Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MertPiana

İlk kürüm olacak yardım

Önerilen İletiler

MertPiana    1

Merhaba arkadaslar 172 boy 67 kilo yag oranı %19 - %20 hacimli iri kaslı olmak en büyük hayalim kür yapmayı düşünüyorum çevremde 16-17 yaşında kür yapan tanıdıklar çok on numara vücut yaptılar.En zararsız ve en etkili ürünler neler kür için ? Dianabol - Anavar iyimidir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bloxq    34

Dianabol kürlerde kickstart için kullanılır sana bir faydası olmaz yağ oranını %14 %13 seviyesine çekip testosteron e. Ve boldenone kürüne girebilirsiniz. Ayrıca kaç yaşındasınız ne kadarlik bir spor geçmişiniz var?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertPiana    1
Bloxq, 9 dakika önce yazdı:

Dianabol kürlerde kickstart için kullanılır sana bir faydası olmaz yağ oranını %14 %13 seviyesine çekip testosteron e. Ve boldenone kürüne girebilirsiniz. Ayrıca kaç yaşındasınız ne kadarlik bir spor geçmişiniz var?

2 senedir spora yazları gidiyorum yaş 17 ağır kürlere girmek istemiyorum dediğiniz gibi yağ oranımı o seviyelere indirmek için Anavar ve Winstrol kullanabilirmiyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertPiana    1

Bir tanıdık 16 yaşında 2 aydır gidiyor spora clenbuterol ve winstrol kullanıyor şuan sanırım 4. haftasında ve büyük bir yağ kütlesi kaybetti diyebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
MertPiana, Şimdi yazdı:

Bir tanıdık 16 yaşında 2 aydır gidiyor spora clenbuterol ve winstrol kullanıyor şuan sanırım 4. haftasında ve büyük bir yağ kütlesi kaybetti diyebilirim

Clen yağ yakmaz , winstrolde bu yağ oranında kullanmanızın bir mantığı yok diye düşünüyorum  %20 yağ oranını sıkı bir diyet ve antreman ile çok rahat %12 %13 lere çekebilirsiniz bence bunları düşünmek için çok erken 2 yıldır yazları gidiyor olsanız maksimum 6 aylık bir spor geçmişiniz var 2 ay adaptasyon yapsanız her gün gittiğinizi düşünsek bile anca 4 ay spora gitmiş oluyorsunuz spora düzenli gitmeye çalışın ve basit karbonhidratlardan uzak durun.  ve hacim kürü bile düşünmeyin , yukarda yaşınız 20 + olduğunu sanarak testo ve boldenon kürü demiştim  diet yapabilirsiniz sabah açken 30 veya 45 dakika sabah cardiosu yapabilirsiniz akşamda ağırlık idmanı yaparsınız bünyeniz kaldırır ise

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertPiana    1

Sadece oxandrolone kullansam nolur ? Hepsini geçtim spor hocası yağlı vücüduma rağmen hacime ihtiyacın var diyor gainer , kreatin falan kullansam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

16 yaşında kür yapan arkadaşınla 30-35 yaşında tekrar konuş. 16-23 yaş arası hormonların zaten çok sağlam GH bile salgılıyorsun sen vücuda testosteron sokmayı düşünüyorsun bi de. Piyasadaki en düşük doz testosteronu kullansan dahil sistemini bozacaktır kesinlikle bir şey yapma git supplement kullan kullanacaksan fakat supplementlerin faydasını ben pek görmüyorum genelde. En temizi spora devam et daha çok antrenman yap daha güzel dinlen daha güzel yemek ye, düzenli yaparsan kesinlikle faydasını göreceksin ve iddia ediyorum 20 yaşına geldiğinde o 16 yaşındaki arkadaşını çoktan geçmiş olacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertPiana    1
xeaven, 13 dakika önce yazdı:

16 yaşında kür yapan arkadaşınla 30-35 yaşında tekrar konuş. 16-23 yaş arası hormonların zaten çok sağlam GH bile salgılıyorsun sen vücuda testosteron sokmayı düşünüyorsun bi de. Piyasadaki en düşük doz testosteronu kullansan dahil sistemini bozacaktır kesinlikle bir şey yapma git supplement kullan kullanacaksan fakat supplementlerin faydasını ben pek görmüyorum genelde. En temizi spora devam et daha çok antrenman yap daha güzel dinlen daha güzel yemek ye, düzenli yaparsan kesinlikle faydasını göreceksin ve iddia ediyorum 20 yaşına geldiğinde o 16 yaşındaki arkadaşını çoktan geçmiş olacaksın.

