Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aragorn

Tahlil sonuçları

Önerilen İletiler

Aragorn    3

Bugün hormon degerlerime bakmak istedim hastaneye gittim daha önce küre girmedim 1 yıl fitness yaptım sonra 9 ay kadar ara verdim yaglandim ve jinekomasti şüphesiyle de doktora gittim doktor yağ dokusu dedi sizinde hormonlarim hakkında fikriniz nedir?

IMG_20170810_141434.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

TSH, Testosteron, Estradiol, LH normal seviyede,

FSH çok az düşük veya normal aralığın alt sınırlarında.

Prolaktin üst sınıra yakın.

Diğerleri hakkında bilgim yok. Benim de meme uçlarımda yağ dokusu var biraz %9 yağ oranına geldiğimde dahi eritememiştim. Genetik bu olay biraz, ameliyat ile alıyorlar fakat estetiğe giriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
Aragorn, 3 saat önce yazdı:

Bugün hormon degerlerime bakmak istedim hastaneye gittim daha önce küre girmedim 1 yıl fitness yaptım sonra 9 ay kadar ara verdim yaglandim ve jinekomasti şüphesiyle de doktora gittim doktor yağ dokusu dedi sizinde hormonlarim hakkında fikriniz nedir?

Merhaba. Fotoğraf paylaşırsanız Jinekomasti konusunda fikir belirtebiliriz belki. Ben de yıllar önce jinekomastiden dolayı ameliyat oldum. Daha sonra ciddi kilo vermeme rağmen halen bir sivrilik var o bölgede. Bir kısmı yağ, bir kısmı da doku olabiliyor jinekomastide. Tek sorun yağ ise diyet ile gidebilir ancak doku büyümesi varsa diyet ile gidermeniz mümkün değil. Onu sadece cerrahi operasyon ile alıyorlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aragorn    3
xeaven, Bir saat önce yazdı:

TSH, Testosteron, Estradiol, LH normal seviyede,

FSH çok az düşük veya normal aralığın alt sınırlarında.

Prolaktin üst sınıra yakın.

Diğerleri hakkında bilgim yok. Benim de meme uçlarımda yağ dokusu var biraz %9 yağ oranına geldiğimde dahi eritememiştim. Genetik bu olay biraz, ameliyat ile alıyorlar fakat estetiğe giriyor.

Fsh in düşük olması veya prolaktinin fazla olması sorun olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aragorn    3
Atalay, 56 dakika önce yazdı:

Merhaba. Fotoğraf paylaşırsanız Jinekomasti konusunda fikir belirtebiliriz belki. Ben de yıllar önce jinekomastiden dolayı ameliyat oldum. Daha sonra ciddi kilo vermeme rağmen halen bir sivrilik var o bölgede. Bir kısmı yağ, bir kısmı da doku olabiliyor jinekomastide. Tek sorun yağ ise diyet ile gidebilir ancak doku büyümesi varsa diyet ile gidermeniz mümkün değil. Onu sadece cerrahi operasyon ile alıyorlar. 

Pek fotoğraf çekmek istemiyorum kötü görünüyor doktor yağ dedi istersen yağı aldirabilirsin dedi yani kilo vermeme rağmen eğer gitmezse ameliyat olacam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
  • yağ dokusuda öyle inatçı yağ dokusu varki aynı jinekomasti gibi ameliyat olmak şart lipomasti olması lazım ismi 

doktor görüntüleme tetkidi yapmadan nasıl anladı yağ dokusu olduğunu ? gözünde x-rey mi var ?

benim arkadaşımda gitti jinekomasti için yağ denildi 60 kiloya kadar düştü   sonra inatçı yağ denildi ameliyata alındı liposakjın için  ameliyatta çıktı meme dokusu olduğu bu sefer parça aldılar boşuna 60 kiloya kadar düştü  o yüzden işinizi şansa bırakmayın görüntüleme tetkidi yaptırın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
Aragorn, 3 saat önce yazdı:

Pek fotoğraf çekmek istemiyorum kötü görünüyor doktor yağ dedi istersen yağı aldirabilirsin dedi yani kilo vermeme rağmen eğer gitmezse ameliyat olacam

Moralinizi bozmayın hocam. Ben olduktan sonra çok rahatlamıştım, daha önce utancımdan kambur yürüyordum. Hatta bu sebeple postürüm bile bozuldu. Sizi anlayabiliyorum yani.

Eğer yağ oranınız düşmesine rağmen meme ucundaki sivri görüntü kalıyorsa muhtemelen dokuda da büyüme vardır. Siz bence iyi bir estetik cerrah bulun ve ona muayene olun. İyi bir doktor zaten görsel seviyesine göre ameliyat gerekip gerekmediği konusunda fikir verecektir. @labslabs ın dediği gibi görüntüleme tetkiki de iyi bir fikir, onu sorabilirsiniz.

Her halükarda görüntünüz sizi çok rahatsız ediyorsa ameliyat olun derim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Bununla ilgili kendimden netçe bir örnek vereyim (burada utanmaca yok sonuçta sağlık konuşuyoruz :D ) ama dediğim gibi bir meme ucu sorunuyla mı karşı karşıyayız bilemeyeceğim , yanlış hatırlamıyorsam 16 17 yaşındayken bir meme ucum normalken diğerinin ucu taş gibiydi ve çıkıktı , doktora gittiğim zaman bunun bir sorun teşkil etmediğini büyüme ve gelişmem durmadığı için bunun olabileceğini zaman içinde tekrar olabilir de demişti ama gelişimin tam durduktan sonra böyle bir şey olursa o zaman sorun demişti. Yani bu gelişim durması daha erken yaştada olabilir 20li yaşlardan sonra da olabilir demişti doktor. Yaşınızı bilmemekle beraber kendimden bir hikaye anlattım belki işinize yarayabilir diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.