Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hacim

Dianabola Gerek Var mı ? [ Fotoğraf Var ]

Önerilen İletiler

Hacim    1

Yaşım 19.İlk kürüm olacak 16 hafta 500 Mg Testo + 500 Mg boldenon olarak düşünüyorum kürü.Ancak Dianabolde eklesemmi diye düşünmüyor degilim.Aşağıya fotoğrafları bırakıyorum siz ne düşünüyorsunuz ? Diger bir sorumda sizce önümüzdeki ay biraz yağ yakıp küre oyle mi girsem ? şuan ki formumla gireceğim kürle biraz yağ yakıp gireceğim kürden alinan verim farklı olur mu ?

Ürünler Balkan Pharma yada Carbon Pharma

https://i.hizliresim.com/29O74A.jpg

https://i.hizliresim.com/zBGR1j.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

labslabs    77

19 yaşında kür yapma en az 21 bekle ki vücut gelişimini tamamen tamamlasın ( bence 22 en az )

testo 600 yap boldenon 400-500 yap testo her zaman fazla olsun

biraz yağlısın sanki biraz naturel olarak düşür yağ oranını

kafana koyduysan illa 19 yaşında gircem diyorsun bu yaz yağ oranını düşürmeye bak kışın başlangıçta gir küre

2 markayıda önermem birinin orjinalini bulunması çok zor diğeri ne olduğu belli değil başka markalara yönel satıcınla yüzyüze konuş araştırma yap

gelelim soruna kick start için ekle 3-4 hafta bi şey olmaz al 1 kutu yeter zaten 70-80 tl bir şey turinabolde ekleyebilirsin hem su tutmaz o kick start için bunlar ne hacim yaparsın ne yağ yakarsın makyaj ürünler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.245
Yaşım 19.İlk kürüm olacak 16 hafta 500 Mg Testo + 500 Mg boldenon olarak düşünüyorum kürü.Ancak Dianabolde eklesemmi diye düşünmüyor degilim.Aşağıya fotoğrafları bırakıyorum siz ne düşünüyorsunuz ? Diger bir sorumda sizce önümüzdeki ay biraz yağ yakıp küre oyle mi girsem ? şuan ki formumla gireceğim kürle biraz yağ yakıp gireceğim kürden alinan verim farklı olur mu ?

1-5 / 1-6 hafta danabol kullanabilirsin ama neden kullanmak istiyorsun şundan sebep diyebileceğin bir şey var mı ? Ben çıkış kürlerinin hepsinde olmalı diye düşünüyorum tabi kullanım amacı çok önemli. Hacimlisin ve günümüzde artık şu önemli eskiden define bir vücut çok önemliydi şimdi ise imkanlar şartlar gelişti hem büyük hemde define olabilmek önemli yağ oranın olması gerekenin üstünde ama kime göre neye göre.. Tavsiyem bu yap oranını düşürüp o şekilde girmeniz gireceksenizde bende bu yaşlarda önermiyorum kür çünkü gelişim dönemleriniz 21 lere maks 23 lere kadar devam edebiliyor bunun önüne geçmemek adına bir çok kişiyi elimden geldiğince kür den döndürmeye çalışıyorum. Çünkü bu öyle bir illet ki bu işin ticaretini yapan biri olarak söylüyorum bir kere vücudunuza soktuğunuzda muhakak devamı gelir.

Balkan 10 yıla yakın kullanıp ticaretini yaptığım ürünler bizzat kendim gidip yurt dışından topluyorum ve ilk göz ağrımdır gözün kapalı kullan zira orjinalini ! Carbon için duydum ama ne kullandım nede ticaretini yaptım vücuduma sokmadığım ürünün ticaretini ve yorumunu yapmıyorum.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Balkan ve carbon arasında kalmak, alex le hasan ali arasında kalmak gibi birsey olmus. Balkan al guvendigin bi yerden(bu siteden de olabilir) gozun kapalı kullan. Carbon alacagına pirinc al daha iyi. 19 yası da ben ideal buluyorum. 18 yasından beri giriyorum 21 olcam hicbir sıkıntı yasamadım agır ilaclar da kullandım üstelik. Sıkıntı yaşayacağımı da hic sanmıyorum 2 kez deca kullanıp bi sıkıntı yasamadım. Dianabol de ilk kürünse bence kullan sonucta yaglandırmıyor sulandırıyor büyümene bi katkısı olur ozellikle de ilk kürse ben dianabol almanı oneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

