Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gazomika

Koçluk almadan önce nelere dikkat etmeliyim? marka seçimim hangisinden yana olmalı?

Önerilen İletiler

gazomika    5

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Türk uzun badicinin yanındaki  kısa arkadaştan koçluk için yazdım tek başıma süreci yönetmek istemedim uzaktan eğitimin yanında ilaçlar dışarıdan temin edilecekse kür danışmanlığı için ekstra ücret alınır yazdı biraz garibime geldi açıkçası.

Marka olarak:

1. zphc
  2. humax
  3. spectrum
  4. canada

Varmış aralarından hangisi en iyi acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tarık34    45

Ben koçluk almayı düşünseydim muhtemelen listenin başında .... olurdu. 

Senin tercih ettiğin kişi ilaçları ondan alınca  zaten yeterince kar ettiği için ekstra para istemiyordur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
gönderildi (düzenlendi)

Kimi dediğini biliyorum zhpc ondaki orijinaliymiş sanırım eğer cidden öyleyse o yada humax. Kür danışmanlığı için ekstra ücret alması normal normal koçluğun üstüne ekstra kan testi kontrolü kür sırasında baskılayıcı filan onların kullanımı yada koruyucuların bunlarda olduğu içindir.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gazomika    5
  1. Güncel boy,kilon ve form fotografin?
  2. (Onden,yandan ve arkadan) Yada ( Siklet pozlari)
  3. Off sezon maksimum kilon ve form fotografin?
  4. Güncel antrenman programından bahseder misin
  5. Uyanma,antrenman,yatış saati?
  6. Yemekte zorlandığın yiyecek var mı?
  7. Güncel beslenme düzenin? 
  8. Total karb,protein ve yag?
  9. Off sezonda maksimum yedigin besin miktarlari? Total karb,protein ve yag?
  10. Yaristiysan yarisma kilon ve form fotografin?
  11. Su an anabolik kullaniyor musun? 
  12. Kullaniyorsan ne kadar süredir,hangi ilaclari,hangi dozajlarla(mg) kullaniyorsun?
  13. Kullanmiyorsan en son ne zaman anabolik
  14. kullandin? Ne kullandin(mg olarak)?
  15. Daha önce anaboliklerde aldigin maksimum dozajlar(mg olarak)?
  16. Her bir anabolik icin ; Testo,Bolde,Deca,Tren Enantat ve Acetat,Prop,Masteron?

Bunları istedi kan testi felsn hiç bişe istemedi dsha önce bi kaç kişiyle konuştum hepsi ilk kan testi istemişti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381

Dostum kür işini kararlaştırırsınız ondan sonra ister kan testini.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    36
gönderildi (düzenlendi)

o dediğin şahistan şuana kadar bir sürü zphc-specturm aldım takır takır çalışıyor bende, ama koçluğu hakkında bir bilgim yok 

tarihinde ahmet377 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    45
gazomika, 19 dakika önce yazdı:

kim olduğunu anladın sence almalımıyım ondan 

Bence burda kimse kimsenin işine çomak sokmaz bence içinde iyi bir his varsa dürüslüğüne inanıyorsan devam et.:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67

... doğumludan bahsediyorsanız forumda biri ondan optimum aldığını söylemiş ve çalıştığını iddia ediyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.