Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Umutgenc35

Kürdeyken diş cekimi ?

Önerilen İletiler

Umutgenc35    26

Oncelikle merhabalar dostlarim. Trenbolone test E kurumun 6. Haftasina girdim fakat ust 20 lik disimde çürük oluşmuş ve öyle boyle degil cok fazla Ağrı yapiyor doktor cekmemiz gerekiyor dedi. Tabii antibiyotik kullanmam gerek cekildikten sonra , kürde iken antibiyotik kullanımı sorun yaratir mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JrRommel    259

Olay burada antibiyotik değil. "Penisilin" . 1)Penisilin içeren antibiyotikler 2)İçermeyen antibiyotikler. Eğer penisiline alerjin yoksa hiçbir sorun teşkil etmez. Eğer varsa teşkil eder. Penisilin ve steroidlerin vücutta çözülmelerinin birbirleriyle alakaları bile yok. Öyle olsa ben de şu an steroid küründeyim ve yan etkilerim yok gibi bir şey. Nereden mi bu kadar biliyorum ? Çünkü benim penisiline alerjim var ve çocukken de sorun yaşamış biriyim penisilinli antibiyotikten :D .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
JrRommel, 20 dakika önce yazdı:

Olay burada antibiyotik değil. "Penisilin" . 1)Penisilin içeren antibiyotikler 2)İçermeyen antibiyotikler. Eğer penisiline alerjin yoksa hiçbir sorun teşkil etmez. Eğer varsa teşkil eder. Penisilin ve steroidlerin vücutta çözülmelerinin birbirleriyle alakaları bile yok. Öyle olsa ben de şu an steroid küründeyim ve yan etkilerim yok gibi bir şey. Nereden mi bu kadar biliyorum ? Çünkü benim penisiline alerjim var ve çocukken de sorun yaşamış biriyim penisilinli antibiyotikten :D .

Teşekkür ederim vallahi allaha sukur oyle bir alerjim yok , trenbolone malum vucudu yoran zorlayan bir steroid anestezi de falan sıkıntı olmaz heralde değil mi ? :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Bu konuda da net bilgim yok trenbolone henüz kullanmadım ama kullanacağım için nasıl etkileri olduğunu okudum. Bildiğim kadarıyla operasyonla ilgili konuşabilirim. Diş operasyonlarında narkoz alıp seni bayıltmazlar. Şahsi fikrim narkoz alınıp ameliyat olunucağı zaman cihaza bağlanılıp vücut solunumu cihazdan gerçekleştirildiği için belki o zaman doktorlara söylenmelidir ama diş çekimindeki herhangi bir uyuşturucu iğneden solunumu etkileyecek bir şey olmaz diğer ağzına dayadıkları şey de nefes almanı kolaylaştırması için ağzına koyulup oranın hava almasını sağlan bir alet olduğunu biliyorum. Yapacakları iğne çok hafif bir şey çekimden önce kafan rahat olsun kasma kendini. O uyuşturucu iğneden sonra zaten sen kendin eline iğne alıp diş etine batırsan yine acı hissetmezsin. Diş çekiminden sonra antibiyotiğin %100 gerekli olduğunu da düşünmüyorum tabi dişin durumu doktora da sor. Sadece apseyi engellemesi açısından önerdiğini düşünüyorum bak bunu sor doktora apse için mi veriyorsunuz neden antibiyotik çok mu gerekli diye ; çünkü kürde olduğun için apse falan derse antibiyotiğe gerek bile yok steroidler hücre yenilenmesine olumlu etki eder. Bu da yaraların daha hızlı iyileşmesine eş değer... Ki antibiyotik ilaç çeşidi olarak ağır ilaçtır. Antibiyotiklere negatif bakış açımı direk isim vererek bildireyim. Prof Dr Özdemir İlter vardır kendisi çok yakınımdır geçen seneler vefat etti Türkiye'deki en önde gelen çocuk doktorlarındandı. "Doktorlar antibiyotikleri kolaya kaçarak çok kolay veriyor oysa antibiyotikler verilmesi en son çare ilaçlardandır ilerideki zararlarını düşünmeden çok kolay yazıyorlar , çünkü etkili ve bulunması kolay böylece kendilerini iyi doktor sanıyorlar antibiyotiklerin gücü sayesinde ama dünya üstünde bir şeye iyi geliyorsa başka bir şeyi bozmayan hiçbir ilaç yok olmayacak." derdi bana. Ondan bir steroid forumunda bile antibiyotik bana steroidtten daha itici gelmiştir :D . Tabi ki her şey göreceli aspirin de beyin kanaması olasılığını artırır :D . Umarım rahatlatıcı ve bilgim kadarıyla güven verici bir konuşma yapmışımdır biraz uzun oldu kusura bakma Umut  :D

tarihinde JrRommel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

@forbit Bu arada Arda Abi de diş hekimi bir abimiz. Söylediğim her şeyin doğrusunu yanlışını net olarak söyleyebilecek birisi bu forumda :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben testo boldenon küründeyken azı dişimi çektirdim herhangi bir problem yaşamadım bu benim kendi deneyimim ama başkaları yaşamayacak diyemem yanlız diş çektirdiğin gün ve ertesi gün verimli antreman çıkartamassın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
JrRommel, 8 saat önce yazdı:

