Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tony Montana

Tony montana 2024-2025 sezonu kür günlüğü

Önerilen İletiler

Tony Montana    139

Selam hocalarım, ilk kür deneyimimden sonra cruise’a geçmiş ve diyete başlamış bulunmaktayım. Bu konuyu da üyelere fikir oluştursun ve anı olarak kalsın diye hep canlı tutacağım. 

Burak hocadan İran testo sipariş ettim cruise için. Diyet istediğim noktaya geldiği zaman ve formumu biraz daha açtığım zaman tekrar bulka başlayacağım. Uzun bi bulk ve ardından sert bi define beni bekliyor bu yıl.

Seneye yaza nasipse mermi gibi bi paket çıkaracağım. Güncel formumu ekliyorum. Konuyla ilgilenen herkese teşekkür ederim.

IMG_6028.jpeg IMG_6043.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

CaqtainKaan    6

guzel bi degisim yasayacagını dusunuyorum iyi şanslar dostum:)

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    139
CaqtainKaan, Şimdi yazdı:

guzel bi degisim yasayacagını dusunuyorum iyi şanslar dostum:)

Teşekkür ederim 🙏🏻 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    139
ahmet377, 17 saat önce yazdı:

Cut döneminde canavara dönüşür bu vücut

Çok sağ ol hocam, sırada uzun ve sağlam bi bulk var sonrası için ben de çok heyecanlıyım 

Cruise modu, diyet 4.hafta. Muhtemelen 4-6 haftaya bulka tamamen hazır olurum. Belimin bu kadar geniş olması bazen canımı sıkıyor :/

IMG_6071.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    73
Tony Montana, 2 saat önce yazdı:

Basmaya her zaman devam, biraz kuvvet düşüşü var

çok güzel devam kuvvet düşüşü çok senin moralini bozmasın ilerde karboyu yüklediğin an gene hızlıca artar

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    139
ahmet377, 2 saat önce yazdı:

çok güzel devam kuvvet düşüşü çok senin moralini bozmasın ilerde karboyu yüklediğin an gene hızlıca artar

Şu diyet bitsin de bulk çok fena olacak, seneye mermi gibi bi paket çıkar inşallah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    139
Tony Montana, 09.10.2024 - 20:17 yazdı:

Şu diyet bitsin de bulk çok fena olacak, seneye mermi gibi bi paket çıkar inşallah 

Diyet 6.hafta. Şehir dışına çıkmam gerektiği için 2 gün diyet yalan oldu. Bi 4-5 kilo daha verir bulka başlarım

IMG_6239.jpeg IMG_6240.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    139
ahmet377, 25.10.2024 - 16:18 yazdı:

Son attığın fotoya kıyasla baya açılmış vücut hatları 👏

Çok sağ olasın hocam, yavaş yavaş ama iyi olacak gibi duruyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.