Hiç yoktan antreman sırasında güc artışı için Nox kullanabilirmiyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
MertPiana, 28 dakika önce yazdı:

Sadece oxandrolone kullansam nolur ? Hepsini geçtim spor hocası yağlı vücüduma rağmen hacime ihtiyacın var diyor gainer , kreatin falan kullansam ?

Öncelikle 200-300 bin lirası olan herkes spor salonu açıp ben hocayım  diye geçiniyor ve orayı  sadece ticarethane olarak görüyor sana bu clen winstrolü hocan söylediyse sağlığını hiçe sayarak sadece para uğruna neler yapabileceğini gösteriyor ki daha 17 yaşındasın spor geçmişin bile yok gainer ve kreatine gelince zaten yağlı bir vücüdün var gainer suplementlerin arasında en gereksizi seni daha da yağlandırmadan başka hiç bir işe yaramaz kreatine işe yarayan bir suplementtir ama senin seviyende sana katkısını hissetmezsin üzgünüm düzenli spor yap yağ oranını düşür kasım aralık gibi clean bulka gir %70 hatta bence bu işin %80 beslenme bu seviyede sakın ama sakın ilacı düşünme .. işin kolayına  kaçma sonra yıkıma uğrayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Bloxq, 12 dakika önce yazdı:

Öncelikle 200-300 bin lirası olan herkes spor salonu açıp ben hocayım  diye geçiniyor ve orayı  sadece ticarethane olarak görüyor sana bu clen winstrolü hocan söylediyse sağlığını hiçe sayarak sadece para uğruna neler yapabileceğini gösteriyor ki daha 17 yaşındasın spor geçmişin bile yok gainer ve kreatine gelince zaten yağlı bir vücüdün var gainer suplementlerin arasında en gereksizi seni daha da yağlandırmadan başka hiç bir işe yaramaz kreatine işe yarayan bir suplementtir ama senin seviyende sana katkısını hissetmezsin üzgünüm düzenli spor yap yağ oranını düşür kasım aralık gibi clean bulka gir %70 hatta bence bu işin %80 beslenme bu seviyede sakın ama sakın ilacı düşünme .. işin kolayına  kaçma sonra yıkıma uğrayabilirsin.

Bisey kazanamaz ki yıkıma ugrasın :)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.244
oguzdalkilic, 41 dakika önce yazdı:

Vay arkadas sadece yazları spora giden adamlar bile kür düsünür olmus hemde 17 yasında. Bu konuya yorum bile yapılmamalı

Sayın @oguzdalkilic bu ve benzeri konuların cevaplanılabilirliğinin doğru olmadığına kesinlikle bende katılıyoruz zira bu çocuklarda bilinçsiz yaşıtları ve tv de filmlerde gördükleri tiplere özenip henüz karakter seçimine yeni start verdikleri dönemlerde özenebiliyorlar ve garip hayaller peşine gidebiliyorlar hepimiz bu yollardan geçtik bunun için psikolog olmaya gerek yok bir şeyleri tartabilmek adına.  Burada anlatmak istediğimi şu şekilde örnekleyeceğim ki bu forumda kesinlikle din,siyaset,spor paylaşımı yasaktır zira çok eski ve yakın bir arkadaşımın ateist olduğunu öğrendim ve neden konusuna değindik bana dedi ki; Burak ailem den hiç bir şey görmedim ama kendim çok meraklıydı kulağımda küpem kolumda dövmem vardı camiye gittiğimde yaşlı amcaların bakışlarından ve bana söyledikleri ağırlaflardan sonra iyice soğudum ve bu yönde bir karar aldım dedi. Pekala dedim ve sustum demek istediğim birini yaşından renginden cinsiyetinden dolayı yargılar ve uzaklaştırmaya çalışırsak doğru olanı göstermek adına çok yanlış yerlere sevk edebiliriz. Bizim amacımız burada kendi tecrübelerimizi  paylaşıp daha amatör arkadaşlara bir şeyler katabilmek ve doğru yolu göstermek yoksa kim ne yapıyorsa yapar buna kimse karışamaz.

