Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaiGreene

Genetikle ilgili sorular

Önerilen İletiler

KaiGreene    34

Herkese merhaba forumdaslar

Genetiğin önemini hepimiz biliyoruz. Her yerde karsimiza çıkıyor bazen bizi engelliyor bazen de üst seviyelere taşıyor. Peki işin içine steroid girince aynı şey geçerli oluyor mu? Kurden önce ortalama düzeyde bir kas kütlemiz olduğunu düşünelim , ilaçlar reseptörlere bağlanacak kas kutlesini buldu. Bu küre girmek için yeterli bi sebep olabilir mi yoksa tabiri caizse baya baya bi kas kütlesi mi gerekli ? İkisi arasındaki verim kürün içindeki beslenme ve antreman farkına mi bakıyor? Ya da kurden sonra düşüşü de mi genetik belirliyor ne kadar sıkı beslenme ve antreman olsa bile. İlacı vücuda aldıktan sonra şu muhabbet mi geçiyor bazı bünyelerde aa steroid bakayim reseptor var mi evet birazcık var bağlayayim ben bunu işlem tamam. Reseptor fazlalığı ya da azlığı önemli mi :D

Müsait olunca bu soruları kısa cevap yazarsaniz çok memnun olurum. Genetik çok detaylı bir konu ama şimdilik cevabını bulamadigim bu soruları merak ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.264
Herkese merhaba forumdaslar

Genetiğin önemini hepimiz biliyoruz. Her yerde karsimiza çıkıyor bazen bizi engelliyor bazen de üst seviyelere taşıyor. Peki işin içine steroid girince aynı şey geçerli oluyor mu? Kurden önce ortalama düzeyde bir kas kütlemiz olduğunu düşünelim , ilaçlar reseptörlere bağlanacak kas kutlesini buldu. Bu küre girmek için yeterli bi sebep olabilir mi yoksa tabiri caizse baya baya bi kas kütlesi mi gerekli ? İkisi arasındaki verim kürün içindeki beslenme ve antreman farkına mi bakıyor? Ya da kurden sonra düşüşü de mi genetik belirliyor ne kadar sıkı beslenme ve antreman olsa bile. İlacı vücuda aldıktan sonra şu muhabbet mi geçiyor bazı bünyelerde aa steroid bakayim reseptor var mi evet birazcık var bağlayayim ben bunu işlem tamam. Reseptor fazlalığı ya da azlığı önemli mi :D

Müsait olunca bu soruları kısa cevap yazarsaniz çok memnun olurum. Genetik çok detaylı bir konu ama şimdilik cevabını bulamadigim bu soruları merak ediyorum

Selamlar;

Evet bu önemli bir konu şöyle diyelim yeni bir araba aldık ve bu araba super car olsun bu arabayı aldığımız gün o araba saat 400 km yapmaz önce motorunu açmamız lazım yani düz yola çıkar arabanın motorunu açarız bu bir çok araç için böyle. İzah etmek için böyle bir yol önerdim çünkü steroid yada hormon / vücut ilişkisi de bu şekilde. Ne kadar çok ilaç o kadar çok etki diye bir şey yok doğru ilaç doğru doz doğru zaman doğru idman doğru beslenme.

Spora ilk başlamış olan birine yüksek miktarlar'da ilaç girelim..

Birde spora min. 5,6 yılını vermiş kişiye ilaç girelim..

Sonuçlar asla aynı olmaz çünkü halk arasında ''kas hafızası'' diye adlandırdıkları şeyler aslında reseptör kapasiteleri ve hücre adet yapıları ile alakalı. Bunu da şöyle anlatalım bir tane bardak bir tanede sürahi olsun ya yana buna 2,5 lt su dökelim hangisi daha fazla su alacaktır ? hali ile sürahi.. İşte bu spora hepimiz su bardağı gibi başlıyoruz ama zamanla ki bu zaman 1 ay 1 yıl değil her yıl kapasiteniz bir tık üste çıkar. Çok sağlıklı ve rutin kürler ile kişi 2-4 yıl arasında inanılmaz yol alabilir spor geçmişi olan birinden konuşuyoruz.

Misal ben 3 tane gelişim konum var ben bir bardaktım 1.93 boyun'da 68 kg yıllar önce şimdi 110 kg'luk bir dev oldum. Ve 2018 hedefim +130 kg.

Ama bende isterdim yıllar önce bu kapasiteye bir anda çıkayım ama öyle değilmiş yıllar bunu bana öğretti deneyimlerim bana bunu öğretti.

Yani genetik konusuna gelince öyle bireylerle tanıştım ki sadece beslenme ve sıkı idman atan kişiler bunlar beni dahi şaşırtmışlardır muazzam bir kütle muazzam bir define vücut inanılmaz estetik bir görüntü .. Ama 30 küsür yıllık hayatım'da 2 bilemedin 3 kişiye denk geldim bu şekilde. Bu tür adamlar bu spor için yaratılmışlar bir çok ilaç vuran adamdan genetikleri sayesinde çok ilerideler. İlaçla tanıştıkların'da zaten üst düzey tipler oluyorlar bu spor içinde.

Ayrıca kür sonrası tüm ilaçları kesseniz'de bir nebze kayıplar olur ama testesteron kestiğiniz an geri geri gitmeye başlarsınız yani bu işin ana taşı ''testesteron'' . Kayıplar her zaman yaşanır ama bu durumu yavaşlatabilirsiniz tüm prolar bu dönemler'de kür zamanı olduğu gibi peptidlere sarılmışlardır dünya da bu hep böyle olmuştur anabolikler ile aynı yola çıksada farklık formüller söz konusu. Ama şu bir gerçek anabolik steroid yada peptid ne kullanırsanız kullanın beslenme kesilirse eski hale dönmeniz start almıştır demektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bu değerli , uzun uzun yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim loving hocam :) peptidlerle dönem dönem korumak gerekli o zaman.

Peptidler bu konuda en büyük yardımcılar hocam özellikle off dönemlerde follistatin + ghrp 6 tavsitye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.