Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

HallOfFame

Sahte tahlil ile bedava Genotropin alma

Önerilen İletiler

HallOfFame    62

Arkadaşlar geçen gün devlet hastanesinde yaptırdığım kan tahlillerini montajladım aslında değerler bunlara çok yakın ama doktor Büyüme hormonu yerine sadece igf-1' e baktırmış bende altına kafama göre büyüme hormonu değerleri salladım. Bu hafta özel hastaneye gidip bu tahlil sonuçlarını göstereceğim sizce ilaç yazar mı ?

https://i.hizliresim.com/OLzN8Q.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

musclegym    17

Doktor hastane polisene söylerse hakkınızda dava açılır hastane davayı geri çekse bile otamatik olarak kamu davası acılıyor bir sürü gh parası kaybetmeyi göze alıyorsan dene + devlet hastanesin deki cıkan sonuclara özel hastaneler den de bakılıyor cin olmadan adam çarpmaya kalkmayın ilk siz çarpılırsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Bir akıllı sendin 170-180 boyun var büyüme hormunun az diye sana büyüme hormonu vercek devlet :))) devletten büyüme hormonu almak için boyunun kısa ve çocuk olman lazım cücelik tedavisi için yani sadece gerçek hastalara veriyorlar boşuna heveslenme

hadi diyelim verdiler sana bedava büyüme hormonu devleti kandırdın aldın ilacı o ilacın parası 80 milyon kişinin verdiği vergilerle ödeniyor 80 milyon kişinin kul hakkına gircen boşuna demiyorlar devlet parasında tüyü bitmemiş yetimin hakkı var diye

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Yaptığın evrakta sahteciliğe girer biliyorsun değil mi ?

Umurumda ?

Yap kardeşim o zaman madem umrunda değil buraya sorma git yap , sonuçları neyse katlan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

bak güzel kardeşim işin hukuki süreci var birde gerçek tende ihtiyacı olan insanların önüne geçiyor tercih senin ama direk yazacakların sanmıyorum tahlillere göre başka tahlil ister aynı zamanda sen evrakta tahlilli değiştirmişsin doktorun bilgisayarına giden tahlili nasıl değiştirmeyi düşünüyorsun 

tarihinde hasan78 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
hasan78, 7 dakika önce yazdı:

bak güzel kardeşim işin hukuki süreci var birde gerçek tende ihtiyacı olan insanların önüne geçiyor tercih senin ama direk yazacakların sanmıyorum tahlillere göre başka tahlil ister aynı zamanda sen evrakta tahlilli değiştirmişsin doktorun bilgisayarına giden tahlili nasıl değiştirmeyi düşünüyorsun 

Bunları devlet hastanesinde yaptırmıştım özel hastaneye göstericem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

:D Baya güldüm , çok yaratıcı ve komedi bir düşünce ama riske atmaya değecek bir şey değil maddiyat ayarlanamayıp buradan peptid alınamıyorsa ,satın almak için biriktirmek ve biraz sabır iyi olabilir. İşin ilginç kısmı ülkemiz :D . Düşünsene şunu düşünüp uğraşan adam belki gerekli eğitimleri alsa ne güzel senaryolar yazar , iyi metin yazarı olur değil mi ? Buna kafası çalışan adamın böyle bir şeyle kendini riske atmasını istemem doğrusu

tarihinde JrRommel tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
JrRommel, 9 saat önce yazdı:

:D Baya güldüm , çok yaratıcı ve komedi bir düşünce ama riske atmaya değecek bir şey değil maddiyat ayarlanamayıp buradan peptid alınamıyorsa ,satın almak için biriktirmek ve biraz sabır iyi olabilir. İşin ilginç kısmı ülkemiz :D . Düşünsene şunu düşünüp uğraşan adam belki gerekli eğitimleri alsa ne güzel senaryolar yazar , iyi metin yazarı olur değil mi ? Buna kafası çalışan adamın böyle bir şeyle kendini riske atmasını istemem doğrusu

Mutlu oldum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
JrRommel, 10 saat önce yazdı:

HallOfFame, 46 dakika önce yazdı:

Mutlu oldum :D

Istemsizce güldüm. Nasıl kafalar arkadaşlar :ph34r:xD biriktir ya birşey olmaz ben yaptım dersin, bu şekilde ben çaldım oluyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame, 24.07.2017 - 21:59 yazdı:

Arkadaşlar geçen gün devlet hastanesinde yaptırdığım kan tahlillerini montajladım aslında değerler bunlara çok yakın ama doktor Büyüme hormonu yerine sadece igf-1' e baktırmış bende altına kafama göre büyüme hormonu değerleri salladım. Bu hafta özel hastaneye gidip bu tahlil sonuçlarını göstereceğim sizce ilaç yazar mı ?

https://i.hizliresim.com/OLzN8Q.png

Büyüme Hormonu için hangi bölüme gittiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.