Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mucoo

Testo e.-Bolde-tren e. sizce nasl kür ?

Önerilen İletiler

Mucoo    36

İkinci kurm olcak ilkte 500 mg testo bolde girdm 40 mg danabol

2. Kurumu agr girmek istedim biraz 

* Testo enanhte 1/17 hafta 750 mg

*Boldenon 1/15 hafta 750 mg

*Tren enanhte 3/15 hafta 400 mg 

1/6 hafta danabol 40 mg

Oxandrolda dusundm aslnda antramanlar vermli siddetli gecsn die 7/15 hafta 20 mg ama sizin tavsiyeniz nedir bilmek isterm 

* İgf1-lr3 

* Mgf

Arkadaslar birisi bana trenle mgf girilmez dedi tren cok guclu bir steroid feln dedi etkisini engeller paran bosuna gider dedi sizce oylemi ? Deilsede iki igf1-lr3 - Mgf ne kadar süre kullanilmalidir yardimci olrmsnz 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RoCK    12

Kuru 12 haftada bitir boldeyi hic alma anapolon basla 2.haftadan 6- 8 hafta  arasi vucudundaki degisime gore kullan ( hdl alt ast seviyene gore ) trene aynen 12 haftaya kadar devam et küre novladex ve kc koruyucular ekle. Bu kür bahsettiginden daha sağlam bir kur oldu simdi ayni zamanda Şuan benim yaptığım budur 😂😂 ayrıca mgf herzaman kullanılabilir bir peptittir şu Anabolikle kullanilmaz diye birsey yok igf LR3 e vereceğin parayi mgfyi yatır. Bunların hepsi tecrübeyle sabittir 😂😂 bana dua edeceksin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
RoCK, 10 saat önce yazdı:

Kuru 12 haftada bitir boldeyi hic alma anapolon basla 2.haftadan 6- 8 hafta  arasi vucudundaki degisime gore kullan ( hdl alt ast seviyene gore ) trene aynen 12 haftaya kadar devam et küre novladex ve kc koruyucular ekle. Bu kür bahsettiginden daha sağlam bir kur oldu simdi ayni zamanda Şuan benim yaptığım budur 😂😂 ayrıca mgf herzaman kullanılabilir bir peptittir şu Anabolikle kullanilmaz diye birsey yok igf LR3 e vereceğin parayi mgfyi yatır. Bunların hepsi tecrübeyle sabittir 😂😂 bana dua edeceksin...

Saolasn usta peki Mgf ninmi daha cok faydasini gorurum yoksa igf1-lr3 mu kas gelisimi olaraktan soruyorm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

mgf vucutta bir tek agır egsersiz sonrası kas hasarı oldugunda salgılanır lokal etkilidir dolaşımda bulunmaz. asıl amacı hasarlı kası onarmaktır bu onarım sırasında hipertrofiye kas fibrillerinde hacim artışına neden olur antremanlardan hemen sonra çalıştıgın bölgeye vurmalısın. antreman esnasında kası nekadar hasara uğratırsan etkisini okadar fazla hissedeceksin. tecrubeyle sabittir ıgf lr-3 ten ben birşey anlamadım dıyeceksin ama mgfnin bariz etkisini göreceksin paranı mgfye yatır. fareler uzerinde yapılan bir çalışma var 4-5 hafta mgf vermişler sonunda kas kutlesinde %25 artış görmüşler dileyene bunu yayını atabilirim saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
RoCK, 16 saat önce yazdı:

mgf vucutta bir tek agır egsersiz sonrası kas hasarı oldugunda salgılanır lokal etkilidir dolaşımda bulunmaz. asıl amacı hasarlı kası onarmaktır bu onarım sırasında hipertrofiye kas fibrillerinde hacim artışına neden olur antremanlardan hemen sonra çalıştıgın bölgeye vurmalısın. antreman esnasında kası nekadar hasara uğratırsan etkisini okadar fazla hissedeceksin. tecrubeyle sabittir ıgf lr-3 ten ben birşey anlamadım dıyeceksin ama mgfnin bariz etkisini göreceksin paranı mgfye yatır. fareler uzerinde yapılan bir çalışma var 4-5 hafta mgf vermişler sonunda kas kutlesinde %25 artış görmüşler dileyene bunu yayını atabilirim saygılar

Alla alla peki mgfyi hangi marka tavsye edersiniz ve ne kadar vurucam kas bolgelerine 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.