dostum balkanı bu siteden alcağını bilmiyordum gelicem bu konuya, zaten sağ olsun peptidforuma mail atıoz watsaptan yazıoz cevap vermiyorlar bi öğrenemedik hangi marka satıyorlar fiatları nedir hiçbir bilgimiz yok.

Balkan pharmaya çok ön yargılıyım mail atarsın 3 ay sonra cevap verirler ondada "check kodu ilk defa kontrol edildiyse orjinaldir asla kopyalayamazlar" yazar ama bizzat kendimin kontrol ettiğim ilk defa check edilmiştir orjinal denilen ampülü 3 ay sonra bidaha kontrol edince yine orjinal demesi insanı kuşkuya düşürüyor ADAMLAR sallamıyorlar check olayını elinle ovuştur siliniir harfler sayılar zor okunur berbat bir sistemleri var.

ben şuana kadar 10 kutu balkan clenbeterol kullandım fiatları 25-35 tlydi, en son satıcımda 15tlm kaldı onada yarım clenbeterol yolla dedim, adam kendine kullandığı yarım clenbeterolü yollamış içinde 8 tane vardı, 2 tane içtim elim ayağım titriyor gece yatakta boşluktan düşcek gibi oluyordum ama daha önce kullanğım 10 kutu balkanda böyle etkiler olmamıştı hemde 5 tablet içtiğim zaman bile olmamıştı, bendeki clenbeterolü inceliom aynısı tatları bile aynı hiçbir fark yok ama araların 10 kat performans farkı var şuana kadar kullandığım 10 kutu clenbeterol sahteymiş adam orjinalini kendi kullanıyormuş sonra konuştum 25 tl orjinal mi bekliyordun orjinal istiyorsan 90tlden veririm dedi.

Yani adamlar uçmuş tat aynı görüntüsü aynı paketleme aynı performansı düşük ama çalışıyor sonuçta check edion ilk defa check edilmiştir deniyor bunu bizzat yaşadım ve eminim bu ülkede clenbeterol kullanan kişilerin %90 orjinal balkan clenbeterol kullanmamıştır ben şans eseri kullandım.O yüzden balkan pharmaya ön yargılıyım

bu siteden alcaksan karşında muhattap olcak adamlar güzel forum kurmuş bence türkiyenin en iyi forumu vg konusunda adamlar sahte satıp ismini kirletmez şimdi sahte satsa sana 2 başlık açarsın rezil edersin o riske girmezler.Sağlam satıcıdan alcaksan balkan önerilir bu arada balkanın boldenonu yoktu galiba :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.245
dostum balkanı bu siteden alcağını bilmiyordum gelicem bu konuya, zaten sağ olsun peptidforuma mail atıoz watsaptan yazıoz cevap vermiyorlar bi öğrenemedik hangi marka satıyorlar fiatları nedir hiçbir bilgimiz yok.

Balkan pharmaya çok ön yargılıyım mail atarsın 3 ay sonra cevap verirler ondada "check kodu ilk defa kontrol edildiyse orjinaldir asla kopyalayamazlar" yazar ama bizzat kendimin kontrol ettiğim ilk defa check edilmiştir orjinal denilen ampülü 3 ay sonra bidaha kontrol edince yine orjinal demesi insanı kuşkuya düşürüyor ADAMLAR sallamıyorlar check olayını elinle ovuştur siliniir harfler sayılar zor okunur berbat bir sistemleri var.

