Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cebiburak

İlk Steroid Kürüm

Önerilen İletiler

Cebiburak    0

Merhaba arkadaşlar muhakkak ki konusu açılmıştır ama ben göremedim kusura bakmayın eğer açılmışsa,

1.75 boyunda 70 kiloyum ilk kür olarak sadece testesteron almam önerildi ancak birde buradaki bilgililere sormak istedim. Sizce ilk kür olarak ne almalıyım ve bunların korunma PCT tam olarak hangilerini kullanmam gerekiyor araştırdığım kadarıyla Novaldex ve pıercnly adlı ürünler kullanılıyor, yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaiGreene    34

MUSA BURDA YAPMA KARDESİM .. testo winstrol falan alma. Öncelikle küre girmen için bence daha çok bilgiye ihtiyacın var. Pct öyle hemen yapılmaz kurden sonra testlerde belli olur. Testo alman önerildi ama bi bak bakalım bunun yaninda koruma olarak ne alınması gerekiyor beslenme nasıl olması gerekiyor ve önemli olan beslenme bunun a b csini 10 15 günde ancak toparlarsiniz beslenme çok detaylı bir konu normalde. Daha çok araştırıp öğrenmen gereken şeyler var diye düşünüyorum forumda zaman geçir merak ettigini sor. Böyle dümdüz testo önerdiler alıyorum pct ne olcak diye olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Kardesim kai hoca haklı. Bilgi eksikken küre girersen her türlü sorunla karsılasırsın. Enjeksiyonu ayrı, yan etkileri ayrı, pct si ayrı, alacagın verimi ayrı hepsinde sorunlar yasarsın. Bi kere Novaldex ve pıercnly diye bir ilac yok :) İlk kür sadece testo kullanabilirsin 500 mg evet. Ben olsam ne koruma kullanırım ne pct yaparım only testo küründe öyle soyliyim yani korkulcak bişey yok onu anla diye soyluyorum tabi sen yine de korumalarını kullan pct de yap test sonuclarına gore. Only testo kürüyle alakalı cok fazla konu var onları iyice oku. Baska kür tavsiyesi istersende testonun yanına boldenon koy 500 testo 400-500 de boldenon seklinde 10-12 hafta kadar yapabilirsin. Arastır iyice aceleye getirme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Musadur    6

Bu steroidlere arnold gibi olmak için başlıyorlar ama formda adam akıllı gelişeni görmedim fazla üstüne düşüyorsunuz bu işlerin bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Fazla üstüne düşüyorsunuz derken hocam. Üstüne düşülse herkes iyi bi form yakalar ama aceleci oluyorlar. Çoğu bilgiyi esgeciyorlar bir sorun olursa kalıyorlar. Adam kilo alamıyor ne yiyeceğini ne zaman yiyeceğini ne yapacağını bilmiyor. Gelisemiyor , nasıl antreman yapılır sistem nasıldır bilmiyor.Kurak bi yerde giderken yanina su almak yerine yolda su bulurum mantığı :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

Söylendiği gibi önce araştır androjen anaboil pct....arastırma yap biraz.inan bir haftada bile cok sey oğrenırsın sonra hocalara danısırsın tecrubelerıne vs. Baslangıc only testo olur ve normal şartlarda pct de gerekmez veya hocamın dediği gibi testo-danabol bolde olur.pregnyılı unut ıhtıyacın olmıcak buyuk ıhtımal küründe.başarılar (deca,tren,winstrol bunlar su an olmaz.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.