Bu konuda da net bilgim yok trenbolone henüz kullanmadım ama kullanacağım için nasıl etkileri olduğunu okudum. Bildiğim kadarıyla operasyonla ilgili konuşabilirim. Diş operasyonlarında narkoz alıp seni bayıltmazlar. Şahsi fikrim narkoz alınıp ameliyat olunucağı zaman cihaza bağlanılıp vücut solunumu cihazdan gerçekleştirildiği için belki o zaman doktorlara söylenmelidir ama diş çekimindeki herhangi bir uyuşturucu iğneden solunumu etkileyecek bir şey olmaz diğer ağzına dayadıkları şey de nefes almanı kolaylaştırması için ağzına koyulup oranın hava almasını sağlan bir alet olduğunu biliyorum. Yapacakları iğne çok hafif bir şey çekimden önce kafan rahat olsun kasma kendini. O uyuşturucu iğneden sonra zaten sen kendin eline iğne alıp diş etine batırsan yine acı hissetmezsin. Diş çekiminden sonra antibiyotiğin %100 gerekli olduğunu da düşünmüyorum tabi dişin durumu doktora da sor. Sadece apseyi engellemesi açısından önerdiğini düşünüyorum bak bunu sor doktora apse için mi veriyorsunuz neden antibiyotik çok mu gerekli diye ; çünkü kürde olduğun için apse falan derse antibiyotiğe gerek bile yok steroidler hücre yenilenmesine olumlu etki eder. Bu da yaraların daha hızlı iyileşmesine eş değer... Ki antibiyotik ilaç çeşidi olarak ağır ilaçtır. Antibiyotiklere negatif bakış açımı direk isim vererek bildireyim. Prof Dr Özdemir İlter vardır kendisi çok yakınımdır geçen seneler vefat etti Türkiye'deki en önde gelen çocuk doktorlarındandı. "Doktorlar antibiyotikleri kolaya kaçarak çok kolay veriyor oysa antibiyotikler verilmesi en son çare ilaçlardandır ilerideki zararlarını düşünmeden çok kolay yazıyorlar , çünkü etkili ve bulunması kolay böylece kendilerini iyi doktor sanıyorlar antibiyotiklerin gücü sayesinde ama dünya üstünde bir şeye iyi geliyorsa başka bir şeyi bozmayan hiçbir ilaç yok olmayacak." derdi bana. Ondan bir steroid forumunda bile antibiyotik bana steroidtten daha itici gelmiştir :D . Tabi ki her şey göreceli aspirin de beyin kanaması olasılığını artırır :D . Umarım rahatlatıcı ve bilgim kadarıyla güven verici bir konuşma yapmışımdır biraz uzun oldu kusura bakma Umut  :D

Ne kusura bakması teşekkür ederim degerli yorumun icin uğraşıp yazmissin 😌 

Umarim @forbithocamizda gorup bir bilgi verir bize :D

aylardanKASIM, 2 saat önce yazdı:

ben testo boldenon küründeyken azı dişimi çektirdim herhangi bir problem yaşamadım bu benim kendi deneyimim ama başkaları yaşamayacak diyemem yanlız diş çektirdiğin gün ve ertesi gün verimli antreman çıkartamassın

Gecmis olsun , zaten 2 gunu off sekline getirip 4-5 gun antreman yapmamayı düşünüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    866
Umutgenc35, 17 saat önce yazdı:

Oncelikle merhabalar dostlarim. Trenbolone test E kurumun 6. Haftasina girdim fakat ust 20 lik disimde çürük oluşmuş ve öyle boyle degil cok fazla Ağrı yapiyor doktor cekmemiz gerekiyor dedi. Tabii antibiyotik kullanmam gerek cekildikten sonra , kürde iken antibiyotik kullanımı sorun yaratir mi ? 

Hiç bir sorun yaratmaz o şehir efsanesidir antibiyotik ile steroid ilişkisi direk çektirebilirsin. Boldenon dönemlerinde sadece yüksek kanama olabilir hepsi  bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
forbit, 30 dakika önce yazdı:

Hiç bir sorun yaratmaz o şehir efsanesidir antibiyotik ile steroid ilişkisi direk çektirebilirsin. Boldenon dönemlerinde sadece yüksek kanama olabilir hepsi  bu.

Tesekkur ediyorum hocam :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.