Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mhmt22

Bayram hediyesi

Önerilen İletiler

mhmt22    79

Arkadaşlar pazartesi yazacağım dediğim kürü bugün yazdım sizinle paylaşıyorum umarım bazılarınıza yardımcı olmuş olurum yeni başlayanlar veya 2.3 kürü olanlar için uygun görmüyorum.

1-5 Dianabol 50mg

1-8 Testo Enanthat 500mg

9-16 Testo Enanthat 750 mg

17-20 Testo Enanthat 1000 mg

21-22 Testo Enanthat 750 mg

23-24 Testo Enanthat 500 mg

1-8 Boldenon 500 mg

9-12 Boldenon 750mg

13-16 Boldenon 1000mg

17-20 Boldenon 1250 mg

21-23 Boldenon 750 mg

5-8 Deca 400 mg

13-20 trenbolone Enanthat 400 mg

20-24 Turinabol 50 mg

20-25 Winstrol Depot 150 mg haftalık enjeksiyon

1-24 Hgh 6 iu

1-5 Ghrp 6 300 mcg

1-5 İgf 1 lr3 50 mcg

11-15 Ghrp 2 - 300 mcg

11-15 İgf 1 lr3 50 mcg

21-25 Ghrp 2 - 300 mcg

İgf ve ghrp kullanılmadığı haftalar

Peg mgf 200 mcg

Kür içinde

OMEGA 3 en yüksek mg 1 porsiyon

Liv 52 karaciğer koruyucusu baştan sona kadar 2 tablet

3 günde bir arimideks 1 tablet

Duruma göre yanına nolvadex eklenebilir.

T3 baştan sona kadar

Kaliteli Multi vitamin olimp vitavitamin güzel tavsiye ederim.

Hormon değerlerine göre 4 hafta da bir HCG

Gece yatmadan önce Zinco 2 tablet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mhmt22    79

Trenbolone aldığımız hafta lar 1 hafta on bir hafta off şeklinde arimideks ile beraber cabaser de ekliyoruz arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

1.8 hafta testo enanthe alıp köşeye cekileyim ben size kolay gelsin. :D beni çok çok aşıyor 2 3 . Kürden sonra bile bu agir gelmez mi mahmut hocam ? Yarışma kürü müdür bu. Aslında tekrar baktım agirlik konusuna tren var deca var bunlar yeter gibi bu konuda birde çokça peptid var baya masraflı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

4.5. Kür olarak hic de agır falan degil herseyden cekindigimiz icin yakınıyoruz buyuyememekle. Cok guzel bi kür olmus. Hani orda burda efsane gelisen adamlar gorup ulan herife bak biz de vuruyoruz da boyle olmuyor diyoruz ya. Hah o kür iste bu kür :)) Bütce oldugu takdirde kesinlikle girilecek kürlerden biri eline saglık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Oguz hocam sana katılıyorum. Benim tek korkum açık konuşmak gerekirse testisler. :) tren ve deca , bu ilaçları kullanmayı düşünmüyorum testo bolde kullanıp sürekli dozaj artırarak kürler yapmayı düşünüyorum . O yüzden beni aşar :D ama testo bolde safhasini cebe atabilirim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Deca 1-8 hafta orada hata olmuş küre genel olarak bakarsak mg ler çok yüksek değil deca 400 mg trenbolone 400 mg Testo ve Boldenon piramit inişli çıkışlı gh 1080 iu ediyor toplam asıl para kısmını tutan peptidler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17

Çok güzel bir kür ellerinize bilginize sağlık hocam. Bundan 2 sene önce yarışma hazırlığı için çalıştığım özel hocam ın hazırladığı küre benziyor ve ben 1.5 sene için 10,000 tl danışmanlık ücreti ödedim sadece kıymetini bilin bu kürü paylaşan kişinin iyi günler herkese.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26

Hocam eline sağlık bizim gibi yeni başlayanlar için değilde daha ileri seviye de olanlar için gayet güzel bir kür olmuş ellerinize , emeğinize sağlık.

Daha çok bekliyoruz böyle kürlerden hocam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.