Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mamibolone

Sperm krampı pct dönemi yaşadığım sağlık sorunu konusunda bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

mamibolone    17

Merhabalar dün gece yatakta yatarken sağ kasığımda sancı ile irkildim geçer sandım ama daha da arttı şiddeti. Hastaneye gittik kan tahlili ve tomografiler temiz çıktı. Fakat bağırsaklarımda gaz olduğu söylendi. Lavam kullanılarak rahatladım gece fakat ağrı halen devam ediyor. Sperm krampından da şüpheleniyorum. Pct ilaçlarının böyle bir şeye etkisi var mıdır ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Draqul Org    40
mamibolone, 3 dakika önce yazdı:

Merhabalar dün gece yatakta yatarken sağ kasığımda sancı ile irkildim geçer sandım ama daha da arttı şiddeti. Hastaneye gittik kan tahlili ve tomografiler temiz çıktı. Fakat bağırsaklarımda gaz olduğu söylendi. Lavam kullanılarak rahatladım gece fakat ağrı halen devam ediyor. Sperm krampından da şüpheleniyorum. Pct ilaçlarının böyle bir şeye etkisi var mıdır ?

Yarım mastürbasyon sonucu veya uzun süreli mastürbasyon veya ilişki sonucu olur genelde. Bendede 2 kere oldu ve gittikçe artıyor 1-2 saat. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
Draqul Org, Şimdi yazdı:

Yarım mastürbasyon sonucu veya uzun süreli mastürbasyon veya ilişki sonucu olur genelde. Bendede 2 kere oldu ve gittikçe artıyor 1-2 saat. 

Neredeyse 12-13 saat oldu yine de ağrısı devam ediyor. Doktor gaz sancısı dedi ama testislerimde de ağrı hissediyorum biraz. Bu durumu nasıl geçirebilirim tavsiyesi olanlar var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
mamibolone, 17 dakika önce yazdı:

Neredeyse 12-13 saat oldu yine de ağrısı devam ediyor. Doktor gaz sancısı dedi ama testislerimde de ağrı hissediyorum biraz. Bu durumu nasıl geçirebilirim tavsiyesi olanlar var mı ?

dostum ben bunu ilişki sonrası yaşadım, testislerde hissediyorsan bi mast dene

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
Baris10, Bir saat önce yazdı:

dostum ben bunu ilişki sonrası yaşadım, testislerde hissediyorsan bi mast dene

Sağ testisimde hassasiyet var muhtemelen oradan kasığa vuruyor. Fakat dün de gaz var dediler ama geçmedi. Mast iyi gelirse deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
mamibolone, 16 dakika önce yazdı:

Sağ testisimde hassasiyet var muhtemelen oradan kasığa vuruyor. Fakat dün de gaz var dediler ama geçmedi. Mast iyi gelirse deneyeceğim.

ben onu yapana kadar geçmemişti, bir denersin 2 3 saat sonra hala geçmemiş olursa doktora görün derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SAMOtrophin    22

Bir kızla bir şeyler yaparsın ama finali getiremezsin ağrısı bu ama sende süre biraz fazla olmuş mastürbasyon denemek faydalı olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
Baris10, 56 dakika önce yazdı:

ben onu yapana kadar geçmemişti, bir denersin 2 3 saat sonra hala geçmemiş olursa doktora görün derim

Gece mast yaptıktan 5 dk sonra ağrı yaşadım. Biraz önce idrar tahlillerim çıktı ve sonuç: kum döküyormuşum ;( alakasını çözemedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59

Uzun süre erekte olup bosalmazsan o ağrı olur

Geçmiş olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
mamibolone, 3 dakika önce yazdı:

Gece mast yaptıktan 5 dk sonra ağrı yaşadım. Biraz önce idrar tahlillerim çıktı ve sonuç: kum döküyormuşum ;( alakasını çözemedim

o zaman işler değişir, sorun böbreklerle ilgili ve cidden ağrısı çekilmez. Doktorun çözüm için bir şey söyledi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425

Kasık ağrının birçok nedeni olabilir, ancak bu ağrının doğrudan PCT ilaçlarıyla ilişkili olma olasılığı düşük. Ağrının bağırsak gazı, kas problemleri, testislerle ilgili sorunlar veya diğer ürolojik durumlar gibi farklı sebepleri olabilir. Ağrı devam ederse veya şiddetlenirse, bir üroloji uzmanına başvurmanı öneririm. Ağrıyı hafifletmek için dinlenmek, bol sıvı almak ve hafif bir diyet uygulamak faydalı olur.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.