğunu biliyorsunuzdur yine de yazdım aklıma gelen ne var ise :)

çok teşekkür ederim ciddi anlamda çok kapsamlı bilgiler edindim sizden. şu an bemiks kullanıyorum ama benexol içerik bakımından daha dolgun sanırım. zma ve c vitaminini mct olarak yazmadım ama kullanacağım. multi vitaminim var ekstra. kreatin, whey, glutamin de hazır. onun haricinde yemek konusunda iş yerinde biraz imkan bulamasamda boş olduğum anlarda yiyebilecek şekilde öğünler hazırlamayı düşünüyorum. fıstık ezmesi kepek ekmeği falan. iş yerinde her zaman et olmadığı için etimi hazırlayacağım evden. yemek konusunda iyi plan yapmam lazım işimden dolayı aksatmak istemiyorum. kür döneminin verimli geçmesi lazım. 😀 antrenman programım hazır beslenme programını da düzenlersem tamamdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JrRommel    259

Alkol yoksa her türlü verimli geçer , bende alkol olmasına rağmen çok güzel geçiyor :D . 27 (ya da o aralıklarda) olan kolum 35 şu an 12. haftadayım Belim 95di 90 oldu şimdi 92 civarları diye tahmin ediyorum. Omuz 107di 122.5 şu an (123 diyebiliriz :D ) . Ki kimse ilk kürden hulk olmaz olamaz diye düşünüyorum. Öyle olsa herkes bir kür yapar üçgen üçgen dolaşır. Ben solucan alkol göbeği olan bir adamdım şu an iyiyim daha da iyi olucam kür sonuna doğru umarım. He bir de spora gitmeden önce araya 1 1.5 saat koyun yemekten sonra o vakit geçmeyince normalde kaldırabileceğinizden daha ağır ağırlıklar kaldırdığınızdan o mide dolu olunca yemekler ağza geliyor basınç oluyor :D . Supplementları da yemeğin yerine asla koymayın 3 öğün + ara öğünlü yemeye özen gösterin. Bu arada ne demek her zaman. Ben çömez adamım daha neler bilen insanlar var forumda. Benimkiler okunarak öğrenilen şeyler hemen hemen hepsi :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
JrRommel, 14 dakika önce yazdı:

Alkol yoksa her türlü verimli geçer , bende alkol olmasına rağmen çok güzel geçiyor :D . 27 (ya da o aralıklarda) olan kolum 35 şu an 12. haftadayım Belim 95di 90 oldu şimdi 92 civarları diye tahmin ediyorum. Omuz 107di 122.5 şu an (123 diyebiliriz :D ) . Ki kimse ilk kürden hulk olmaz olamaz diye düşünüyorum. Öyle olsa herkes bir kür yapar üçgen üçgen dolaşır. Ben solucan alkol göbeği olan bir adamdım şu an iyiyim daha da iyi olucam kür sonuna doğru umarım. He bir de spora gitmeden önce araya 1 1.5 saat koyun yemekten sonra o vakit geçmeyince normalde kaldırabileceğinizden daha ağır ağırlıklar kaldırdığınızdan o mide dolu olunca yemekler ağza geliyor basınç oluyor :D . Supplementları da yemeğin yerine asla koymayın 3 öğün + ara öğünlü yemeye özen gösterin. Bu arada ne demek her zaman. Ben çömez adamım daha neler bilen insanlar var forumda. Benimkiler okunarak öğrenilen şeyler hemen hemen hepsi :D

ben çok alkol tüketen bir insan değilim anca özel günlerde ancak en büyük sorunum sigara. çok içmesem bile içiyorum son 2 senenin 1 senesi içmememe rağmen son 6 aydır yine başladım ama onu da bırakacağım kür öncesi asıl beni düşündüren de o aslında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Tren akciğerlerde çözüldüğü için belki sigarada sorun yapar. Bende sigara yok nargile var, onu da 1 aydır kestim. Yani ilaçların çalışmasına etkileşimi olmaz sigaranın da cardioya falan negatif etkisi olur diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
JrRommel, 11 dakika önce yazdı:

Tren akciğerlerde çözüldüğü için belki sigarada sorun yapar. Bende sigara yok nargile var, onu da 1 aydır kestim. Yani ilaçların çalışmasına etkileşimi olmaz sigaranın da cardioya falan negatif etkisi olur diye düşünüyorum

önemli bir konu aslında. sigara zaten yeterince zararlı ama steroid ile bir etkileşimi var mı bilmiyorum. sadece sigaradan kaynaklı kalp sorunlarını steroid arttırabilir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Alkol daha çok baskı yapıyor kalbe diye biliyorum. Ağırlıktan çok dediğim gibi cardio performansını etkiler. He belki bir garip hisseder bırakmanızda neden olursa ne güzel bir bahane olur :D . Benim çevremdeki çoğu kişi bırakamadığından sırf üşensin de iki tane daha az içsin diye sarma içiyor , tütünü nedir ne değildir bilmiyorum bazıları tütünü kötü hayatta sarıp içmem diyor ama bilemiyorum , zevkler renkler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
JrRommel, 7 dakika önce yazdı:

Alkol daha çok baskı yapıyor kalbe diye biliyorum. Ağırlıktan çok dediğim gibi cardio performansını etkiler. He belki bir garip hisseder bırakmanızda neden olursa ne güzel bir bahane olur :D . Benim çevremdeki çoğu kişi bırakamadığından sırf üşensin de iki tane daha az içsin diye sarma içiyor , tütünü nedir ne değildir bilmiyorum bazıları tütünü kötü hayatta sarıp içmem diyor ama bilemiyorum , zevkler renkler...

sigara benim için keyif işi aslında çok içen biri değilim. bazen 3-4 gün içmem bile. alkolü de çok tüketmediğim için steroid kullanılan dönemde kalp konusundaki yan etkilerini pek araştırmadım.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3

arkadaşlar testo e kürüne gireceğim ama bugün bir eczacı tanıdığımdan bana  nolvadex ve arimidex temin edebileceğini söyledi. bunun yanında sustanonda getirebileceğini söyledi. sustanon uzun esterli olduğu için pek tercih etmek istemiyorum ama kafamı da bir miktarda karıştırdı sonuçta eczane ürünü. düşünceleriniz nelerdir bu konuda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
devildriver, 7 saat önce yazdı:

arkadaşlar testo e kürüne gireceğim ama bugün bir eczacı tanıdığımdan bana  nolvadex ve arimidex temin edebileceğini söyledi. bunun yanında sustanonda getirebileceğini söyledi. sustanon uzun esterli olduğu için pek tercih etmek istemiyorum ama kafamı da bir miktarda karıştırdı sonuçta eczane ürünü. düşünceleriniz nelerdir bu konuda

Sustanon uzun esterli degil. İcinde 2-3 gunde yarılanan ester de var. Sustanon kullanıp memnun kalmayan pek gormedim guzel bi alternatif

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
oguzdalkilic, 10 saat önce yazdı:

Sustanon uzun esterli degil. İcinde 2-3 gunde yarılanan ester de var. Sustanon kullanıp memnun kalmayan pek gormedim guzel bi alternatif

uzun esterden kastım dediğin gibi uzun kısa esterler karışık olarak mevcut. ama uzun esterlerin yarılanması testo enantata göre 6-7 gün daha fazla. ilk kür için tercih edilebilir bir alternatif ise düşüneceğim bu seçeneği.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.