Umarım anlaşılır bir şekilde ifade edebilmişimdir.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
oguzdalkilic, 7 dakika önce yazdı:

Bisey kazanamaz ki yıkıma ugrasın :)))

Maalesef öyle görünüyor ben fiziksel beklenti hayal ve pskolojik olarak yıkımdan söz etmiştim fakat umarım söylediklerimizi dikkate alıp bu isteklerinden vazgeçer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Loving, 4 dakika önce yazdı:

Sayın @oguzdalkilic bu ve benzeri konuların cevaplanılabilirliğinin doğru olmadığına kesinlikle bende katılıyoruz zira bu çocuklarda bilinçsiz yaşıtları ve tv de filmlerde gördükleri tiplere özenip henüz karakter seçimine yeni start verdikleri dönemlerde özenebiliyorlar ve garip hayaller peşine gidebiliyorlar hepimiz bu yollardan geçtik bunun için psikolog olmaya gerek yok bir şeyleri tartabilmek adına.  Burada anlatmak istediğimi şu şekilde örnekleyeceğim ki bu forumda kesinlikle din,siyaset,spor paylaşımı yasaktır zira çok eski ve yakın bir arkadaşımın ateist olduğunu öğrendim ve neden konusuna değindik bana dedi ki; Burak ailem den hiç bir şey görmedim ama kendim çok meraklıydı kulağımda küpem kolumda dövmem vardı camiye gittiğimde yaşlı amcaların bakışlarından ve bana söyledikleri ağırlaflardan sonra iyice soğudum ve bu yönde bir karar aldım dedi. Pekala dedim ve sustum demek istediğim birini yaşından renginden cinsiyetinden dolayı yargılar ve uzaklaştırmaya çalışırsak doğru olanı göstermek adına çok yanlış yerlere sevk edebiliriz. Bizim amacımız burada kendi tecrübelerimizi  paylaşıp daha amatör arkadaşlara bir şeyler katabilmek ve doğru yolu göstermek yoksa kim ne yapıyorsa yapar buna kimse karışamaz.

Umarım anlaşılır bir şekilde ifade edebilmişimdir.

Keyifli forumlar.

Konuyu acan arkadas yapmak istediginin ne kadar olmayacak veya olmaması gereken bisey oldugunu anlamalı diye biraz sert ifade etmis olabilirim. Cunku cok yanlıs ,arkadas spor bile yapmıyor yazları gidiyormus onda da kim bilir nasıl besleniyor nasıl antreman yapıyor vs vs. Vucudu en az 8-9 ay dinlendiren bir arkadaş yani fitness yaptıgı bile soylenemezken küre kalkısmasına sert cıkısmak gerek belki de ciddiyetini anlaması icin. Benim istegim arkadas benim yazdıklarımı okurken dusunsun bu kadar olmayacak birsey gibi konustuguna gore ve diger arkadaslarda cok olumsuz yazdıgına gore vardır bildikleri diyip bu isten vazgecmesi. Umarım boyle olur diye dusunerek yazdım ne yazdıysam. Tabiki dediginiz gibi bizimki tavsiye herkes ozgur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertPiana    1

Yazdiklarinizi cok iyi okuyarak anladım.Kürden vazgeçip sporuma kısmetse 20 yaşıma kadar devam edicem.Şimdi ilk önce yağ oranımı düşürmeye çalışıcağım tavsiyelerinizi bekliyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
MertPiana, 22 dakika önce yazdı:

Yazdiklarinizi cok iyi okuyarak anladım.Kürden vazgeçip sporuma kısmetse 20 yaşıma kadar devam edicem.Şimdi ilk önce yağ oranımı düşürmeye çalışıcağım tavsiyelerinizi bekliyorum

Cok guzel karar, insallah istediginiz gibi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.