ben şuana kadar 10 kutu balkan clenbeterol kullandım fiatları 25-35 tlydi, en son satıcımda 15tlm kaldı onada yarım clenbeterol yolla dedim, adam kendine kullandığı yarım clenbeterolü yollamış içinde 8 tane vardı, 2 tane içtim elim ayağım titriyor gece yatakta boşluktan düşcek gibi oluyordum ama daha önce kullanğım 10 kutu balkanda böyle etkiler olmamıştı hemde 5 tablet içtiğim zaman bile olmamıştı, bendeki clenbeterolü inceliom aynısı tatları bile aynı hiçbir fark yok ama araların 10 kat performans farkı var şuana kadar kullandığım 10 kutu clenbeterol sahteymiş adam orjinalini kendi kullanıyormuş sonra konuştum 25 tl orjinal mi bekliyordun orjinal istiyorsan 90tlden veririm dedi.

Yani adamlar uçmuş tat aynı görüntüsü aynı paketleme aynı performansı düşük ama çalışıyor sonuçta check edion ilk defa check edilmiştir deniyor bunu bizzat yaşadım ve eminim bu ülkede clenbeterol kullanan kişilerin %90 orjinal balkan clenbeterol kullanmamıştır ben şans eseri kullandım.O yüzden balkan pharmaya ön yargılıyım

bu siteden alcaksan karşında muhattap olcak adamlar güzel forum kurmuş bence türkiyenin en iyi forumu vg konusunda adamlar sahte satıp ismini kirletmez şimdi sahte satsa sana 2 başlık açarsın rezil edersin o riske girmezler.Sağlam satıcıdan alcaksan balkan önerilir bu arada balkanın boldenonu yoktu galiba :)

Haftada binlerce mail mesaj almaktayız ve gözümüzden kaçanlar oluyorsa bunu da bir şekilde bize ulaşıldığında mutlaka telafi ediyoruz.

Lütfen bu https://www.facebook.com/peptidturkiyeonline veya https://www.facebook.com/steroidturkeyonline bu alandan mesaj atınız dakika değil saniyeler içinde cevap alırsınız.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Haftada binlerce mail mesaj almaktayız ve gözümüzden kaçanlar oluyorsa bunu da bir şekilde bize ulaşıldığında mutlaka telafi ediyoruz.

Lütfen bu https://www.facebook.com/peptidturkiyeonline veya https://www.facebook.com/steroidturkeyonline bu alandan mesaj atınız dakika değil saniyeler içinde cevap alırsınız.

Keyifli forumlar.

sosyal medya kullanmıom reis babamdan yazayım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hacim    1

1-5 / 1-6 hafta danabol kullanabilirsin ama neden kullanmak istiyorsun şundan sebep diyebileceğin bir şey var mı ? Ben çıkış kürlerinin hepsinde olmalı diye düşünüyorum tabi kullanım amacı çok önemli. Hacimlisin ve günümüzde artık şu önemli eskiden define bir vücut çok önemliydi şimdi ise imkanlar şartlar gelişti hem büyük hemde define olabilmek önemli yağ oranın olması gerekenin üstünde ama kime göre neye göre.. Tavsiyem bu yap oranını düşürüp o şekilde girmeniz gireceksenizde bende bu yaşlarda önermiyorum kür çünkü gelişim dönemleriniz 21 lere maks 23 lere kadar devam edebiliyor bunun önüne geçmemek adına bir çok kişiyi elimden geldiğince kür den döndürmeye çalışıyorum. Çünkü bu öyle bir illet ki bu işin ticaretini yapan biri olarak söylüyorum bir kere vücudunuza soktuğunuzda muhakak devamı gelir.

Balkan 10 yıla yakın kullanıp ticaretini yaptığım ürünler bizzat kendim gidip yurt dışından topluyorum ve ilk göz ağrımdır gözün kapalı kullan zira orjinalini ! Carbon için duydum ama ne kullandım nede ticaretini yaptım vücuduma sokmadığım ürünün ticaretini ve yorumunu yapmıyorum.

Keyifli forumlar.

Hocam bu yag oraniyla kure girsem sonuc neolur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.